PanPyzamo

Thunderball sice nepřekonává legendární Goldfinger, ale vůbec není špatné. Naopak je dobrý. Opět výborný záporák se skvělými lokacemi a to převážně pod vodou. Někomu lokace budou sedět třeba i víc, ale já osobně se přikláním spíš ke Goldfinger. Film je ale dobrý, takže doporučuji. 7,5/10 ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

bvlrm

Suchozemského Jamesa preferujem viac. Veľmi som si to však užil, keďže viem, aká hrôza ma čaká pri novších bondovkách (áno, myslím teba Roger Moore, a aj teba, Mamma Mia). ()

JesterKruger

Nejenom, že se na tohohle Bonda dá dívat, a má i super námět, ale tohle je skutečně Bond, kterého si pustím určitě vícekrát. Thunderball je v pořadí Bondovek pokračování filmu Goldfinger, který je pro mě, když to tak řeknu " stolice ". Tohle stolice rozhodně není. Toto je prostě film, který sice není tím největším mistrovským dílem, ale zabaví vás na tolik, že bude něčím větším, než normálně dobrým průměrem. Sice pro mě James Bond jako hlavní hrdina stále není sympatický. Seana Conneryho mám jako herce rád, ale jako Bonda ho moc nemusím. Velice dobrý díl Bonda. 4*. ()

PTuranyi

Opäť klasická bondovka, tento krát pod/morská verzia aka najväčšia bitka potápačov v histórii. Sean Connery zvláda svoju úlohu na výbornú, čo ale už nemožno povedať o scenáristovi a strihačovi. Každú hlúposť tu musí vybaviť Bond osobne a stíha toho naozaj veľa. ()

Woyczek

Lehce nadprůměrná bondovka, snad mi jen vadil způsob, kterým se Bond dostal na první stopu - jel za sestrou zemřelého pilota a ejhle, zrovna jako na potvoru je právě ona chráněnkou hlavního padoucha, který má doma zašité dvě atomovky MOS. Tohle mi přijde fakt trochu vyumělkované. Ještě bych měl připomínku k podvodní bitce, vzpoměl jsem si na Moonrakera a bitku ve vesmíru, přišlo mi to stejně zbytečné, jen trochu méně přitažené za vlasy. Tu část příběhu měli řešit jinak. A nějaké klady? Holky, Bond, charismatický padouch, atd. Ale to už přece u Bondovek považujeme za standart. Jo a Thunderball měl ale úplně super úvodní píseň. ()

Ret

Thunderball má jeden dost výrazný problém a to přemrštěnou stoptáž. Kdyby byla o 20 kratší určitě by to neuškodilo. Jinak dějově je to dobré a Connery je dobrý. 50% ()

galil

Zrychlené záběry akčních scén, naprosto přestřelená bitva potápěčů a Deus Ex Machina v posledních 20 minutách. Supr. ()

gezko

Pri komentovaní Thunderball-u mi nedá neporovnať ho s jeho dvojčaťom z inej produkcie Never Say Never Again. A tu Thunderball prehráva. Práve pre toto: Sean Connery alias James Bond: Thunderball - štandard na ktorý sme zvyknutý; Never Say Never Again - starší, ale o to viacej vtipnejší, hrajúci s nadhľadom. Domino: Thunderball - krásna, ale strohá, bez štipky emócie, hlavne v scéne, kde sa dozvie, že je jej brat mŕtvy; Never Say Never Again - krásna, rajcovná, emotívna. Largo: Thunderball - pravý všivák s jedným okom; Never Say Never Again - vyznieva viac ako vtipálek, než zločinec. Suma sumárum je Thunderball štandardných 50% a Never Say Never Again 68%. Ale aby som nekrivdil staršiemu bratovi tak scény s podvopnou bitkou a loďou, ktroá sa premení na rýchločln nemajú v kinematografii pred Thunderballom obdobu. ()

Lukkyn

Tohle byla velmi příjemná podívaná. Podmořské sekvence, technické vychytávky, další skvělý zločinec, krásné ženy, opět skvělý Connery prostě malý orgasmu pro všechny bondofily :-) ()

Nobunaga

Abych nenosil další dříví do lesa, vypůjčím si (u bondovek již pomalu tradičně) komentář kolegy Lima: 007__č.4__Díky nově nabytým technickým filmovým možnostem si divák užije spousty atraktivních podmořských sekvencí s malými ponorkami, potopenou stíhačkou na dně a jednou hromadnou podvodní bitkou potapěčů. Díky Bondově neselhávajícímu sexuálnímu magnetu se nejedno mužské oko zase popase na pěkných bond-girls, z nichž jedna se tentokrát opravdu "vydařila" :o). Jednoznačným plusem je postava charismatického padoucha v podání Itala Adolfa Celi, jeho Emilio Largo je v kontextu s prvními pěti bondovkami členem zločinecké organizace Spectre, která chrlila jednoho zajímavého záporáka za druhým. Tuhle vizuálně příjemnou bondovku jsem si užil. ()

Khronos

Môj celkovo prvý Bond, ktorého som videl ešte v časoch môjho detstva. Aj po rokoch patrí k mojím najobľúbenejším bondovkám s Seanom Connerym. Trochu vadí dlhá stopáž, ale na druhej strane to vyvažuje pohľad na všetky tie krásne bond-girls... ;) ()

Gyl

Originální jsou podmořské sekvence. Bitva padouchů a výsadkářů pod vodou je unikátní, docela mě bavila. Trochu mi vadilo, že zranění v bitvě vůbec nekrváceli, až v momentě, kdy potřebovali do scény zapojit žraloky, tak jeden nebo dva záporáci krvácí. ()

Arany

Půl filmu strávíme pod vodou a po třech skvělých bondovkách mi asi utonul mozek, protože jediné co si po týdnu z téhle bondovky pamatuji jsou cigarety, led a moc vody. Ne, teď vážně, Thunderballu se musí nechat skvělé technické zpracování scén bod vodou (které měly i vlastního režiséra), ale někdo zapomněl, že by měl film mít i příběh. ()

Bohdy67

Po Goldfingerovi a Pozdravech z Ruska opet prumerna bondovka jako Dr. No... Asi sem nejak te vode neprisel na chut....Kazdopadne souboj potapecu mezi zraloky patril k tomu co hodne zaujme,ale jinak veskrze nuda a tuctovy film... 42% ()

gizi

Z prvních čtyř bondovek se mi zdá nejslabší. Jak píše woody, režisér se nevyznamenal. Je to víc nudné než zábavné, i když Bond se s vtípky snaží. Ona samotná dějová zápletka je taky dost slabá, resp. možná se dala lépe zpracovat. Vše pro mě zachraňuje úžasná poslední scéna na šíleně pádícím člunu: vše je ještě zrychleno a tak je to taková krásná parodie na akci. Opravdu povedený závěr. Celkově snad něco málo přes 70% a 4*, 2.2.2015. ()