Návrh (2009)

Jak jinak než prvoplánová blbost. Ale tentokrát, především Sandře Bullock a nádherné Aljašce to byla blbost velice milá. Nepřipadala jsem si u ní ani moc trapně a dokonce jsem se párkrát i zasmála.

Dohazovač (2005)

Podprůměrná romanťárna vhodná tak akorát pro holky, co v pátek večer nemaj nic lepšího na práci než ležet v posteli s flaškou vína, krabicí kapesníků brečíc, že jednou se pro ně takový princ určitě taky najde.

Na sv. Valentýna (2010)

Kolikrát za první půlhodinu padlo slovo Valentýn, to se fakt nedá ani spočítat. To bylo tak přeslazený, americký, že mi z toho bylo opravdu hodně nevolno. Průhledný od první věty až do tý úplně poslední s jediným pěkným momentem v podání Julie Roberts.

Fotbal za mřížemi (2001)

Trestná lavice po anglicku. Místo pubertálního Sandlera drsnej Vinnie, místo americkýho fotbalu pořádnej fotbal a místo průměrnýho zážitku zážitek naprosto excelentní.

Monster Brawl (2011)

Jestli už vás nudí wrestling a box, dejte si tuhle pecku. O nic v ní nejde, moc se toho v ní nestane, ale můžete se těšit pohledem na vyvedené zrůdičky a tipovat, jestli mumie přepere upírku nebo jestli zombie Frankensteina. Jen škoda, že jsem se ani jednou netrefila.

Okrsek 13 (2004)

Tak přiznejme si, že celý příběh je víceméně jenom vata pro to, aby mohl jeden moc pěkný chlap a jeden celkem dost pěkný chlap společně mlátit, vraždit a mstít se. Ale vůůbec mi to nevadilo, koukalo se na ně mooc krásně.

Sexy 40 (2009)

Když už se najde romantická komedie s celkem originálním nápadem, musej ji zkazit vulgárností a totálně ohranými vtipy.

Plivu na váš hrob (2010)

Takový sofistikovanější Run bitch run. Slečna byla velice pěkná, vidláci byli ukázkově drsní, drzí, oprsklí a zvhlí. Slečna se mstila velice vynalézavým způsobem, Saw hadr, to musím uznat, tolik originálních způsobů vraždy už jsem ve filmu tohoto ražení dlouho neviděla, to jsou všude pořád jenom pily, porcování, podřezávání... Jen teda když už se to celé snaží vypadat tak realisticky, mohli si odpustit to celkem dost nelogický a naprosto nevysvětlený z mrtvých vstání.

Silent Hill (2006)

Ta pochmurná, téměř nebarevná, jen barvitě hudebně podkreslená atmosféra byla super. Město ukryté pod nánosy popela bylo opravdu poutavé, vlastně všechno, co tam mělo co dočinění s ohněm bylo přesně pasující a správně děsící. I ta malá holka a její oči dokázaly i nahnat husí kůži. Ale jakmile se tam začaly objevovat ostatní zrůdičky, tak šla ta atmosféra dost do háje. Ale ten nehollywoodský konec byl naprosto podle mého gusta.

Zkus mě rozesmát (2011)

Co se dá od Sandlera čekat než ujetá zábava s dostatkem sprosťáren... a ono... ono to vlastně bylo úplně jiný. Milý a sympatický. Ani jednou jsem se necítila trapně kvůli jeho tradičním sprostým fórům. Ani jednou jsem neměla chuť si vydloubnout oči kvůli pubertálnímu humoru. Že by Adam dospěl?