Jay a mlčenlivý Bob vrací úder

• USA Jay and Silent Bob Strike Back (více)

Touto třeskutě vtipnou komedií, která si nebere servítky, zakončuje herec a režisér Kevin Smith dobrodružnou cestu, na niž se Jay a mlčenlivý Bob vydali ve snímku Clerks a pokračovali v ní i ve filmech Flákači, Hledám Amy a Dogma. Poté, co nejlepší kámoši Jay a mlčenlivý Bob zjistí, že o nich Miramax točí celovečerní film, zamíří si do Hollywoodu nárokovat balík peněz, který jim podle jejich názoru náleží. Když se však tahle natvrdlá dvojice dozví, že jim z toho nic nekápne, chtějí film za každou cenu sabotovat! Režisér Kevin Smith přizval k natáčení všechny své nejlepší přátele, čili celé stádo hvězd, které v originální komedii parodují samy sebe. Drsná výprava Jaye a mlčenlivého Boba napříč zemí je šílenou jízdou, během níž se představí spousta bláznivých postav, díky kterým se budete smát nahlas. (HBO GO)

Fakous

Naprostej nářez... Absurdní situace a hlavně naprosto absurdní týpci vévodí této šilené komedii. Zábava zaručena ()

RaDiNeK

Tak nevím. Tohle natočil a vymyslel buď génius nebo totální magor. Ohodnotím, až to zkouknu v racionálnějším stavu. V tom současném jsem z toho unešen až podezřele moc. EDITED: No tak musím říct, že i na podruhé mě to dosti pobavilo a i přes hodně pomalý, místy až trapný rozjezd, je humr v tomto filmu opravdu můj šálek čaje. I když uznávám, že ne každému se může líbit. ()

maxnot

Tahle záležitost mě přivedla ke Kevinu Smithovi. Přivedla, chytila a už nepustila! Smith je genius. Skvělé scénáře, perfektní režie a jeho Mlčenlivej Bob... Prostě bomba. Nemělo by chybět v žádné videotéce! ()

dudo24

V ostatných Smithových filmoch bol Jay a Bob super doplnok k celému dianiu. Ale ako hlavné postavy mi až tak nesedeli. Chýbal tam nejaký sofistikovanejší príbeh. Takto to bolo celé iba hláškovanie bez hlbšieho zmyslu. Čo nebolo zlé ale mohlo byť oveľa lepšie. Beriem to tak, že Smith sa chcel na tomto diele iba poriadne vyblázniť. Čo sa mu asi aj podarilo. ()

Marty_cz

Dvacet procent za takovou hezky pestrou škálu zajímavých a známých hvězd. Dalších dvacet procent dávám za odvahu, že jsem se na to koukal popřípadě za to, že to bylo místy, tak blbí až jsem se musel smát. Jinak v tomhle filmu se asi naplnily přesně představy toho režiséra a natočil to, tak jak si představoval a soudím podle toho, že tento film asi ani nešel natočit líp, takže jsem rád, že ten film dělal kdo alespoň to zvládl natočit v rámci omezených možností, ale někomu by se to třeba mohlo líbit daleko víc, ale to bude otázka názoru a vkusu. Za mě to stačilo vidět jednou. ()

PTomA

Kurevsky dobrý camea, kurevsky dobrý hlášky, je to prostě kurevsky dobrej film. 9/10 Fuck Fuck Fuck Mutha Mutha Fuck Mutha Mutha Fuck Fuck Mutha Fuck Mutha Fuck Noise Noise Noise ()

Simako

No hop nebo trop! Jasná čtyřka, pár špatnejch fórů, ale větší počet těch lepších. V tomto žánru není zas tak moc lepších filmů:) Líbilo, tak za čtyři:))) ()

Gormie

Napůl typický Smithův film plný odkazů na jeho předešlé snímky, napůl teenagerská komedie ve stylu Scarry movie 2. Světlé momenty (Scooby Doo, Mark Hamill) střídají okamžiky tak trapné, až se vám chce utéct.Kevine, co jsi to učinil? ()

Skeevee

Takova idealni kravinka na usnuti =) clovek se zasmeje nad parodii, zasmeje se nad hlaskama, pozastavi se nad blbosti a nad nekterejma scenama...a pak v klidu usne nez to dokouka do konce =))) ()

spqr

ako fanda Jaya a Mlčanliveho Boba som sa tento film tešil ako namornik do bordelu, ale musim povedat že som čakal viac ()

COLOR

Ku koncu sa to trochu rozbehlo, ale inak tvorcovia zdaleka nevyuzili potencial mnohych scenok, ani scenara. Skoda. ()

LAminator

Tento film si každý vyloží jinak nekdo se bude u každé hlášky co řekne Jay smát a někdo nad tím bude jen kroutit hlavou jak je to všechno hloupé. Ja jsem spíš ten první případ takze. **** - ()

Entfak

Upřímně nechápu co je na tom tak světového... Některé gagy povedené, jiné podprůměrné. Postava Jaye mi byla krajně nesympatická (nemusím postavy idiotů), ale Kevin Smith v roli Boba na mne udělal dojem, zvlášť postava Boba byla fajn (možná proto, že nemlela koniny). Jinak díky hvězdnému obsazení a Jasonovi Biggsovi a Van der Beekovi 3*. A to docela přehodnocuji. Natočit to bez zvučných jmen, tak je to tak za 2- ()

schwejk

Po velmi zralé úvaze měním ze čtyř na pět - včera jsem na to totiž z nudy kouknul a Scooby Doo mě poslal do kolen. Nejrůznější parodie na všechno korunovaná navíc ukázkou z Dobrého Willa Huntinga 2. ()

Reboot Jaye a mlčenlivého Boba je na cestě

Reboot Jaye a mlčenlivého Boba je na cestě

03.01.2019

Dlouho očekávaný reboot Jaye a mlčenlivého Boba se dal do pohybu. Oznámil to režisér Kevin Smith (Clerks 2: Muži za pultem, Hledám Amy). Smith, Jason Mewes a producentka Jordan Monsanto tak strávili… (více)

Místo Clerks 3 bude Jay a tichej Bob 2

Místo Clerks 3 bude Jay a tichej Bob 2