• Rodinný

Aj múdry schybí (1998) (pořad)

Túto reláciu som dakedy dávno pozeral v TV. Už nechodí v TV. Niekedy ma dosť táto relácia bavila, keď na ľahké otázky ľudia nevedeli odpovedať.

Přepadení ve vzduchu (1992)

Mám rád aj filmy o lietadlách, takže Passeneger 57 a Air Force One patria medzi najoblúbenjšie filmy o lietadlách. Čo sa týka filmu, dejovo celkom dobré. Akčné scény sú výborné, k tomu výborný herec Wesley, zachráni všetkých cestujúcich.

Poslední zůstává (1996)

Bruce Willis príde na západ, kde tu všetkých pozabíja s pištolami, napr.príde do baru a bum. Další z výborných Willisových filmov.

Herkules v New Yorku (1970)

Na to, že tu mal Arnie len 23 rokov, takže toto je prvý Arnieho film, tak v tých rokoch sa mu dosť podaril. Nápad k filmu je úžasný. Herkules je v New Yorku.

Peklo (2003)

Tento film mi trochu pripomínal jeho starý film, ktorý vyšiel z roku 1990: Příkaz k popravě. Aj tento film bol dosť dobrý ohladne akcie. van Damme vo väznici im to všetkým ukázal.

Soumrak mrtvých (2004)

Výborná hororová paródia na horor Úsvit mrtvých o zombíkoch. Dej je celkom dosť obstojný. Prvá polka mi pripomína komédiu, druhá polka horor.

Hory mají oči (2006)

Tento diel bol dosť dobre celkom natočený, i keď druhé pokračovanie sa mi zdá o niečo lepšie. I v tomto bolo dosť krvi.

Grinch (2000)

Grinch nemá rád Vianoce. Jim Carrey ako Grinch ma tu dosť rozosmial pred malým dievčaťom. V celku slušná Vianočná komédia o Grinchovi.

Glimmer Man (1996)

Dalšia výborná Seagalovka. Vrah zabíja manželské páry a keď zabije Coleovu ženu, vrah sa môže načo tešiť. Prijateľný snímok od Seagala, hlavne karta, v ktorej bola britva.

Matrix Revolutions (2003)

Mňa táto časť Matrixu vôbec nezaujala. Dejovo úplne slabé, efetky na nízkej úrovni. Ale dalo sa to vydržať, lebo je tu Keanu Reeves.