Jay a mlčenlivý Bob vrací úder

• USA Jay and Silent Bob Strike Back (více)

Touto třeskutě vtipnou komedií, která si nebere servítky, zakončuje herec a režisér Kevin Smith dobrodružnou cestu, na niž se Jay a mlčenlivý Bob vydali ve snímku Clerks a pokračovali v ní i ve filmech Flákači, Hledám Amy a Dogma. Poté, co nejlepší kámoši Jay a mlčenlivý Bob zjistí, že o nich Miramax točí celovečerní film, zamíří si do Hollywoodu nárokovat balík peněz, který jim podle jejich názoru náleží. Když se však tahle natvrdlá dvojice dozví, že jim z toho nic nekápne, chtějí film za každou cenu sabotovat! Režisér Kevin Smith přizval k natáčení všechny své nejlepší přátele, čili celé stádo hvězd, které v originální komedii parodují samy sebe. Drsná výprava Jaye a mlčenlivého Boba napříč zemí je šílenou jízdou, během níž se představí spousta bláznivých postav, díky kterým se budete smát nahlas. (HBO GO)

OughJay

Ach jo, proč já si jen sehnal Smithovy snímky s dabingem... Nedokážu odhadnout, o kolik by byl zážitek s originálem lepší, ale dabing je vážně příšernej a sólo akce Jaye a mlčenlivýho Boba na mě tak působí dojmem nejslabšího Smithova kousku. Vidět to znovu a v originále je zřejmě povinnost. ()

coscarelli

"Sakra, sakra, sakra, do haje tam, do haje sem, doháje , doháje jo jo jo.. raz ,dva , raz ,dva , tři , čtyři..jó jó jó....kouřit trávu, kouřit trávu. dát si koks a par piv, a par pív pív pív, šluka trávy , šluka trávy, kdo kouří trávu?, my kouříme trávu, kdo kouří travu? my kouříme trávu.....Patnact babek mladíku, dej mi semhle na ruku, a když nemaš ani pětak, tak mi to das pak! Najlepšia komedia s Jayom a mlčenlivym bobom, ktory az tak mlčenlivy neni, ked beriem v uvahu reč tela :) A zachranili opici z laboratoria a za to maju o hviezdicku viac :) Prehuleny dvadsiaty druhy komentar :) ()

Arkanoid

Tak ako Jay a Silent Bob fungovali ako vedľajšie postavy na malom priestore, nefungujú ako hlavné postavy celovečerného filmu. Plnohodnotné filozofické a popkultúrne dialógy, ktoré robia napr. Clerks. a Chasing Amy kultovými filmami, sa vytratili a ostali len reči o ničom. Odkazy na filmy pôsobili buď trápne alebo nezaujímavo. Vďaka Smithovi aspoň za vládcu klitorisu. ()

misstake

...a příští týden snad bude ve filmovém klubu na čt2 Ali G in the house:-)... Ten si aspoň na nic nehraje. Nevím, Jay a Bob mi nějak nesedli. A nechytl jsem se ani na zaobalení pokleslého humoru do pseudointelektuálních a popkulturních odkazů. ()

BluT

Jay a Bob jsou fakt dobrý charaktery, ale zasazený do celkem nudnýho filmu. Pořádnej vtip bych hledal dlouho. Naivně jsem čekal aspoň trochu inteligentní zábavu, ale Jay a mlčenlivý Bob vrací úder je film pro průměrnýho Američana, kterej chce jenom slyšet haldu sprostejch slov a vtipy o sexu. Ok, ne že by to v rozumný míře vtipný nebylo, ale tady nic jinýho není. ()

Herráček

Parodie na ostatní holywoodská dílka tu bylo vskutku převelice... Dokonce i na předchozí Smithovy filmy... Ale já si nemůžu pomoct, na mě to působilo moc lacině a prvoplánovitě... ()

charlie_ando

Jay (Jason Mewes) a mlčelivý Bob (Kevin Smith) s překvapením zjišťují, že existuje internet. Díky svému novému přelomovému objevu se dozví o natáčení filmu o nich samých a díky negativním komentářům v diskuzi se rozhodnou jednat. Dvojice vypečených kamarádů se vydá na adrenalínovou cestu stopem do Hollywoodských studií, aby zastavili natáčeni a neměli tak pošramocenou pověst. Z New Jersey do města andělů je, ale čeká dlouhá a dramatická jízda plná zvratů a překvapení, kdy se ze dvou flákačů stávají nevědomky ekoteroristé a jejich ztřeštěné putování vrcholí v bláznivém finále v ateliérech Miramxu. Jako vždy vede muž mnoha profesí a talentů Kevin Smith na placu luxusní partičku herců, z kterých sálá dobrá nálada a jeho vlastnoruční scénář jim vkládá do úst spoustu politicky nekorektních a vtipných replik. Praštěná jednohubka plná pop kulturních odkazů a narážek, která vyvolá potutelný úsměv. ()

Loki_Six

"All you motherfuckers are gonna pay. You are the ones who are the ball-lickers. We're gonna fuck your mothers while you watch and cry like little, whiny bitches. Once we get to Hollywood and find those Miramax fucks who is makin' the movie... we're gonna make them eat our shit, then shit out our shit, and then eat their shit that's made up of our shit that we made 'em eat. Then you're all you motherfucks are next. Love- Jay and Silent Bob." ()

Hopper

Málokedy vtipné, pomerne zbytočne vulgárne a určite re "insiderov" odkazmi prešpikované dielko, ktoré však pokiaľ nepoznáte background veľmi rýchlo stráca na atraktivite. Vcelku nič moc. ()

cab

Pro ortodoxni fanousky chlapka jmenem (Kevin Smith), zhulence a nebo jedince libujicich si vseho kolem slovicka "fuck" a jemu podobnych. 15% ()

lukasch

Jaye a Silent Boba mám rád, když se objeví v nějakém Smithovém filmu, stojí to za to. Ale celý film o nich už je přeci jen přehnaná prvoplánová exhibice, která nemá hlavu ani patu. Na filmu paradoxně nejvíce oceňuju to, že se zde objevují kluci z Quick Stopu dašlí lidi ze Smithovy party. A Chris Rock je skvělej :) ()

KmK

He he. Kam jen na ty hlášky chodí? Taky konečně pořádná role pro Afflecka:-). Osobně se mi to líbilo víc než Clerksy. ()

markul

Tak nevím no. Kevin Smith není zrovna můj oblíbenec. Ale měl jsem blbou náladu, tak je to asi tím. Ještě tomu dám někdy další šanci. ()

Reboot Jaye a mlčenlivého Boba je na cestě

Reboot Jaye a mlčenlivého Boba je na cestě

03.01.2019

Dlouho očekávaný reboot Jaye a mlčenlivého Boba se dal do pohybu. Oznámil to režisér Kevin Smith (Clerks 2: Muži za pultem, Hledám Amy). Smith, Jason Mewes a producentka Jordan Monsanto tak strávili… (více)

Místo Clerks 3 bude Jay a tichej Bob 2

Místo Clerks 3 bude Jay a tichej Bob 2