Peklo s princeznou (2009)

Dobrá pohádka, jsou tam vtipné hlášky a komické scénky, trochu mi vadilo, že princezna tak osobně zná poddané, ale budiž není to historický film ze středověku. Děj taky není úplně nejprostší a herecké obsazení je velmi dobré.

Škola princů (2010) (TV film)

Standardní pohádka, opět se hlavní dvojice vydává za někoho jiného než ve skutečnosti je jako např. v Pekle s princeznou, ale je to méně vtipné a méně "akce".

Budiž světlo (2006)

Americká vánoční komedie nic víc, nic míň. Sledoval jsem ji jedním okem. Dobře se u takových filmů strojí stromeček:-)

Kung Fu Panda slaví svátky (2010) (TV film)

I 20 minut stačí na to aby byl děj. Tady 20 minut stačí na to, kde jinde nestačí ani 90 minut. Myslím, že je to dobré pro děti (rodina má být spolu o Vánocích), takže neshazuji ani ten sentiment, jak tu mnozí píší.

Re-Play (2009) (pořad)

Srovnání s Game Page se nabízí, ale je několik rozdílů: Konzolové a PC hry jsou dohromady. Recenze nejsou uváděny vtipnou scénkou. Ač má tento pořad moderátory ne vždy pořad uvádějí. Ač hry recenzují různí recenzenti, komentáře čte jeden člověk. Dále recenzenti jsou kvalitní, někteří recenzovali PC hry, ještě když jsem byl na základce (to už je let).

Game Page (1998) (pořad)

Kvalitní pořad o počítačových a konzolových hrách. Pro ty, kteří chtějí mít přehled o hrách a nehcce se jim číst. Pořad je veden humornou formou a jednotlivé recenze uvádějí vtipné scénky, které ovšem ne zcela předpovídají, o které hře či žánru to bude.

Doktor od jezera hrochů (2010)

Celkem úsměvné, skvělý herecký výkon Holubové, jinak průměrné a s americkým happy endem. A 15 minut Afriky tomu nepřidalo a jezero jsme viděli třikrát a hrochy na začátku:-D

V jako Vendeta (2005)

Podobnost s Equilibrium sice je, něco si bere i z Orwelova 1948, ale příběh je odlišný. Film se mi líbil, když není časté, že hlavní postava (V) se na část děje vypaří a vůbec se o ni nejedná.

Zombieland (2009)

Film se zombíky mám rád, a navíc, když je to s nadsázkou a humorem, tak je to o to lepší. A zásady o přežití jsou k dobru:-)