Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Dokumentární
  • Animovaný

Recenze (1 895)

plakát

2. světová válka: Ztracené filmy (2009) (TV seriál)

Velice zdařilé, dalo by se říct, že to co jsme viděli v seriálech Bratrstvo neohrožených a Pacifik je zde zpracováno jako dokumentární seriál s hlavními představiteli a záběry, které ještě nebyly uveřejněny. Jen je to z amerického pohledu, tím chybí komplexnost.

23 (1998)

Je to takové mdlé, takže pouze nadprůměr, navíc ta paranoia z Illumiátů vychází jaksi naprázdno. Chápu, že hlavní postava pod vlivem svého životního stylu něco utrpěla, ale pro film jako takový, nemá vůbec význam, to sráží celkové hodnocení filmu.

plakát

Babylon 5: Velký sumit (1993) (TV film)

Solidní pilot k seriálu, který začínám po letech, kdy se viděl snad jen první řadu na nějaké TV stanici, znova sledovat. Mám to své chyby, je to předvídatelná detektivka, ale nějak se to uvést musí. Co se týče technického zpracování je na exteriér Babylonu 5 použita jednoduchá počítačová grafika, což vzhledem k roku vzniku není negativum.

plakát

Resident Evil: Zánik (2007)

Pro změnu máme pustinu, tímto dílem se série začíná ubírat směrem k horšímu. Nevím proč se nevezmou více ze hry, ne že bych tam byl o tolik lepší příběh, ale něčím by se inspirovat dalo.

plakát

Resident Evil: Apokalypsa (2004)

V tom městě to má jiný rozměr než v komplexu pod zemí, není to nic moc, ale jedná se o solidní pokračování.

Resident Evil (2002)

Nejsem sice fanda herní série, ale kdo se o hry zajímá, takto Resident Evil zná a převod na stříbrné plátno se povedl. Osobně se mi líbí laserová mřížka jako způsob zabezpečení jedné chodby.

Encrypt (2003) (TV film)

Není to nejhorší, ale na průměr tomu pověstné "něco" chybí. Souboj s "neporazitelným" strážcem je během dvou minut vyřešen a závěr taky není z nejlepších.

plakát

Laboratoř smrti (2004) (TV film) odpad!

To nemá cenu, nejdříve to vykrádá vetřelce a pak další snímky, nemusím, vypínám.

plakát

Terra Nova (2011) (TV seriál)

Jedná se o "kriminální" seriál, protože se pořád něco vyšetřuje, s prvky sci-fi a přídavkem Jurského parku v podobě dinosaurů, kteří se vyskytují v seriálu sporadicky. Je to takový průměrný seriál s rodinným nádechem, kdy jedna řada stačí. Sice se počítalo s více řadami, bo hodně věcí je otevřených, ale jednu věc uzavřeli, takže celkem spokojenost.

Jump street 21 (2012)

Pominu fakt, že takhle se v utajení určitě nepracuje. Jinak je to velmi dobrá akční komedii o dvou policajtech, kterým to moc nejde, ale co jim šlo, to bylo mě celý film bavit. Pro mě překvapení, nečekal jsem tak zábavnou jízdu, kde i vulgarismy byly zábavné hlavně v podání Ice Cube.