Škola superhrdinů (2005)

Hrozně milá disneyovka. Nikdo po ní snad nemůže žádat nějaké hlubokomyslné intelektuální vyznění, ale potěší a krásně se na ni kouká.

Policajtem proti své vůli (2005)

Vůbec jsem nečekala, že z tak rozdílné dvojice jako je Samuel L. Jackson a Eugene Levy může být ve výsledku takhle komická dvojice. Samuel působí drsně jako vždy, Eugene zase příliš mluví jako vždy. A vznikají z toho scény, které jsou naprosto k popukání. Jen teda ty "zažívací potíže" si mohli odpustit, to bylo hodně ubohé. Jinak velmi milé překvapení.

Dopisy z Iwo Jimy (2006)

Uznávám, že tento film má uměleckou kvalitu, ale pro mě to byla jen podivná hra na "poznej japončíka", nedokázala jsem se soustředit na nic jiného, než abych je od sebe nějak rozeznala. Nedokázala jsem se do toho ponořit, soucítit s nimi, celkově mě to dost minulo.

Assassin's Creed : Lineage (2009)

Hru zbožňuju a tohle bylo důstojné intro, které mě bohužel nezasáhlo tak moc, jak jsem očekávala.

Noc v muzeu 2 (2009)

Podstatně slabší, než byl první díl. Méně uhrančivých postaviček, méně okouzlujících efektů, méně vtipů, méně vlastně všeho, co dělalo první díl přívětivým. Velké zklamání.

Tohle je válka! (2012)

Jedna hvězdička za ruce Toma Hardyho, jedna hvězdička za pusu Toma Hardyho a jedna hvězdička za hlas Toma Hardyho. Víc hodnotit nemůžu, protože mě bohužel nedonutili něco jiného dalšího vnímat.

Den otců (2011)

Probůh ne, ne, ne, už nikdy víc.

Záměna (2010)

Kdyby nebyl pan Bateman tak odporný, trapný, nevkusný a dětinský, koukalo by se na to o poznání lépe.