Co takhle svatba, princi? (TV film)

Pohádka / Hudební

Československo, 1986, 90 min

Svého času hodně populární pohádka a hodně populární hlavní dvojice. Dá se na ni koukat i dnes, hlavně na písničky.(8.4.2014)

Tak tohle můžu. Ale hlavně proto, že mám na tuto pohádku vzpomínky, kdy jsme ji spolu se sestřenicí coby gramofonovou desku točily pořád dokola až jsme ji uměly úplně nazpaměť. Nejlepší hlášky jsme potom pořád omílaly a řičely jsme u toho až nám tekly slzy. "Rozbité zrcadlo! A zrovna moje nejmilejší!! Jedině v tomto zrcadle byla růžová na mých šatech skutečně růžová!!!" "Zelená, zelená..."(11.10.2007)

Po všech stránkách průměr, ale král s královnou (Bohdalová, Nárožný) jsou excelentní. Já se tlemil, jen co tam ti dva vlezli. 70%(5.12.2012)

Střídání laskavého humoru s cynickým mi vždycky dokázalo zvednout náladu víc než cokoli jiného:) A navíc načančaná Babetka je dneska už něco jako symbol, no ne? Ukázka toho, jak může papundekl ve spojení s fajnými kostýmy a sympatickými hrdiny fungovat i v doprovodu takových všelijace více či méně snesitelných písniček. A proč vlastně nedat 80%, byť je to tak trochu takové to "guilty pleasure". Ale jenom trochu, však vzpomeňte na pana Nárožného a paní Bohdalovou jako královský pár:)(15.5.2003)

Taková jednoduchá studiová pohádka z průměrným popovým doprovodem. Ale úsměvnost se této pohádce nedá odepřít. :)(25.12.2014)