Dr. House (2004) (seriál)

Neskutočne preceňovaný seriál. V postate každá epizóda o tom istom. Bavím sa na momentoch, ako kolegovia spochybňujú vševediacého doktora (ktorý je mimochodom najväčší odborník v USA) a nakoniec vždy má pravdu on. Smejem sa aj z vymyslených diagnóz.

Ajťáci (2006) (seriál)

Prvá epizóda je doslova odstrašujúca, ale neskôr je to poriadna jazda. Asi nikdy predtým ani potom som sa na televíznej tvorbe tak skvelo nenasmial.

M*A*S*H (1972) (seriál)

Ďalší kult, ktorý ma neoslovil.

Ženatý se závazky (1987) (seriál)

Na môj vkus príliš jednoduchý humor. Hanbil by som sa sám pred sebou, kebyže sa na niečom takom zasmejem.

Krok za krokem (1991) (seriál)

4 hviezdičky skôr z nostalgie na detstvo, keď ma tento seriál, spolu s Alfom naučil na sitcomy. V súčasnosti mi príde ten humor už trochu jednoduchý. Ako jeden z mála nemusím Codyho, avšak páčil sa mi Bronson Pinchot v roly Jean-Luca Rieupeyrouxa. Práve 6. séria je hodná aj 5tich hviezdičiek.

Futurama (1999) (seriál)

Chápem, že to je kult, ako fanúšik Simpsonovcov som sa snažil dať tomuto seriálu šancu, pozrel som si cca 12 epizód, skúšal som český dabing, anglický, ale ani raz som sa nezasmial... :( Ale čo už, nemusí sa nám všetkým páčiť to isté...

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Je to dobré možno ako oddychovka, keď si sadnem (ľahnem) k TV, a náhodne na to natrafím pri prepínaní kanálov. Avšak, že by som to sledoval plánovane, či už podľa programu v TV, ale stiahnutím z netu, to vôbec. Po pár častiach ten seriál omrzí, každá epizóda je o tom istom, a postavy sa ani v priebehu sérií nevyvíjajú.

Eurotrip (2004)

Absolútna blbosť, dokonca aj v žánri tínedžerských komédií.