Rozkoš (2013) odpad!

Hodnocení odůvodním tím, že pro mě to byla nevýslovná nuda a pro mě naprosto zbytečně zahozených 111 minut mého života. Příběh je naprosto o ničem, smsky, dialogy o ničem to není a je to vážně děsně nudné.

Desatero přikázání (1956)

Skvělý film, který rozhodně stojí za podívání. Nejen, že vás to trochu ponaučí o biblické historii a o životě Mojžíše, ale ukáže vám to i skvělé herecké výkony, na tu dobu i dobré filmové efekty a náboženskou atmosféru.

Hlas (2013)

Podívat se do světa dabingu, nahrávání hlasu pro trailery, to bylo na tom filmu asi tak nejzajímavější, ale pokud jde o samotný příběh filmu, tak je to velice slabé a nudné. Nic mě na tom nijak neupoutalo, ani hlavní herečka Lake Bell, která snímek i režírovala.

Král a já (1956)

Dokonalé. Prožívala jsem každou minutu filmu, skvělé písně, herecké výkony, s obsazením jsem spokojená. Je to vtipné, dojemné a hudební film, ve kterém si každý najde něco, co se mu líbí.

Strom života (2011)

Snažila jsem se, opravdu jsem se snažila to dokoukat celý a i když se mi to povedlo, tak jsem si z filmu neodnesla nic, než scénu zrození, která je vážně úžasná. Obsazení je také skvělé, jenže jsem si nemohla užit Brada, Jessicu ani Seana, protože film je bez příběhu a děsně nudný.

Port of New York (1949)

Takový menší detektivní dokument / film. Navíc úplně první role Yula Brynnera, který si ve filmu střihl roli vraha a zahrál to vážně dobře.

Herkules: Zrození legendy (2014)

Film mi přišel takový nijaký. Dost jsem se u něj nudila, navíc mi tam neseděli ani ty herci. Prostě jsem se cítila nepříjemně, ale bojové scény byli dobré, takže za ty alespoň ta jedna hvězdička.

Dovolená za trest (2014)

Já jsem se dost bavila. Spojení Adam Sandler a Drew Barrymore prostě funguje a už to dokazují po třetí za sebou. Doufám, že každých 10 let si to zopakují jako to bylo do teď. Pár scén k zasmání tam bylo, hrálo to i na romantiku a je to prostě rodinná komedie na odpoledne, která potěší a ničím neurazí.

Machři 2 (2013)

To byla ale nuda. Film se neuvěřitelně táhl. Pokračování Machrů byl vážně špatný nápad. U jedničky jsem se alespoň někde zasmála, ale u dvojky jsem se modlila ať už to skončí. Navíc bez Roba Schneidera to nebylo ono.

Interstellar (2014)

Dokonalé! Ze začátku to vypadlo, jak bych celý film měla prospat, pak se to postupně začalo rozjíždět a bum stalo se z toho něco naprosto dokonalého a neuvěřitelného! Tolik fascinujících teorií, které se ve filmu objeví...úžasné. Vážně se mi těžko věří tomu, že tohle někdo dokázal vymyslet, je to prostě geniální. Film obsahuje vše, co každý sci-fi snímek má mít - napětí, emoce, šok, nepředvídatelnost, efekty, smrt, zápornou postavu a hlavně skvělé herecké obsazení. Z filmu jsem nadšená, je to film, u kterého je důležité přemýšlet a užívat si každou scénu a prožívat to s postavami. Matthew McConaughey předvedl skvělý výkon.

Časové pásmo bylo změněno