Doktor Hollywood

• slovenský

Doktor Hollywood

Komedie / Romantický

USA, 1991, 99 min

Mam rád Michaele J. Foxe už od jeho Návratů do budoucnosti a to byl jediný důvod pro sledování tohoto průměrného filmu.(29.6.2005)

Příjemná, relaxační jednohubka.(14.5.2004)

Michael J. Fox je ve své roli vynikající, Woody Harrelson doslova úžasný a Bridget Fonda milá...ale přesto mi tu něco chybí k tomu, aby se pro mě Doc Hollywood stal něčím jiným, než jen průměrnou zábavou!(29.8.2002)

Nezapomenutelný a skvělý Michael J. Fox, který ztvárnil mnoho výborných rolí, zabodoval i zde jako doktor Hollywood. Výborná romantická komedie, která je sice plná klišé a situací, které znáte již nazpaměť, ale i tak si ji vychutnáte. Doporučuji na nedělní poobědovou siestu, nebo na chvíle splínu, kdy rádi sáhnete po nějaké osvědčené klasice. 75%(17.1.2015)

Tak já mám slabost pro Michaela, to všichni vědí. Teď když jsem to viděla po dlouhé době, tak mi přišlo, že naprosto stejný nnámět má film "Auta", nemyslíte?(16.9.2008)