Spider-Man (2002)

Nuda. Když už charisma nemá hlavní hrdina, měl by ho mít aspoň záporák. Tohle byla jen pitomost pod hvězdami a pruhy. Dík, ne.

Batman a Robin (1997)

Nádherné, úchylné barevné kostýmy = 1 hvězda.

Anakonda (1997)

nezábavná nuda, k závěru už trochu nesmyslná. Ale Jennifer Lopezová se snažila.

Prci, prci, prcičky: Na táboře (2005) odpad!

Debilita. Když filmu nepomůže ani fakt, že jsem se k jeho sledování dostal jedné silvestrovské noci nad ránem poté, co jsem společensky velmi unaven přišel z bujaré oslavy, znamená to, že to prostě není vtipný ani trošičku. Kdybych ale hodnotil trapnost, jo, to by byla jiná káva.

Prci, prci, prcičky 3: Svatba (2003)

Pamatuju se, jak se publikum v kině smálo ve chvílích, kdy mi to vtipné skutečně nepřišlo (třeba Stiflerovy fekální scény) a mlčelo, když já se příjemně nenáročně bavil (noblesní Finch hrající drsňáka a debilní Stifler předstírající slušňáka ve snaze dostat jednu a tutéž holku). Nějak tomu ale chyběl švih.

Drákuloviny (1995)

Hodnocení (zvlášť u těch, s kterými se jinak obvykle shoduji) mě tu lehce překvapuje...není to dokonalé dílo, ani dokonalá parodie, ale velmi zábavný film, který naprosto přesně imituje jak Coppolova Drákulu, tak i onu černobílou perlu z roku 1931 s famózním Belou Lugosim. Některé scény vytahuje za uši, jiné přepracovává, jinde parduje celý žánr. Stylem humoru je zde Brooks velmi blízko Mladému Frankensteinovi, čili není to taková řacha jako Spaceballs, ale pořád výborný. Pár hloupých fórků a opakující se kulisy se hravě schovají jen za Harkera vrážejícího kůl do Lucyina srdce :-)

Ronin (1998)

Netypický akční film, ale o to lepší. Když vedle sebe vystoupí mí oblíbenci De Niro, Reno a Skarsgard, nemůže to dopadnout nijak zle. A hlavně - má to myšlenku a styl. Akorát si mohli odpustit to klišé s kufříkem - zatraceně, co v něm bylo??

Street Fighter: Poslední boj (1994)

Nádherně hravá úplná ptákovina s (tehdy ještě) nádhernou Kylie a stoprocentním nehercem Van Dammem. Podívaná ale stojí za to, s kostýmy si taky vyhráli - třeba uniforma, co má na sobě Raul Julia (přesně tak jsem si představoval, že jsou padouši oblečený, když mi bylo deset). K tomu laboratoře na supervojáky, vlastní peníze...to je prostě klukovská hra. A kluci si mají hrát.

Blade 2 (2002)

Líbilo se mi mnohem víc než jednička. Snad je to tím, že jsem ho viděl jako první. Ale tady není jediný hluchý místo - je to nabušený od začátku až do konce. Nejsem fanda komiksových hrdinů, ale Blade je něco extra. Extra special.

South Park: Peklo na Zemi (1999)

A mě to bavilo. Zatraceně hodně. Cartman je parchant jako vždycky, pan Garrison setře Wendy mou nejoblíbenější hláškou celýho filmu, Baldwinovi jsou vybombardovaní a Chef má operaci Lidský štít v prdeli. Nemluvě o tom, že když se KTERÁKOLI písnička z celýho filmu usadí v hlavě, prostě nejde ven. Áááá....už je tam zas. "Shut your fucking face, Uncle Fucka..."