Atentát (2015) (seriál)

Na novácké kraviny zaručeně původní a všemožné kriminálky už začínám být pomalu alergický a po předchozím výkonu Vagnerové v jiných seriálech na Haničku obzvláště. Jediné plus pro mě je sympatický Jaškow.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Chvíli jsem váhal, ale nakonec i tu pátou hvězdu si konec zaslouží. Za sebe vyzdvihuji Severuse a jeho výkon včetně krásného překvapení v podobě patrona.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Jsem na vahách, nádherná příprava na velkolepá konec na straně jedné, nesmyslné táhnutí filmem a akční scény směsice Jamese Bonda s Kobrou 11 , jenž už velilce se vymykají stylu pohádkovosti zde milované na tomto filmu od začátku na straně druhé. Takže lehce nad průměr.

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Jediný díl, který se mi na sáze asi moc nelíbí, dost o ničem, je hodně znát, že autorka připravovala závěrečnou bitvu Voldemorta. Ovšem milovníci ságy budou spokojeni.

Pompeje (2014)

Očekával jsem dle komentářů stupidní kravinu, ale opět se projevilo nedávat na zdejší rádobykritiky. Film se mi líbil a nebýt toho šampona v hlavní roli, mohl by mít možná i hvězdu navíc.

S.W.A.T.: Pod palbou (2011)

Do hlavních rolí mohli v klidu obsadit Davida Beckhama a Rihannu a výsledek by byl stejný. Jedinou hvězdu dávám za Roberta Patricka, jenž film drží nad vodou.

Babovřesky 3 (2015)

No tohle je klasika místních uživatelů, kterým když se nelíbí nic emerickýho, od prvního dílu musej dávat odpady aby potápěli pohodové filmy. Neříkám extra kvalita, ale já se bavil a myslím hodně lidí v pohodě bude taky.

Terapie láskou (2012)

Vynikající, romantika jako pjase, ale ten konec už mohl být lepší, až moc zjevný. Super bláznivá Jenny, Bradley trochu pokulhává místy, ale jinak bomba.

Newyorská romance (2013)

Já si na začátku říkám co je to za houmlesa že ho nepoznávám a on to Marky Rufalovic chlapec..no paráda a skvělá hudba k tomu.