Cecilka

Geniální film, který baví. Spousta otázek, spousta odpovědí, ale přesto na konci zůstane otazník. Promyšlený sci-fi snímek, po kterém zbyde nejen milá vzpomínka a úsměv na rtech. Ačkoli znám i lepší filmy, na tenhle prostě nedám dopustit ()

Tumáš

Velmi povedený film, který poukazuje i na lidskou blbost a zaostalost v myšlení. Bylo velice příjemné se na něj dívat. Herecké výkony vynikající. 85% ()

RickyFitts

otázka "jak to teda sakra je?" mi nepříjde na film dost... Kevin Spacey je tradičně dobrý, ale jinak mi film nepříjde ničím zvlášť zajímavý... bez děje, bez napětí, bez překvapení, bez zajímavé režie, kamery, čehokoli... 3- (nebýt toho triku s banánem, tak jen 2+) ()

PanPes

Nejsem fanoušek Sci-Fi ale tenhle film mě opravdu dostal. Je zajímavé, že ve skutečnosti ani na konci nevíme jestli Prot mluvil pravdu nebo šlo jen o zavádějící shodu náhod. Jinak Spacey má bezesporu talent na tento typ rolí o tom žádná... ()

Saur.us

Netradičná "sci-fi", které diváka celou dobu mate s tím, zda je Prot opravdu ten, kdo si myslí, že je. Spaceyho a Bridgesova herecká jízda. ()

kailik

Vcera to byl Pozemstan, dnes to je Prot. Musim rict, ze oba dva snimky jsou proste neuveritelne suprovy, ale u Prota mi neco nesedi. Ale i pres to, se jedna o nadprumernou podivanou s velice prijemnym obsazenim dvou hlavnich postav. Kevina Spaceyho mam strasne rad, je to sympatak z kteryho tristi charisma na mile daleko a timto snimkem me presvedcil, ze je to jeden z nejlepsich hollywoodskych hercu. A Jeff Bridges to same, pred par dokama jsme ho videli v Big Lebowskim jako neustale vypalujiciho flakace, ted si zahraje zahral uplne jinou kategorii a sedla mu vyborne. Stejne se musim priznat, ze jsem na vazkach a nevim co si o tom mam myslet, asi to ma zustat na nas a na nasi fantazii :) ()

El-Barto

Důkaz toho, že oddychovka nemusí být jenom nějaká jednoduchá komedie, kde Sandler pravidelně dostává mičudou do rozkroku, nebo další neoriginální romantika, ale i inteligentní sci-fi drama, která dokáže divákovi sdělit určitou myšlenku. A Spaceyho Prot je jedním z jeho nejlepších rolí. 7/10 ()

Helldo

Určitě skvělý snímek, ale pro mě ne úplně bez chyb. Především z některých souvislostí a point se dalo vytáhnout více, čímž by se přidalo na mystičnoti a sugestivnosti. Ale i tak atmosféra, prostředí i vedlejší postav působí více než příjemně. To co zde pro mě ovšem hrálo první housle bylo vystoupení Kevina Spaceyho a "oslňujícího" soundtrack. ()

frolish

90% a urcite si to dam v blizkej buducnosti znovu. Osobity a citlivy film s vynikajucimi hereckymi vykonmi, kvalitnou reziou a velmi dobre zapasovanou hudbou. A ked pre mna dalsie zhliadnutia prinesu viac svetla do zaverecnych dejovych zvratov, nebudem vahat s plnym hodnotenim. ()

Flagg

Film, který dojme i bez klasického hollywoodského cukrkandlu. Výborný Jeff Bridges a hlavně Kevin Spacey. Jak to ten člověk pořád dělá? ()

Darth Vader

Osobně jsem dvoum hlavním představitelům nevěřil pocity, které měli "zahrát". Od toho se odvíjel celý dojem z filmu, když jsem koukal asi půl hodiny, tak jsem si říkal, že toto bude pecka... zápletka byla tajemná a měla obrovské kouzlo, ale stejně jako tento pocit přišel tak i odešel. Závěr mi přišel už šedivý a nemastný, zkrátka žádné překvapení a já tento snímek dokoukal s mírným rozhořčením. ()

ElManiacus

Musím sem napsat, že když se podíváte na tento film, na všechno se budete dívat z jiného úhlu a všemu budete (ačkoli svém) přikládat váhu . Kevin Spacey roli Prota zahrál tak jako by byl z jiné planety :-) . Jinak tak Sci Fiózní hudba se jen tak nevidí a Jeff Bridges má na tom všem taky velké zásluhy - 93 %. ()

Hyger

Zvláštní film se zvláštním koncem, který byl však přesně podle mého gusta - divák si v něm může vybrat. Já věřím, že se Prot vrátil domů. Přesto mě však některé části filmu nebavily, ale zachránil je konec filmu a příjemný soundtrack. ()

jasanka

Začátek se mi líbil, nicméně postupně jako by film změnil žánr (což u filmů opravdu nemám ráda), až vlastně o žádné sci-fi nešlo. ()

Klaus je Bůh či Bůh je Klaus?

Klaus je Bůh či Bůh je Klaus?

12.05.2006