Chlapec, kterému říkají Vánoce (2021)

No vida, když se chce, tak to jde i Netflixu natočit upřímný, pohádkový příběh, který má potenciál stát se vánoční klasikou.

Klan Gucci (2021)

Gaga for Oscar, protože zahrát to TAKHLE vedle pánů jako jsou Irons, Pacino a Driver... Smekám.

Red Notice (2021)

Teda tohle bylo ještě stupidnější, než jsem čekala, to jsem od toho nečekala skoro nic.  Studio nejspíš vyplázlo tolik peněz ústřednímu triu, že na kvalitní triky a kulisy už nezbyly prachy. Ryan Reynolds hraje už zase sám sebe, The Rock a Wonder Woman nehrají prakticky vůbec, což je u nich vlastně standard. Sice se nejspíš u natáčení dost bavili, ale divák se nebaví ani trochu.

Duna (2021)

Tak tenhle film je ROZHODNĚ lepší než kniha!

Bílý lotos (2021) (seriál)

Nevím, u mně se asi žádné velké wow nekoná. Jednu půlku atmosféry dělá hudba (která je absolutně boží), druhou půlku dělá otravný žlutý filtr, a jinak jsou to prostě jen problémečky nebohých bohatých bílých lidí. Zahrané to je skvěle, a ten hotel je nádherný, ale jinak mi tihle havajští účastníci zájezdu k srdci nepřirostli... 3,5*.

Viník (2021)

Člověku, který viděl originál, tohle nepřinese vůbec žádnou přidanou hodnotu. Dokonce i Jake Gyllenhaal, kterého obvykle zbožňuju v jakékoli roli, tady předvádí spíš jen svůj standard, což je samozřejmě oproti většině herců nadprůměr, ale tak nějak jsem čekala trochu víc. Fakt, pusťte si radši originál.

Zelený rytíř (2021)

Pán prstenů meets Ospalá díra meets Třetí princ. Podmanivý vizuál, Dev Patel mě taky neštval jako obvykle, artušovská legenda je tu podaná výborně, střídmě, bez debilních modernizujících připrcávek (looking at you, Legendo o meči!), a přesto ne nudně. Za mě super!

Cruella (2021)

Skvělý vizuál, dokonalá výprava a ještě dokonalejší kostýmy, absolutně boží výběr hudby. Bohužel to ale shazuje dost neoriginální příběh a to, že obě dámy, ač skvělé herečky, místy přehrávají tak, že už se to nedá brát vážně (Stone víc než Thompson). A taky trochu přepálená délka. 3,5*.

Mare z Easttownu (2021) (seriál)

Celých 6 dílů super, aby to ten poslední úplně shodil. Škoda.

Šíleně bohatí Asiati (2018)

A víte co? Já ten film vlastně miluju. A po přečtení knihy musím filmovému zpracování hvězdu přidat.