Jack Green je profesionální gambler, který by nenechal vyhrát ani svou vlastní babičku. Jeho ruce už mu vydělaly slušné jmění, ale když se pustí do hry s mafiánským kápem Machou, začne mu docházet, že tohle by mohla být jeho poslední výhra, tím spíš, že se tak nějak očekává, že ze slušnosti prohraje. Věci se ale trochu zvrtnou a i když se Jackovi podaří utéct, má teď dost velký problém. Macha se nenechá jen tak "vojebat" a vypíše na Jackovu hlavu velkou odměnu. Las Vegas je městem hříchu a z téhle akcičky kouká pozinkované futro. Ještě že má Jack pár triumfů v rukávu. (oficiální text distributora)

Jirgen

Začátek začínal skvěle, říkal jsem si aaaa další dobrá podívaná. Bohužel po zbytek filmu jsem absolutně netušil a nepomohl mi s tím ani konec. Pořád jsem přemýšlel a říkal jsi doprdele co to má být, ať už nepůjdu po schodech, nepojedu výtahem. Zavádělo mě to si myslet, že má už dokonce rozdvojenou osobnost hlavní hrdina Jack Green a nebo já, že jsem blázen. Omyl, řežisér se nám snažil podat komplikovanou, zamotanou podívanou, do které se bohužel zamotal sám. A když už to ke konci vypadalo, že by se konečně z toho chumle špaget mohl prokousat, zase mě uzemnil něčím nečekaným a pro mě docela nepochopitelným. Tenhle film bych přirovnal ke slabému odvárku pro mě skvělého Lucky Number Slevin. No co aspoň jsem viděl Jasona Stathama pro jednou vlasatýho a s knírkem :) ()

hans500

Dobrá režie, zajímavý scénář, kvalitní obsazení (Statham, Liotta, Pastore), famózní kamera, slušné tempo, dohromady 3,5*. ()

chelseaman22

Syntéza ujetého bývalého "nabíječe" Madonny a (světe div se!) neplešatého řidiče Stathama funguje tak efektivně, že není zapotřebí divákovi cpát před ksicht velkolepé přestřelky, honění se tanků po Strasse Oder Straße či deaktivaci bomby nukleární mačetou. Stačí pouze příběh o třech vězních, z nichž jeden byl šachový mistr, druhý lapka par excellence a třetí měl vlasy a z institucionálního hlediska prostě existoval . Sic bez žen to bylo strhující a mimochodem - kdo je pan Gold, bitch?! 83% Celosvětový výdělek k 23. 12. 2013: $6,811,925 ()

Magneto

Niekde uprostred filmu som sa úplne stratil a nenašiel som cestu naspať...Zvláštne...Nečakajte od toho cool filmík na sposob Snatch alebo Zbal prachy a vypadni...Toto je úbohý pokus o psychologizovanie. ()

Jizni Tlapa

"Já jsem ty, ty jsi já"...Ritchieho filmová motanice, ze které (a to si dovolím garantovat) nevyjdete zcela při všech smyslech. Statham nezklamal a opět, i když s novou vizáží neudržované máničky dokazuje, že většina jeho filmových rolí je opravdu krokem stranou. Naopak Ray Liotta je úcty hodným záporákem a kromě něho film nabízí i dobře propracovaný hudební podkres. Za tento skromný výčet nevěřícně kroutím hlavou, hmouřím už tak šíleně ustřelující wočičko a uděluji dvě hvězdy. ()

ywo666

Slabé. Najhorší film od Ritchieho aký som videl a najhorší film so Stathamom v hlavnej úlohe. Príbeh nemá zmysel, nebavil ma a ani Jason tomu nedodal pridanú hodnotu. Koniec jesolídna sračka. 35% ()

Timak

Mám rád Ritchieho a mám rád Stathama. Bohužel jsem trochu nepobral, co chtěl Ritchie tímto filmem říct. Možná po více shlédnutí mi to více objasní, ale zase tak brzo to nebude ()

JohnSmith

Naprosto zmatenej film o ničem,nebo možná o egu,kdo ví,každopádně to není ani zdaleka něco takového jako Sbla prachy nebo Podfuck. Začínám si myslet,že ty dva filmy byla jenom náhoda. Dvě hvězdy za Stathama s vlasama a zajímavýho zabijáka s brýlema a přehazovačkou ()

Jolinar

Uplynuly dvě hodiny, co jsem to dokoukala a už ani pořádně nevím, o čem to bylo. Jedinou silnější vzpomínku mám na Raye Liottu ve slipech :-) ()

zaseprd

První půle starý dobrý Ritchie, byť lehoulince přiškrcený, ovšem pak začal neskutečně kombinovat (snad aby z filmu měla něco i jeho ženuška:)) a poslal tím celý snímek do prdele a mě rozbolela hlava. No uvidíme, co předvede po rozvodu. ()

