Trojice půvabných a mimořádně schopných agentek Dylan, Alex a Natalie pracuje pro záhadného milionáře Charlese Townsenda, kterého ovšem nikdy neviděly. Kontakt s nimi udržuje pouze prostřednictvím telefonu a svérázného asistenta Bosleyho. Čeká je velká akce. Byl unesen milionář Eric Knox a s ním byl ukraden jeho převratný software, který umožňuje najít a sledovat každého, kdo používá telefon. Jeho asistentka Vivian Woodová podezírá jejich konkurenta Rogera Corwina, který se nedávno pokusil koupit Knoxovu společnost. Andílci proto soustředí pozornost právě na něj. Nejprve v čínském masážním salonu milionáře uspí, zkopírují jeho elektronický diář a získají odlitky jeho klíčů. Potom proniknou na jeho party, a zatímco Natalie flirtuje se sympatickým barmanem Petem, Dylan s Alex si všimnou zabijáka Hubeňoura, který se podílel na Knoxově únosu. Během pronásledování s ním svedou souboj v zadních uličkách a objeví místo, kde je ukryt Knox. Zbývá získat zpět jeho software. Andílci získají přístup k hlavnímu počítači v Corwinově podniku. Dylan se po akci sblíží s Knoxem, který jí vypráví o svém otci, který zemřel, když byl zrazen nejlepším přítelem. Hubeňour zavraždí Corwina, Vivian unese Bosleyho a trojice andílků se stane terčem vražedného útoku. (TV Nova)

Loki_Six

"Once upon a time there were three very different little girls who grew up to be three very different women with three things in common: they're brilliant, they're beautiful, and they work for me. My name is Charlie." ()

iXtr3m3

Celkom fajn dlhší videoklip. Ale vážne. McG je jasný klipár, takže nemožno čakať niečo iné. Na druhú stranu, má to svoj štýl, je to pozerateľné, akcia slušná, baby celkom sexi, takže prečo sa nebaviť? :) ()

Vajonek

Hrozná blbost, ale když si chce člověk oddechnout a moc nepřemýšlet, jednou se to vidět dá (na některé scén(k)y se docela dobře dívá a místy se člověk i pobaví). ()

DocBrown

Opravdu nechapu, kolik hvezdicek to tu dostalo. Vzdyt jedna kravina strida druhou. Jedine, na co se tam dalo divat byla Diaz a potom Murray. Ale uz vubec nechapu, co tam delala spekovata Barrymore. 15% ()

wosho

Tupě natočené snažící se být za každou cenu stylový a in. McG nevládá dát akci šťávu, či originalitu a ani po technické stránce není moc zvládnuté. Kladem je rozhodně trojice agentek-to se povedlo a taky je to jediný důvod proč se na Charlieho andílky podívat (a Bill Murray mě poprvé ve filmu zklamal). ()

Ripley

Rejža McG svým celovečerním debutem uspěl.Aspoň tedy u mě.Komu stačí skvělé gagy,výborně natočené akční scény a nejen ty,svižné tempo,skvělý výběr herců(z vedlejších rolí nemůžu nezmínit Billa Murraye,Tima Curryho či fascinujícího zabijáka Crispina Glovera) a především to,že jde o film,který se nebere moc vážně a jde mu o to pobavit i vizuálně ukojit,nemůže být zklamán.Za 90% bez debat. ()

Paity

Vcelku povedený pokus o retro. Přestože nemám nijak zvlášť v lásce ani jednu z trojice hlavních protagonistek, není to úplně zlé. Ale, že bych si kupovat DVD, to opravdu ne. ()

Radim

Šílená ptákovina, u které jsem se šíleně bavil. Hned od začátku jsem ale přistoupil na hru a musel vypnout mozek. Pro "pochopení" je si třeba uvědomit, že film vznikl jako remake úspěšného amerického seriálu ze 70. let, který byl navíc opakován nekonečnými sériemi kreslených seriálů. Neuvěřitelně sexy Andílci, dobře zvládnuté choreografie bojů, vtipné scény ("Strčte mi to do štěrbiny"). Jedna hvězdička navíc za (pro mě) skvělou Lucy Liu. ()

Haymar

Může mi někdo vysvětlit, co to mělo proboha bejt?! Neuvěřitelná blbost, která se dost neohrabaně maskuje jako nějaká pseudo-špiónská-akční-komedie. A nezachránila to ani trojka: Diaz/Barrymore/Liu.. Ačkoli oproti dvojce (kterou sem nedokázal ani dokoukat) tohle bylo ještě dobrý. Jako blesk z čistého nebe byla pro mě zpráva, že člověk co tohle spáchal, má na svědomí i Terminátora 4! ()

mirkaaa

Tento film spadá mezi špičku mých nejoblíbenějších filmů. Tři krásné ženy v podání Cameron Diaz, Drew Barrymore a Lucy Liu. Líbily se mi akční scény a místy vtipný děj. Rozhodně je to ale spíše odpočinkový film, u kterého nemusíte nijak přemýšlet. ()

Prochy38

Jako vážně sorry, tohle ne... Kdyby, a teď nechci ani jednu z těch krásných (jako vážně) hereček urazit, ale kdyby bylo alespoň na co koukat. Není. Akce jedna pitomější než druhá. Celý je to neuvěřitelně naivní, asi tak pro 13 letý holky. A ještě k tomu se andílci tváří celej film tak strašně vážně. Ne, sorry. Tohle ne. * jen a pouze za výběr hereček. ()

Luff

Jaká jiná trojka by mohla být, než blondýna,zrzka a černovláska. A navíc tak sexy ženský. Ikdyž jsou tu bojové kousky, které jsou naprosto nereálné, právě tohle dává filmu ten šmrnc. Je to vtipné, je to akční, je to sexy, tak co vám na tom vadí? Prostě si sedněte a užijte si tuhle parádu. ()

Disease odpad!

Grindhousová exploatace v hollywoodské produkci... V tomhle případě se ovšem nedá najít žádná guilty pleasure. ()

willis

Hodně zmatený a málo vtipný, to je hlavní důvod proč se mi tenhle film nelíbí. Asi je to i tím, že původní seriál neznám. Alespoň vím, že na dvojku se dívat nebudu...ztráta času. ()

Charlieho andílci kompletní?

Charlieho andílci kompletní?

02.07.2018

Remake Charlieho andílků je tutovka a film už v podstatě posledních pár měsíců jen završuje obsazování hlavních postav. Dříve oznámené herečky Kristen Stewart (Stmívání, Personal Shopper) a Lupitu… (více)

Charlieho andílci dostanou další šanci

Charlieho andílci dostanou další šanci

16.09.2015

Převážně komediální herečka Elizabeth Banks (Zack a Miri točí porno) se letos dala na režii. Její Ladíme 2 utržilo 285 milionů dolarů, takže se předpokládalo, že se u trojky nebude měnit dohled.… (více)

Další celovečerák podle seriálu

Další celovečerák podle seriálu

07.07.2009

U nás jsme jej nikdy kdovíjak neznali, ale „na západě“ platil v 80. letech za jeden z nejpopulárnějších policejních seriálů. T. J. Hooker. Když zalovíte v paměti, možná se vám vybaví úvodní scéna z… (více)

Cruise a Stiller opět spojí síly

Cruise a Stiller opět spojí síly

17.02.2009

Čím by byla Tropická bouře bez Toma Cruise? Něčím asi ano, ale určitě by ztratila svůj bezkonkurenčně nejzábavnější prvek. A Tom bude mít opět příležitost dokázat, že je za jistých okolností lepší… (více)