V zajetí kouzel (2015) (seriál)

Zpočátku jsem měla problém vydržet, po finálovém dílu však musím zvednou hodnocení na solidních 70%. Oblíbené postavy: Elliot, Penny.

Preacher (2016) (seriál)

Pilot: 85%

Kdo přežije - Kaôh Rōng (2016) (série)

ČTĚTE NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ (Spoilers, sweetie). Problém s Kaoh Rong netkví ve vítězi. Podobně jako Tom Riddle i já se snažím ctít vítěze nezávisle na tom, jestli jsem jim fandila já či střih a kamera. Není to ani velký počet evakuací (ačkoliv je všem jasné, že raději bychom klidnou kmenovku než někoho odvolat kvůli infekci či "severe gastrointestinal distress"). Není to ani cast, protože ten nabízí výrazné osobnosti (taková Debbie je hotový zlatý grál, bavili i Scot s Jasonem (Kylem?), slibná je Julie a ráda bych - ke svému překvapení - ráda viděla znovu hrát i Nicka, přinejmenším jeho komentáře v Ponderose mě neskutečně bavily, Cydney si druhou šanci rozhodně zaslouží). Odměny byly poněkud slabší, zvláště v porovnání se Second Chance, ale dejme tomu. Co považuji ale za velký přešlap, je závěrečný twist. V mých očích jde o zradu vůči vypadnuvším hráčům, kteří to dokázali, splnili si jeden ze svých cílů, dostali se do poroty... a pak se nesmí zúčastnit FTC?! Ani tam nemůžou lapět a držet pusu? Když pominu fakt, že FTC dělají především porotci a jejich proslovy a dotazy, že součástí hry každého z hráčů by mělo být nějaké sebeuvědomění, náhled nejen na to, kdo sedí vedle mě, ale i naproti, že jednou je vyřadím já a podruhé mohou zatopit pod kotlem oni mě... Co přijde příště? Russell Hantz jako vítěz Survivoru, protože už je jedno, jak jste se dostali do cíle, hlavně, když tam jste? Oblíbenci: Cydney, Debbie. Zaujali: Scot, Jason, Nick, Julia.

Domek z karet (2013) (seriál)

Fenomenální zážitek. 2. série 100%

Miliardy (2016) (seriál)

Pilot: 90%

Kriminálka Las Vegas (2000) (seriál)

Ultimátní guilty pleasure, ať už hledáte kulisu k žehlení anebo potřebujete vyplnit čas o zkouškovém. Ač po odchodu Williama Petersona seriál citelně utrpěl, Ted Danson si mě však svým pojetím postavy získal a už jen kvůli závěrečnému dvojdílu, který navrací nejvýraznější postavy zpět na scénu, stojí za to vydržet do konce. Oblíbené postavy: Gil Grissom, Jim Brass, David Hodges, D.B. Russell, Lady Heather, Catherine Willows, Greg Sanders.

Lucifer (2016) (seriál)

Tom Ellis je ďábel! Pilot: 95% Edit: A zbytek seriálu šel směrem do pekel. 65%

Kdo přežije - Worlds Apart (2015) (série)

Výborný zážitek a velmi příjemné spravení chuti po San Juan Del Sur. Stále chybí více pohledů do běžného života trosečníků, rozdělávání ohně, shánění potravy, běžné útrapy v divočině, čtení stromové pošty, intro a opening statements na FTC (!). Díky rozmanitému castu, kdy v každém ze tří kmenů lze najít fanditelné lidi, hned několik favoritů, jejich antagonistů, hrdinů i padouchů a nespočet zábavných elementů (Vince, Max, Shirin, Jenn a de facto i Rodney, Will "vorvaň" Sims a Dan) a zaslouženému vítězi mám ale téměř chuť napálit tomu plné hodnocení. No, nechám si ho pro případnou sérii s originálním intrem. P.S. Výborný Reunion! Až se tomu nechce ani věřit. Oblíbenci: Shirin, Tyler, Carolyn, Mike, Joe. Prudiči: WILL!, Dan, Rodney, Lindsey.