• Krátkometrážní

Nástrahy džungle (2009)

Polovina filmu o ničem, připomínalo mi to obyčejné romantické drama o manželské krizi a milenci, který si chce zase štrejchnout. Teprve poslední dvacetiminutovka stojí za podívání, ale to už moc podprůměrnou kvalitu snímku nezachrání.

Živí nebo (ne)mrtví (2007)

Průměrná zombie komedie plná vtipných hlášek, srandovních momentek, ale i se spoustou nelogičností a nudných pasáží. Na postavu Luka asi nezapomenu ovšem nevím za jak dlouho si to pustím znovu. 50%

Zvířecí instinkty (2008)

Režisér Aarniokoski nepatří mezi špičky ve svém oboru a na jeho dílech je to znát na první pohled. Žádný originální scénář tady nenajdete za to zde lze spatřit zřejmě další evoluční podobu vlkodlaka. Předem zapomeňte na chlupatá stvoření, která loví za úplňku a strašidelné vytí, tady se tvůrci pustili do digitální fušařiny ze které vám polezou oči z důlků. Velkým hitem průměrných a podprůměrných filmů poslední doby je obsazení známé osobnosti, jejíž jméno na obalu dvd má nalákat davy diváků. Tentokrát jde o hvězdu seriálu Lost Naveena Andrewse. Bohužel právě jeho výkon bych označil za jeden z nejhorších a myslím si, že jeho jméno utrpělo nejeden šrám. Jedno se však musí tvůrcům nechat- podle mě si zřejmě od začátku byli vědomi, že tento film žádnou velkou díru do světa neudělá a tak se slabé efekty a mizerný děj pokusili doplnit docela odvážnými erotickými scénami v podání pohledné Nicki Aycox a to se jim celkem povedlo. Tato diva se rozhodně nestydí a divákům nabídla několik velmi žhavých póz. Když už po hororové stránce film za moc nestojí, tak alespoň na něco se tu dá dívat.

Hockey Match on the Ice (1898)

co k tomu říct, tohle se snad ani nedá počítat jako krátkometrážní snímek. amatérské dvacetiosmisekundové video z rybníka, kde staří páprdové mastí hokej.

Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

Nejslabší díl z celé trilogie. Fraser už není to co dřív a všechno se netočí jen kolem něj. Takže musel poustoupit trošku do pozadí a na scénu přichazí jeho synáček, který se mu moc nevyrovná. Dějově mě to docela zaujalo, ale to zpracování hodně pokulhává. Srandovních chvilek tu bylo dost, ale stačí vidět jednou.

Hvězdná pěchota 3: Skrytý nepřítel (2008)

Do třetice všeho dobrého a zlého. Po otřesné dvojce přišla s návratem Caspera a přítomnosti atraktivní Jolene Blalock trocha oživení. i když děj samotný mě moc nezaujal, tak jsem se tady zas až tolik nenudil. Sice to pro mě není ještě ani průměrný film, ale má k tomu velmi blízko. Asi to je i tím, že byl děj rozdělený do dvou částí z nichž mě zajímala jen ta odehrávající se na planetě s šesticí trosečníků.

Hvězdná pěchota 2: Hrdinové Federace (2004)

Naprosto zbytečné pokračování, které nemá ani hlavu ani patu. Tvůrci zcela vypustili podstatu a směrnici jedničky a šli na to hezky pěkně po svém, za což byli fanoušci Hvězdné pěchoty odměněni odpadní podívanou největšího kalibru. Jediné na co se dalo dívat, byly nahé scény Kelly Carlson.

Hvězdná pěchota (1997)

Já tyhle rádoby drsné scifi filmy moc nemusím. Místy mi to připomínalo spíše komedii. Co se týká podoby brouků tak jsem na vážkách. Zatímco ti normální jenž se tu vyskytovali po tisících se mi vůbec nelíbili, tak jejich kamarádi s plamenometem už jsou jiná třída. Herecké výkony taky žádná extraklasa, spousta romantických pasáží mě doslova ubíjela a jediné na co se dalo dívat byla Dina Meyer, která to bohužel nepřežije.

Vím, kdo mě zabil (2007)

Celulitidová Lindsay, nebo vymetačka mejdanů jak chcete a její neslavný vstup do hororového žánru. Příběh o dvojčatech a maniakovi jenž rád uřezává ruky a nohy mladým dívkám mě zrovna moc nenadchl. Teenagerskou hvězdičku Lindsay Lohan moc v oblibě nemám a přestože se jí několik filmů povedlo si myslím, že by měla raději zůstat v dnešní době už jen u toho chlastu. Děj filmu se neskutečně vlekl, atmosféra stagnovala na nezajímavých pasážích a amaterských tricích, jenž mu měli dopomoci k navození jakého si mysteriozního puncu. Místo toho zde byla k vidění jen fušeřina a gumové prstíky jenž si v klidu připnete sponovací jehlou. Ani se moc nedivím, že film dostal pořádný počet ocenění Zlatých Malin (celkově osm) což je asi rekord. Z kdysi populární herečky se postupem času stává troska, která by měla zůstat raději u toho tančení kolem tyče. To jí docela šlo a celkem jí to i sedlo. I kvůli tomu tenhle film neodsunu do odpadních vod, ale nějaký ten bodík mu přece jen dám.

Stíny z lesa (2005)

Čekal jsem od toho teda víc, ale zas až takový průser to nebyl. I když popravdě stát se zombie díky kontaktu s pryskyřicí je docela pakárna. Od odpadu tenhle film dělí jen několik zajímavých scén a nově pěstovaný sport, na kterém se dá vytřískat spousta prachů. Zastřel si svou zombií....Ještě že tam hrála ta pěkná herečka, protože čumět na bandu hnusných, zarostlých típků by bylo k pos.... Slabé 3*