Ať přiletí čáp, královno! (TV film)

Pohádka

Československo, 1987, 93 min

"Co to ?? Cos to říkal s tím oslem ?? A proč ses při tom díval na mě ?? Ty něco víš, Matěji, a proto mluvíš tak kudrnatě.. Viď ??" ;)(26.12.2014)

Nebyla jsem vůbec na něco takovýho připravená. Všichni zúčastnění si to asi zhusta užívali a jo, je to strašná prdel. Sice jsem z děje skoro nic nepochopila a hodně se tam zpívalo, ale ten scénář snad psal nějakej zhulenec, to byly pecky. K tomu Vladyka s uchýlnýma vlasama, Nárožnej s vlasama jak upgradeovaná Hejmova hříva, Janžurka co nalejvá miminu víno a vůbec, to snad ani nebyla pohádka, ale sranda to byla každopádně!(26.12.2013)

Průměrná pohádka s výborným hereckým obsazením. Někteří bohužel nepředvedli svůj klasický výkon a tím pádem kvalita filmu jde dolů.(10.1.2012)

Nenáročná, povedená, vtipná pohádka, o které platí úplně všechno co u prvního dílu. Takže taky 80%;)(29.5.2003)

No ty písničky jsou již dnes legendární.(17.11.2008)