Joski

Trošku sklamanie. Napriek Burtonovskej fascinácii B-éčkových sci-fi filmov z 50-60.tych rokov je (pre mňa) Mars útočí iba slabý a hlavne nedotiahnutý odvar. Škoda! Burton nevyužil svoj potenciál ako vo svojich ostatných filmoch. Jednoznačne jeho najslabší film. 30% ()

Mathiue1994

Všemožná slátanina, všemožných představ jak by vypadalo obsazení světa jinou inteligenci s všemožnými herci dohromady tvoří kvalitní komedii v podání ne moc komediálního režisére Tima Burtona. Prostě taková zábavná, příjemná všehochuť. ()

haWranka

Tenhle film jsem naposledy viděla jako malá a tak jsem si teď oživila vzpomínky, oblíbené scény. A je to paráda! Kdybych měla hodnotit naprosto subjektivně, tak uvažuju i o 5ti hvězdičkách, ale když už nic jinýho okolo tohohle filmu, aspoň moje hodnocení bude realistický. Tak především hudba mě dostala, Danny je prostě frajer. No a vůbec, nebudu se rozepisovat, tohle je naprosto šíblá jízda, kterou prostě nemůžete brát vážně, jenom čekat na další a další překvapení... Ed Wood by byl nadšen! ()

Sign

nechápu jak se to nemůže někomu líbit, bombastická komedi, no i spíš parodie na filmy stylu Den nezávislosti a podobné, je sice fakt že se smíchy trhat v jednom kuse nebudete ale gagů a vtipných scének je zde víc než 50% filmu což není podprůmněrné a ani průmněrné, Burton si chtěl prostě uvařit úplně jiný šálek kávy než normálně a my bysme ji nemuseli hned odmítat... ()

SeventySeve

Na scénku, kdy dvá záškoláci trávící volný čas hraním videoher vezmou zbraně mrtvému alienovi a zachrání život americkému prezidentovi prostě nelze zapomenout :) ()

danny_21

Další bláznivý počin bláznivého režiséra Tima Burtona. Tentorkát jsem asi byl částečně naladěný na Timovy myšlenkové pochody, protože mi ta ufounská invaze přišla docela zábavná. A ta plejádá známých tváří ... Scénář sice není žádná výhra, ale oceňuju tu snahu o ironii a poctu starým padesátkovým netrikovým americkým scifárnám. Takže Time, za tvůj zelený Mars dostáváš 60 % ()

Zet

Timu Burtonovi se zřejmě předchozí natáčení filmu o Ed Woodovi tak zalíbilo, že se rozhodl natočit svůj další film v jeho stylu a téměř se "mistrovi" i vyrovnal. Moc daleko do odpadu to teda nemá. ()

ZoeBrogan

Jako za me ne! Ocekavala jsem celou dobu milostne vzplatnuti mezi mimozemstanem a lidskou bytosti a nestalo se..to me mocinky zarmoutilo. ()

Psycho.R

V době vzniku měl tenhle film výborné recenze. Já si však pamatuju, že moje sestra chtěla odejít z kina, když na tom byla. A já? Já se těšil na větší poctu starým sci-fi, ale i skrze ty horší efekty je to nadprůměr. Místní hodnocení 62% je odpovídající. Plus je určitě zástup slavných jmen a jejich využití. Přicházíme v míru... :D ()

Abdul

Věřím, že v tomto filmu je vše do posledního puntíku tak, jak maestro Burton chtěl. Tomuhle já říkám pečlivě vystřižená atmosféra... "It's not unusual to be loved by anyone, It's not unusual to have fun with anyone, but when I see you hanging about with anyone..." ...Jupí, stačí jen zatleskat! ()

Allegro.g.

Podovně jako Střihoruký Edvard odkaz na starou sci-fi/horrorovou scénu, v tomto případě na takové ty Alien - stories z padesátých let, ve kterých není pochyb o tom, co u nás ti zelení mužíci pohledávají. Něco tomu ale chybí, něco se až ta uplně nepovedlo a film působí mdle a chladě (ačkoli ten chlad byl možná záměr, kdo ví ..) ()