Čtveřice spolužáků, Kyle Broflovski, Stan Marsh, Kenny McCormick a Eric Cartman si vyrazí do kina na nový kanadský film nazvaný Ohnivé prdele. Pokladní jim sice odmítne lístky prodat protože na film, kde se mluví sprostě, mohou jen v doprovodu rodičů, kluci si však hravě poradí. A skutečně film má na městečko zničující dopad. U dětí je sice velmi úspěšný, rodiče však požadují zákaz jeho promítání, protože sprostá mluva se v městečku rozmáhá jako lavina. Další návštěva kina se stane osudnou Kennymu, který si stejně jako postavy ve filmu zkusí zapálit prd. S popáleninami je odvezen do nemocnice, kde však zemře, když mu lékaři místo srdce transplantují bramboru. Zatímco Kenny jako většina lidí skončí v pekle, Stan žárlivě sleduje svou lásku Wendy, která dala přednost jedničkáři Gregorymu a rozzlobené ženy založí sdružení Matky proti Kanadě. Vylákají hrdiny sprostého filmu Terrance a Phillipa na talkshow, kde jsou oba vzápětí zatčeni. Kanada vznese protest, ale protože jí to není nic platné, vybombarduje dům klanu Baldwinů. Spojené státy jako odpověď vyhlásí Kanadě válku a ministryní války jmenují Kyleovu matku, která stojí v čele hnutí Matky proto Kanadě. Armáda útočí na Toronto, Kanaďané žijící v USA jsou internováni v koncentračním táboře štěstí a vzájemná roztržka se mění ve světovou válku a Satan se těší, že se konečně ujme vlády. Stan, Kyle a Cartman však mají plán jak zachránit svět. (oficiální text distributora)

F.man

Ultimátní nářez. Při Peklu na Zemi se bavím pokaždé a náramně. Možná je to pokleslé, ale zároveň to je SKVĚLÉ! Kyle's Mom... She's a big, fat, fuckin' BIIIIIIIIITCH! Who's a fuckin' bitch? Kyle's Mooooooooom! Yeah! ()

Kryton

Nejlepší animovaný muzikál co snad existuje. Celý film by měl schrábnout všechny oscary. Naprosto vystihuje americkou mentalitu! Hrr na Kanaďany!!! Mají prasečí očička a odklapěcí hlavy! Co víc si zaslouží! ()

FFilipCZ

Seriál je rozhodně kvalitnější. Místy skvělé hlášky ale střídají naprosto nudné, otravné a nehodící se muzikálové pasáže. ()

ladko

Satan: "How come you always want to make love to me from behind? Is it because you want to pretend I'm somebody else?" Saddam Hussein: "Satan, your ass is gigantic and red. Who am I going to pretend you are, Liza Minelli?" ()

zdepapepa

Funguje to jako několik epizod South Parku dohromady. Funguje to i jako muzikál. Funguje to zkrátka po všech směrech. I co se týče seriálu jako takového, protože tehdy většinou epizodické zápletky nebyly nic extra, tohle však bylo kvalitně meta a vtipné zároveň. Nesmrtelné stejně jako některé hlášky v něm a stejně jako Kenny. ()

Z0oMb3E

I keď seriál moc nemusím kukol som aj film. V hlave mi však ostala len scéna so Saddámom. Inak to isté, čo seriál. ()

havLord

Šílená parodie na klasický muzikály, filmy se šťastným koncem a všechno ostatní, se už nemohla vydařit líp. ()

mysiak

Plač, výbuchy smiechu...Satan a Sadám Hussain...smrť Kennyho...pecka, ktorá je "nekonfliktná" voči všetkým a všetkému... ()

