Úžasňákovi (2004)

Sorry, ale nic úžasného jsem neviděl... Mě nezajímá, jak se holka načančá na rande, ale jestli s ní je nějaká zábava. A řeknu vám, že kdybych se s nějakou vymazlenou kopretinkou nad šálkem horkého čaje bavil tak, jako při sledování rodinky splácané po vzoru kuchařských technik Pejska a Kočičky, dalo by mi safra práci doprovodit ji pak alespoň na autobus. (Filmfest Théoule 2013, 2/11)

Roboti (2005)

Barevný omalovánky pro malý děcka nebo pro strhaný otroky, co si sami připadaj jako roboti. (Filmfest Théoule 2013, 1/11)

Láska podle předlohy (2007)

Jestli je nošení tamponů stejná delikatesa jako sledování dámského knižního klubu, tak zase o něco víc rozumím ženám a o něco míň filmu.

Horší už to nebude (2006)

Souhlasím s tím, že na konci se závit maličko strhnul, ale kdyby už nikdy nebylo horších filmů, blahem bych se otelil. Tahle bizarní mozaika mě bavila jako jarní exkurz po dívčí škole, a to nemluvím o vysmáté Maggie, kterou bych sežral i s hodinkama.

Nejlepší je to na sněhu (2003)

Tohle byl taky jeden z těch lepších večerů u televize. První bambula za osmnáct, druhej bez dvou za dvacet, no a děvčata stála leda tak za to, abych si o ně ve frontě na vlek opřel hůlky. Nevím přesně, co měl kdo na mysli tím, že nejlepší je to na sněhu, ale každopádně by si ten někdo měl zvýšit dávky sexu a trošku ubrat koks...

Temnota (2002)

No vy mně teda dáváte, drahoušové! Šel jsem si sem hodit jednu pecku za několik málo ucházejících bubu akcí a najisto jsem počítal s tím, že i ta jedna pecka filmu spíš pomůže než naopak. Ty vole a on tady v klidu má 62%... Na ČSFD projekce se kvůli honícím impotentům za chvilku nedostane ani golfista, z nepostradatelný kolonky ála CIA "Oblíbení" na mě svítí čtyřmístný číslo, a nesmyslný slátaniny, ve kterejch nic nesouvisí s ničím, jsou skoro červený. Já si snad ten čupráckej Fejs nakonec založím, páč tady mě to pomaličku přestává bavit.

Kdo přežije - Vanuatu (2004) (série)

Mně se vždycky děsně líbí, jak je porota na poslední radě nasratá, uražená a ublížená, že to nikdo z nich nedotáhnul do finálový dvojky. Jako kdyby za to mohl někdo jinej, že prosrali. Holt házet špínou po někom, kdo mě přechytračil ve hře, je větší bingo než ukázat hráčskou duši. S většinou nepřejících pipin a ješitů bych nechtěl hrát ani Dostihy, natož s nima strávit měsíc na ostrově. Nebudu tady chrlit lávu svejch oblíbenejch hráčů, už jenom proto, že na Vanuatu jsem fandil leda tak Jeffovi; tohle obsazení se vážně moc nepovedlo. Spíš si postesknu, že příští série snad budu hledat na internetu v origoši, protože to rozdělení dabérů podle toho, kdo jak daleko dojde, je už vážně móc okatý.

Holka na roztrhání (2002)

Kdepak holka, to film je na roztrhání a k zahození. Takhle prázdná není ani moje peněženka, a jednoduchá ani sousedovic fena. Souboj severu s jihem mi připomínal hvězdné účinkování našich hokejistů na mistrovství světa; bez jiskry, bez chuti, bez nápadu, bez klobouku bos a já natloukl si nos...

Panic je nanic (2006)

Takže si prosím vás všichni zasouložte, a pak to zkuste znova, jo? Nanic není ani tak být panic, jako spíš idiot, co si myslí, že zfilmuje Bravíčko a prorazí...

Dívka a kouzelník (2009) (TV film)

...a kdyby film působil o něco víc jako drámo a o něco míň jako pohádka, bylo by ještě veseleji. Třeba tak, jak veselo mi bylo při pohledu na Verču.