Hennesy

Nejednoznačný film, ktorý je buď veľmi chytrý, alebo sa tak iba tvári. To zrejme záleží na každom z nás, ako sa k nemu postaví. Každopádne, kto čaká typickú gangsterku, na aké sme si od Ritchie-ho zvykli, zrejme bude sklamaný. S postupom času viac a viac prekombinovaná, ba priam psychologická sonda do duše podvodníka zabalená do typického vizuálu kriminálneho podsvetia, ktoré je aj tentoraz zaplnené najrôznejšimi figúrkami. Každopádne to nie je typická žánrovka...je skôr založená na dialógoch a má...nádych abstraktna. Celkovo to nehodnotím negatívne, len mám pocit, že nás - divákov, chcel režisér prechytračiť a trocha mu to prerástlo cez hlavu. ()

hroubek

Revolver je, takové zvláštní dílo.Chaotické, ale přesto působivé, jako celek, který nám na konci vysvětlí pointu, která je neuvěřitelně hloupá.Pořad nevím co si mám myslet, protože ze začátku se filosofuje a hned na to chtějí hlavního hrdinu všichni zabít, až na dva ukecaný chlapy, kteří sypou moudra z rukávu.Největší problém je to, že nikdo kromě režiséra a Bessona nemá představu jaký film točí, jestli vážný, nebo k zamyšlení.Prostě je vidět, že to nikdo neví.A Ray Liotta hraje příšerně, jeho postava je, tak otravná, že by si zasloužila zemřít.K našemu štěstí se Guy v příštím filmu uklidní a na servíruje nám hodně zábavnou podívanou. ()

Brain-D

Ze začátku tu máme klasického Ritchiho, ale od poloviny se mi zdálo všechno bláznivé. Stylovka, která se snaží mít duševní hodnotu. Je to pokus, který se těžce tráví a možná ani strávit nejde. Rozhodně se mi líbila role Marka Stronga, který tu jediný v poklidně zabíjel a nešílel. ()

Sany33

Zistil som jednu nemilú skutočnosť. Neobľubujem filmy od Guya Ritchieho. Nie, že by nemali dosť dobré obsadenie, alebo že by nemali celkom pútavý príbeh, iba sú podávané formou nelogickou a pre priemerného imbecila ako som ja nie dosť dobre pochopiteľnou. Celkovo sa mi mafiánsky príbeh a zápletka páčili, vadilo mi množstvo vnútorných dialógov a vnútorné boje ala "idem si tu teraz v tomto výťahu fightovať sám so sebou" pripadalo mi to ako by bol každý druhý herec v tomto filme schizofrenik. Ďalšia vec čo mi vadila bola nedohratosť akcií, keď už sa schyľovalo k nijakej akcií kamera prepla na iný frame a boli ste s toho smutný, teda ja som bol. Jednoducho sa mi Ritchieovské filmy nepáčia a bodka, za veľa peňazí málo muziky.44% ()

Jacob23

Bezprostredne 4*-sem zvedavy jak to bude vypadat na podruhe!Bud je to genialni nebo blbost..Jason Statham je vzdy kuul a vizualni stranka jako vzdy u Ritchieho zajimava!ostatni herci rovnez sedli ()

blackJag

"ZMOUDŘET SE DÁ JEDINĚ S MOUDRÝM PROTIHRÁČEM" Statham v paruce a člověk by si na plešatého bijce skoro nevzpomněl - změna, která se vyvedla a oproti předpokladům nepůsobí nijak rušivě. Ritchieho oblíbené gangsterská látka (a oblast, ve které se cítí daleko nejlépe) zůstává také a stejně jako Stathamova vizáž, prošla úpravou i ta - ve formě přidané hodnoty se snaží nabídnout další prostor k úvaze ("NAŠÍM NEJVĚTŠÍM NEPŘÍTELEM JE NAŠE PŘEDSTAVA"). Oproti herci v hlavní úloze, tématická stránka snímku ale nevychází tak, jak by si pravděpodobně sám režisér představoval. Mysteriozní podtext funguje do té doby, než se děj mění v nervní zmatek, ve kterém jen s obtížemi hledat řád. Spousta linií tak zůstala nedořešena, pointu jen těžko nazývat pointou... Ritchieho styl se mi líbí a líbil se mi i v tomto filmu, jen kdyby se lépe podařilo naložit s motivy ega, nad kterými Ritchie při psaní scénáře asi opravdu a seriózně (viz záběrové citace odborníků v titulcích) uvažoval. 65% ()

R1CH1E

Ritchie, Ritchie.. Ty jsi s tou Madonnou ztratil taky svůj smysl pro humor, nebo co? Všechny tvoje předešlé filmy měli kouzlo v lehkém humoru, kterého tam bylo plno, ale tady? Všechno se snaží tvářit strašně vážně a na tom taky všechno vázne. Od půlky už mě to nebavilo a občas jsem se ztrácel, protože by se v tom ani prase nevyznalo. No vlastně, ono nebýt tam Stathama Liotty a Stronga, tak se asi ani nedokoukám. A že je to škoda. Ono námět a scénář nebyl vůbec špatný, ale to zpracování bylo hodně špatné. Jo, holt kam čert nemůže, tam nastrčí Madonnu, že Ritchie? ()

Roseinka

U tohohle filmu se mi strašně líbili myšlenky Stathama a Liotty. To mě dost bavilo, zasmála jsem a přišlo mi to zároveň husťácký, když jsem sledovala jejich výrazy. Taky byl dost dobrý ten vysokej "vostřák" v brýlích, jak je tam všechny postřílel. To jsem se taky při scénách s ním libostí usmívala. Bohužel si ale nepamatuju konec a to jsem to viděla před pár dny, takže tomu musím dát jen 4 hvězdy - není to tak zapamatovatelný film. ()

Guy Ritchie chystá comeback

Guy Ritchie chystá comeback

16.05.2007

Ďalší job pre Kuriéra

Ďalší job pre Kuriéra

10.09.2005

Jason Statham, na ktorého charizme a coolovosti z veľkej časti stojí akčná pecka Kuriér (a ktoré sú zároveň jediným dôvodom, prečo si pozrieť pokračovanie), si v akčnom thrilleri CRANK zahrá… (více)