poster

Doktor Hollywood

 • český

  Doc Hollywood

 • USA

  Doc Hollywood

 • slovenský

  Doktor Hollywood

Komedie / Romantický

USA, 1991, 99 min

 • Gilmour93
  ***

  Krávy na silnici připraví doktoru Hollywoodovi jisté farmářské dilema. Kozy nebo prase..? Chill mood komedie, která všechny přesvědčí, že když ambice zvítězí nad láskou, nebyla to láska. Být ještě více idylická, musel by Marty McFly předělat své Porsche na dýně sklízející traktor.. Woody Harrelson má snad patent na role sebevědomých balíků, co jsou tak sebevědomí, že ani netuší, jací jsou balíci. „Is that a star?“ - „No, that´s Ted Danson...“(29.3.2016)

 • Tommassi3
  ****

  "Zubaře bych nepojistil.. Ne, nejde věřit někomu, kdo vám strká ruce do pusy.." ;) Přiznávám, že vždy rád podlehnu téhle bizarní romantice s mravním poselstvím a osobitým humorem, z níž jeden přímo cítí tu typickou prazvláštní jižanskou atmosféru.. A pohostinnost..;) Tradičně skvostný Woody Harrelson, který celou dobu neví, jestli má doktora zabít nebo pojistit, a Michael J. Fox, který po trilogii Návratu do budoucnosti zde ještě pořád dokáže utáhnout, i díky své pomalu hasnoucí gloriole, celý film sám, komedii rozhodně, platí za dostatečný tahák a ozdobu tohohle provařeného bijáku.. Režijní univerzál, Skoťák Michael Caton-Jones, snímky tohoto vlídného střihu se zemitým humorem prostě umí, zde ještě platil za velkou naději a jistotu.. Když ještě naháněl lištičku, a ne šakala.. Všechny ty bizarní postavičky, podpořené typicky bezchybným výběrem herců Caton-Jonese, výborně napsané dialogy a parádní soundtrack z Doktora Hollywooda i po těch letech prostě dělají kultovní záležitost.. Alespoň pro mě určitě !! A zapadlý David Ogden "Winchester třetí" Stiers navíc tím starostou dokazuje svůj přirozený talent komika a rozhodně potěší, stejně jako Caton-Jonesovo cameo.. A samozřejmě ten pěkný čuník.. Teda vlastně čunice..;)(8.7.2013)

 • Tosim
  ****

  Příjemná, relaxační jednohubka.(14.5.2004)

 • Jinny
  ***

  Slušná komedie, ale ne víc jak průměrná. Přijde, pobaví a v tichosti do hodiny po skončení vyšumí. M.J. Fox to ale všechno povyšuje, je to takový mišáček...(19.2.2003)

 • nash.
  *****

  Skvělá komedie patřící k těm, na které se člověk rád podívá znovu, nemluvě o dlouhé řadě úsměvných drobností, které jsou v tomlhe klasickém příběhu o tom, že peníze nejsou všechno, tím pravým osvěžujícím kořením... mimochodem film, jehož děj "si vypůjčili" tvůrci úspěšného animáku Auta.(14.2.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace