Ospalá díra (1999)

Co jiného očekávat od Tima Burtona než skvělou podívanou. Začátek je trochu zdlouhavý a táhne se, ale zbytek filmu je prostě úžasný. Od skvělé atmosféry, strašidelné hudby, věrohodných kostýmů nebo přesvědčivých hereckých výkonů. To vše je na tomto filmu bezvadné a já jsem se bála, byla jsem šokovaná a užila si to. Burton nikdy nezklame a ještě navíc, když spolupracuje s Johnnym Deppem.

Zombieland (2009)

Miluju filmy či seriály o zombie. Tenhle film je velice povedený, líbí se mi, že je to udělané hlavně po komediální stránce, že to tvůrci filmu nevzali tak moc akčně a vážně, ale udělali si z toho srandu. Co neobsahují jiné filmy či seriály o zomie je učinkování Billa Murrayho, který mě ve filmu příjemně překvapil. Ovšem nad 3* to pro mě prostě nemá.

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Podle mě byl tenhle díl stejný jako ten druhý, nic překvapivého, prostě akční Sherlock Holmes s ženatým Watsonem. Co se mi vážně líbilo byli zpomalené scény a Sherlockovo myšlení. Jinak nic moc.

Kit Kittredge: Odvážná novinářka (2008)

Kit mi připomínala mě. Jelikož když jsem byla malá měla jsem stejný sen, že budu psát. Sice jsem nechtěla psát do novin, ale jen knihy. Film je skvělý. Miluji dobu, ve které se film odehrává. Je to dojemné, dobrodružné a vtipné. Užívala jsem si to.

Noční rande (2010)

Očekávala jsem něco daleko lepšího, hlavně od tak skvělých herců, jako je Tina Fey a Steve Carell. Dočkala jsem se komedie, která pro mě byla utrpením. Je tam spousta zbytečných dialogů a i když se herci hodně snažili, nedokázali tomu dodat správný komediální šmrnc, jaký si od komedie představuji.

Určitě, možná (2008)

Rozhodně to je jedna z těch lepších amerických romantických komedií, která zpříjemní nudné odpoledne. Hlavní věc, co ten film vytahuje nad hladinu jsou určitě herecké výkony a známé tváře. Malá a zvědavá Abigail Breslin tomu dodává šťávu.

Sherlock Holmes (2009)

Film má velké předpoklady, aby byl pro diváky úspěšný a oblíbený. Skvělý herci, skvělá hudba, zajímavý příběh. Pro mě to bylo zklamání. Možná jsem od Sherlocka očekávala příliš a dostala jsem jen polovinu z toho. Možná na mě byl Sherlock moc agresivní a akční, ale kdo ví. Možná se mi bude zamlouvat druhý díl, ale tohle mě zklamalo.

Zapomenutý ostrov (2008)

Příjemná rodinná podívaná na večer nebo nudné odpoledne. Film potěší převážně děti, kteří sní o dobrodružství. Dívat se na to dá. Abigail Breslin je skvělá mladá herečka, kterou si každý oblíbit. Jodie Foster a Gerard Butler to skvěle doplňují a překvapují ve svých nezvyklých rolích.

Nenávidím den Sv. Valentýna (2009)

Není to tak hrozné, jak jsem od hodnocení na csfd očekávala, je pravda, že jsem to nesledovala celou dobu, ale spíš jsem to poslouchala. Má to dost pomalý začátek a místy je to vážně hodně romantický. A Nia Vardalos se ve filmu tak křečovitě usmívá, že jí to snad i zůstalo.

Koření života (2007)

Film se mi moc líbil. Byla to komedie, romantika a drama v jenom. Moc mě to potěšilo a naplnilo má očekávání. Dost jsem si pobrečela, skvěle vypadající jídlo a skvělá hudba.