Beatle

Beatle

Eva Lassler

okres Ostrava
http://vlcibouda.net/redakce/5:ronne

homepage

18 bodů

Moji oblíbení herci

 • foto

  Russell Crowe

  Mlátička, ale přitom člověk, který umí dělat jedny z nejkrásnějších romantických výrazů. Ve filmu GLADIATOR mě nutí brečet pokaždé, když se na to podívám. V CINDERELLA MAN mu krásně odstávají uši a díky BEAUTIFUL MIND na něj dokonce života nedám dopustit. Člověk, který je i přes svůj věk - a možná právě proto - neuvěřitelně sexy (viz. svlékací scéna z ROBIN HOODA), s rajcovním hlasem (i když k mikrofonu bych jej pouštěla opravdu jen vzácně :) i hereckými schopnostmi. Jednoduché..je to hrdina mého dětství. Jako první si jej pamatuji z THE SILVER BRUMBY. To mi bylo 7 let. Zamilovala jsem si jej ve filmu GLADIATOR, když mi bylo 11 let...a uctívám jej i teď, když je mi 29 let :)

 • foto

  James McAvoy

  McAvoy je rozkošný typ chlapa, který má sice skoro čtyřicet, ale vypadá o 10 let mladší. Bez problému si střihne studentíka, stejně jako otce od dětí, a všichni mu to sežerou. Často říkám, že si prošukal cestu do Hollywoodu (jeho prvotiny obsahují celkem dost hambatých scén), ale jeho kvality rostou každým rokem a výběr filmů, stejně jako u McGregora, není limitován jedním žánrem. Jak já bych ty dva chtěla vidět pohromadě! Asi bych zemřela na orgasmický záchvat :D Ale vážně - Konspirátor, Poslední skotský král nebo klidně i ti X-Men nebo Penelope jen dokazují, jak dobře se McAvoy orientuje ve všech možných žánrech. A po Victor Frankenstein mi došlo, že dokáže i potencionálně zápornou postavu zahrát tak, že s ní prostě musíte sympatizovat ve chvíli, kdy to scéna vyžaduje. Obrovská energie, velký potenciál....a navíc je to fanda Star Treku a Neil Gaimana...já s ním chci jít na pivo a pokecat!

 • foto

  Ewan McGregor

  Ewan je osobitý, charismatický, flexibilní a výtečný herec. Mám na něm ráda jeho nezávislost ve výběru filmů (od trháků po nízkorozpočtové šílenosti), takže se dá výborně srovnávat v rolích romantických (MOULIN ROUGE), dramatických (STAY, Beginners), fantasy/sci-fi (STAR WARS) i komediálních (DOWN WITH LOVE). Navíc i v dokumentu LONG WAY DOWN a LONG WAY ROUND se hezky vybarvuje jako obyčejný člověk s obyčejnými problémy a docela neobyčejným zájmem o cizí kultury :)

 • foto

  Paul Giamatti

  Znám ho již z THE ILLUSIONIST, CINDERELLA MAN, THE LAST STATION, WIN WIN, LADY IN THE WATER a BARNEY'S VERSION, ale přesto míním v jeho filmografii pátrat dál. Paul je bez pochyby jeden z těch herců, na které ženy běžně neletí. Ale i když můj přehled oblíbených herců jsou většinou samí ohlédnutí-hodní muži, tento nenápadný chlapík, jehož filmografie svítí na ČSFD převážně modře, je moje šedá eminence. Je velice talentovaný. V kombinaci s dalším talentem (třeba Russellem Crowe), pak tvoří orgasmickou kombinaci k pohledání. V CINDERELLA MAN tak prostě do milisekundy oběma spolknete i s naviákem, že ti dva se znají už od doby ledové. Po několika shlédnutých snímcích se Paul Giamatti dostal do mého žebříčku nejoblíbenějších herců. A poté, co mě jako nějakou citlivku rozbrečel v BARNEY'S VERSION, si zaslouží své čestné místo.

 • foto

  Jackie Chan

  S Russellem a Kieferem je to zase jeden z "herců", které si pamatuju z mládí. Pamatuju si, že nikdy, když byl v televizi film s Jackiem, jsem ho nepřepla, neboť jsem věděla, že ať je to cokoli, bude to legrace. A i když jsem donedávna jeho kariéru nějak zvlášť nesledovala, poslední dobou jsem si uvědomila, jak moc ho mám ráda. Tohle nemá s platonickou láskou k herci (kterou fanynky tak nějak trpí) nic společného. K Jackiemu je to čirý obdiv a úcta. S tím, kde začal, a kam se vypracoval. To, jak se i v téměř šedesáti letech dokáže fyzicky ohánět je částečně sexy a částečně fascinující. Dal základ "stunt choreografiím", jaké diváci do té doby neznali, a málem ho to zabilo..několikrát. A tahle odhodlanost, pracovitost, neutuchající nadšení pro zlepšování nejen sám sebe, ale i celého světa (The Jackie Chan Charitable Foundation, Dragon's Heart Foundation, Build a school for a dollar atd.), to z něj v mých očích dělá ne herce, zpěváka, režiséra a scénáristu, u kterého se vám podlomí kolena, ale člověka, před kterým se s největší pokorou pokloníte. Nedokážu si ani představit, kolik dobra v tomhle honk kongském rodákovi je. Mám v počítači wallpaper jednoho z fanoušků, kde je dodáno "Every person has their hero. This man is mine."  A ja s tím naprosto souhlasím...Nejoblíbenější filmy: DA BING XIAO JIANG (Little Big Soldier), SHANGHAI NOONXIN JINGCHA GUSHI (New Police Story), 'A' GAI WAAK JUK JAAP (Project A 2) a JUI KUEN II (Legend Of The Drunken master)

 • foto

  Edward Norton

  Tenhle chlap by si zasloužil Oscara jen za to, že se narodil :)

 • foto

  Robert Downey Jr.

  Do mé paměti se vryl jako Larry Paul v ALLY MCBEAL, kde bych se jej nebála označit za prototyp dokonalého chlapa. Nemluvě o tom, že je Robert Downey Jr. nejen obdařen hereckým talentem, ale také nádherným hlasem, který mne dostává při každém poslechu alba "THE FUTURIST". Robert udělal z komixového IRON MANA - resp. z Tonyho Starka - naprosto úžasný prototyp "textbook narcissism" (jak je ostatně zmíněno v IRON MAN II.), a dle mého není jiného herce, který by aroganci a sobectví, spojené s vysokou inteligencí, humorem a sebeuvědoměním lépe ztvárnil. A pro mě naprosto nejlepší SHERLOCK HOLMES, který kdy byl. Jen díky němu jsem začala knihy s Holmesem číst, protože jsem si jej konečně mohla představit jinak, než jako škrobeného panáka, co se stěží ohne ;)

 • foto

  Jeff Bridges

 • foto

  Benedict Cumberbatch

 • foto

  Chris Pratt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace