Halloweenská noc (2007)

Tak rozkošnú postavičku som v horore ešte nevidel. Celú dobu som sa usmieval ako decko pri disneyovke. 8 z 10

Temné lesy (2003)

Typická severská atmosféra no dej ma nudil, lebo neustále som mal pocit, že som ten film už videl. Tvorcovia sa asi príliš mnoho inšpirovali u iných hororov. 6 z 10

Dům ďábla (2009)

Hrozne nudných 80 minút z 90. Hodnotenie však nechám priemerné lebo celý film sa nesie v duchu oldschool a takým filmom proste neviem povedať nie. Posledná štvrťhodinka doháňa v akcii zanedbaný zvyšok stopáže, ktorý však napínal divácke nervy na prasknutie. To napätie s otázkou, kedy sa začne niečo diať však nehodnotím pozitívne lebo ho prerušovali hluché miesta, čiže sa minulo účinku. 5 z 10

Hrůzná minulost (2012)

Takto kvalitný horor som nevidel už veľmi dlho. Nič tu nie je ako sa zdá. Strašenie je nepríjemné a je ho docela dosť. Záverečné rozuzlenie stojí fakt za to a zaslúži si hviezdu samostatne. Navyše hlavná hrdinka je sympatická a divák jej proste musí fandiť. 10 z 10

Hitman: Agent 47 (2015)

Agent 47 je síce len o kúsok lepší ako jeho predchodca no aj to sa počíta. Film pôsobí dospelejšie a zrozumitelnejšie. Nechápem nízke hodnotenia od ľudí, ktorí naložili Kuriérovi 80%. Hitman je lepší ako Kuriér. Stathamovku prekonáva či už v množstve akcie, choreografie prestreliek, alebo po stránke efektov. Že tu bolo mnoho vecí postavených na hlavu? Film určuje pravidlá, takže buď si človek uvedomí, že niekto má pod kožou kevlar alebo nech to vypne. Jediná chyba je obsadenie hlavnej hrdinky, ako modifikovanú agentku si viem lepšie predstaviť Olgu Kurylenko z prvého Hitmana. 8 z 10 P.S. Plusové body za reklamu na Audi.

Útok trojhlavého žraloka (2015)

Filmy bez štipky logiky s bezradnými hercami majú vo svojich pokračovaniach tendenciu sa aspoň o zlomok zlepšiť či už na kvalite alebo na deji alebo na hereckých výkonoch. Pri trojhlavom žralokovi to však išlo všetko o stupeň nižšie a mal som pocit, že to tvorcovia urobili naschvál. Žralok je škaredý, reve ako tur a scény sa dookola opakujú ako refrén. Dany Trejo to mohol zachrániť no ani ten nepomohol. Trojhlavý žralok je odpad ako vyšitý. Nasmial som sa síce dostatočne no len na hláškach na úkor filmu. 1 z 10

Sedmý syn (2014)

Ďalšia nepodarená verzia nenatočiteľného Zaklínača. 3 z 10

Daredevil (2015) (seriál)

Neverím vlastným očiam, povedal by Daredevil keby nebol slepý. Po trošku trapnom Daredevilovi s Benom Affleckom tu máme temný seriál z prostredia Hell's kitchen. Takýto seriál by si zaslúžil aj Frank Castle a Spider Jerusalem. 8 z 10

Gotham (2014) (seriál)

Pohľad na mesto skorumpovanejšie (podľa tvorcov) ako Basin City. Pohľad na život starých známych z dôb, keď ešte Batman kadil do plienky (asi 14 rokov). Pohľad na policajné oddelenie lenivejšie ako neviemčo (nechcel som napísať cigáni). Gothamu chýba snáď len R-prístupnosť a bol by to perfektný akčno-detektívno-mafiánsky seriál. Bol som príjemne prekvapený (8 z 10).

Kruh 2 (2005)

V porovnaní s prvou časťou rapídny pokles na kvalite. 5 z 10