Džejkop

Bylo to v létě. Byl pěkný teplý večer, tak jsme si s klukama řekli, půjdeme do letního kina. Tak jsme tedy šli. Banda puberťáků natěšená na South Park, zkuste si to představit :). Když jsme přišli do kina, bylo vidět, že tento zajímavý film přilákal spoustu lidí. Kino bylo téměř plné a já si pomyslel, Češi zkrátka mají rádi když se mluví pěkně od podlahy. A taky že jo. Při začátku Pekla na Zemi bylo v kině ticho jako v hrobě. Není se čemu divit, první scéna odhaluje Stana jak se prochází městečkem a zpívá roztomilou dětskou písničku. Pak se on a jeho kamarádi rozhodnou jít do kina na Ohnivé prdele. Už při Terrencovi a Fillipovi se ozýval v kině smích, ve vzduchu bylo veliké napětí. To hlavní teprve mělo přijít. Pak jako by kino vybouchlo. Stačila k tomu prostá přeměna slušných kluků v totální burany. Od té chvíle se smích nezastavil a mě při odchodu z kina pořádně bolelo břicho....i když seriál je zřejmě lepší, tohle prostě taky stálo za to. Tolik sprostých slov v jedné minutě nedokázal pravděpodobně vyprodukovat žádný jiný film. A pak taky ten soundtrack, ten je lahůdkou. ()

Pirkaf

Kdo neseděl na premiéře tohodle muzikálu v první řadě, nežral popkorn z květináče a celý to neodzpíval s našimi skvělými hrdiny, ten neuvěří jakej zářez to zanechalo na našich mladých duších a tělech.. ach jo.. prostě kult. ()

PKD

Winona Ryder...,, A ted vam ukazu, muj trik s pinpongacema". Jako nekdo, kdo ma tuto herecku v topce, dodnes nevim, zda se cititi urazen, ci se smat na cele kolo. 😁 Kino: Bobby centrum, Brno. ()

Vojcl

Tak tohle je vážně nářez!!! Četl jsem, že tenhle film obsahuje nejvíce vulgárních výrazů a násilných scén v historii světové kinematografie.. Proto bývá taky kontroverzně přijímán, snímek pro každého to určitě není.. Ale na druhou stranu, málokdo si všimne, že South Park není jen animák se spoustou sprostých slov, ale že je to skrytá kritika společnosti, USA a známých osobností... Nejsem příznivec uhozené zábavy, ale tady u toho se vždycky perfektně pobavím.. Jak jsem řekl, není to nic pro suchary, který se červenaj,když se řekne slovo "kurva" ale myslim že svoje fanoušky si to vždycky najde.. A to samé platí i o seriálu... "Shut a fucking face unclefuckers!" ()

erased

Někdo řekne, že South Park je trapným pokusem o konkurenci Simpsonům snžící se zaujmout jenom nekonečným proudem nadávek, jiný oponuje názorem, že neexistuje lepší dílo satyricky parodující prakticky jakoukoli sociální, kulturní nebo politickou událost. A to, co se seriálu někdy vymkne z rukou, se filmu daří dokonale. Trapnost se tentokrát nedostavuje, trefnost je jedním slovem přesná a navážení se do americké společnosti taktéž. Chybí zde sice několik seriálových postav, ale zato zůstaly všechny klasické seriálové hlášky. Výsledek? Pro někoho dokonalý, pro druhého k uzoufání nudný. Hrdě se hlásím k první skupině. ()

Wolodja

Neskutecne skvela satira na americkou spolecnost. Hlasky, jako „Nasili ve filmu nevadi, kdyz se pri nem slusne mluvi“ vstoupi do dejin. :-) ()

gogos

je to sice o krapet horší než seriál, ale pořád je to totální nářez humoru. Někde jsem se dočetl, že se podle Guinessovi knihy rekordů jedná o nejsprostější film všech dob... Satane, pojď mrd***---- ()

blackrain

Satan v posteli se Saddáme Hussainem, Kenny bez kapuce, smrt Billa Gatese a spousta dalších šíleností, které na vás bude tahle celovečerní šílenost chrlit bez přestávky a vy jen možná budete nevěřícně kroutit hlavami. ()

Makky

Som fanúšik seriálu, ale tie vulgárnosti hlavne v prvej polke tohto filmu mi pripadali tak trochu nasilu. Avšak vtipy našťastie prevyšujú a je ich tu požehnane. Dĺžka mi aboslútne nevadila, skôr som to bral ako jeden z vydarenejších dielov. "Tento film ovplyvnil moju detskú psychiku!" ()

IllIlIlIIl

Pvní celovečerní South Park, který zdárně sekunduje seriálu o tomto městečku, kde žijí ti nejsprostější výlupkové na světě. Pro fanoušky South Parku potěšující muzikál, u kterého se budou královsky bavit. ()

Další peklo na Zemi

Další peklo na Zemi