poster

Ať přiletí čáp, královno! (TV film)

Pohádka

Československo, 1987, 93 min

 • maverick10
  *****

  Petr Narozny s Jirinou Bohdalovou tady vytvorili, pro me nejlepsi kralovsky par ze vsech pohadek vubec. Kdyz si k tomu pridam nadherny pisnicky, vynikajici kostymi a paradni herci, vychazi mi logicky jedna z nej pohadek vubec(13.1.2007)

 • Tommassi3
  ****

  "Co to ?? Cos to říkal s tím oslem ?? A proč ses při tom díval na mě ?? Ty něco víš, Matěji, a proto mluvíš tak kudrnatě.. Viď ??" ;)(26.12.2014)

 • Little bear
  ****

  Povedené pokračování ještě povedenější jedničky. Výkon pana Nárožného a paní Bohdalové byl opět super. I když to bylo o maloučko slabší než první díl a pric David na mě působil jako takový ňoumík, tak dávám 4*. Plus chytlavé písničky. Škoda jen, že úroveň "pohádek", co se točí dnes, se těmhle ani zdaleka nevyrovná :-((16.12.2011)

 • dO_od
  ***

  // Znáte to, jak je občas něco tak špatné, až je to vlastně dobré? Přesně to je případ písniček z téhle pohádky - oh my god, cítím se hrozně ale .. "až se načančám, až se načančám..." SHOOT ME!(28.12.2013)

 • Nikon
  ***

  O dost slabší, než první díl, nicméně ještě stále slušný průměr TV pohádek ...(1.1.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace