Dobrodružství Rockyho a Bullwinkla

• USA The Adventures of Rocky & Bullwinkle (více)

Od chvíle, kdy byl před pětatřiceti lety zrušen seriál, ve kterém jako hlavní hrdinové vystupovali los Bullwinkle a létající veverka Rocky, žijí ti dva jen z peněz, které občas dostávají z televize za reprízy svých animovaných dobrodružství. Po pádu železné opony se ale do Hollywoodu dostali jejich úhlavní nepřátelé - Neohrožený vůdce a jeho poskoci Boris a Nataša, kteří uzavřeli smlouvu na obnovení show Rocky a Bullwinkla. Zvláštní náhodou se hanebné trio promění ve skutečné lidi. Mají v plánu s pomocí televizního vysílání zhypnotizovat všechny Američany, udělat z nich nemyslící tvory a přinutit je, aby při blížících se volbách hlasovali pro Neohroženého vůdce, který pak chce ovládnout svět. Naštěstí je tu začínající agentka FBI a papíroví hrdinové Rocky a Bullwinkle. (TV Nova)

Hopper

Úchylnosť, ktorej najväčším kladom je krátke trvanie. De Niro asi bol v hlbokej ebriete, keď prisľúbil účasť na tejto trapošine. ()

wosho

Šílené a potrhlé v ruku v ruce s debilitou a trapností. Po technické stránce je to dokonalé, totť vše. ()

Paity odpad!

Uff, tak tohle byla pro mě něco jako pilulka z brouka. Nestravitelné, odporné, nechutné. Proč něco takového vzniká. ()

Hanys_

Naprostá šílenost, která mě bavila i přes neznalost originálního starého seroše. Létající veverka, krásná Piper a fantastícký nazi padouch DeNiro. Rozhodně nebudu mít problém to vidět v budoucnu ještě někdy znovu. 5.5/10 ()

blues odpad!

bože, je těžké skloubit animaci a hraný děj, ale tady to už horší být nemohlo. Postavičky připitomělé jako v Happy Tree Friends, výkony herců musely připadat trapné i 6--ti letým děckám. Pokud už se do něčeho takového pouštíte, vemte si nejprve příklad ze Space Jamu... ()

aLPaC odpad!

Totální píčovina. De Niro asi musel bejt zkouřenej, když podepisoval smlouvu, jinak si nedovedu představit, proč by to bral. Ale vzhledem k jeho filmografii 21. století se na druhou stranu ani nedivím. Slogan "talent je ve volbě" mu poslední dobou nějak nevychází. ()

zabro

Hodne trapne napodobeni Space Jamu natoz Kralika Rogera. Taky sem necekal, ze se Robert De Niro vyskytne v takovem filmu ceckove kategorie ne-li deckove. ()

panoramix

Miluju spojení animovaného filmu s hraným a tento film mě překvapil i množstvím skvělých gagů a hlášek, hlavně těch v podání Rockyho a Bullwinkla. Pohodový a zábavný film pro malé i velké diváky. ()

dkas odpad!

Robert De Miro s latexem na hlavě. Eeee... V podstatě sledování této "taškařice" fyzicky bolí. Už nikdy více... ()

cinema_cz

Celý příběh je s nadsázkou a suchým humorem komentován všudypřítomným vypravěčem, který opakovaně naráží na to, že všechno je jen film a spiklenecké pomrkávání na diváka jde až tak daleko, že jej postavy někdy přímo oslovují a hádají se s ním. Humor je většinou vcelku inteligentní. 60 % (Ondřej Vosmík, Ci 01/2002, str. 116) ()

route60 odpad!

Mozkový výplach nejhrubšího zrna vtip ktrerý by těžko fungoval v 50 létech tak to narvou do hovadiny zvané Dobrodružství Rockyho a Bullwinkla De Niro a Russo tam hrálo snad jen pod pohrůžkou likvidace já se dokonce na to těšil a to ale byla kardinální chyba a mnozí lidé to odhadli dopředu a zaslouženě film propadl a upadne v zapomnění. ()

Didon.pipi

Ač je vám jakkoliv let, u tohohle filmu zůstanete dítětem a zapomenete na realitu okolo vás a užíjete si báječnej svět vtipné fantazie, co se rozprostře okolo vás a nepotřebujete až tolik 3D animace a dostane vás spousta vtípků, a i když si to nepřiznáte, lítáte v tom, jen ty a já, jen trochu zinfantilníte a bude vám fajn! ()