poster

Co takhle svatba, princi? (TV film)

Pohádka / Hudební

Československo, 1986, 90 min

 • Gemini
  ****

  Střídání laskavého humoru s cynickým mi vždycky dokázalo zvednout náladu víc než cokoli jiného:) A navíc načančaná Babetka je dneska už něco jako symbol, no ne? Ukázka toho, jak může papundekl ve spojení s fajnými kostýmy a sympatickými hrdiny fungovat i v doprovodu takových všelijace více či méně snesitelných písniček. A proč vlastně nedat 80%, byť je to tak trochu takové to "guilty pleasure". Ale jenom trochu, však vzpomeňte na pana Nárožného a paní Bohdalovou jako královský pár:)(15.5.2003)

 • boshke
  ***

  Tak trochu jsem z téhle pohádky rostl (ale potichu, protože jsem na ni koukal s ženou a zrovna tato je její oblíbená). Dabování písniček bylo o to nesnesitelnější, oč byli herci neschopnější do písniček správně otvírat pusu. Podobně na tom byl kompars, který neuměl slova, a tak jen tak naprázdno otvíral ústa, jako že zpívá. Alespoňže ten Černoch se odzpíval sám. Globálně však nic extrémně špatného ani dechberoucího... 60%(27.12.2014)

 • AngelAngie
  **

  Vladyka s Andrlovou v poměrně nepodařené pohádce...(21.8.2008)

 • Ivoshek
  ****

  Ze všech nízkonákladových pohádek, co se v 80. letech natočily, patří tahle mezi nejlepší. Velký podíl na tom má místy až nepohádkový humor, herecké obsazení a několik vypečených songů, jako níže zmíněná "když se načančám" v podání Heidi Janků.(16.1.2008)

 • Ellise
  ***

  Ten příběh není nějak extra špatný. Spíš mi vadí ty zpívající části, kde vůbec nesedí to jak mluví a to jak hraje hudba. Jinak Nárožný a Bohdalová jsou excelentní a tak proč nedat 4*?(24.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace