Doktor Hollywood

• slovenský

Doktor Hollywood

Komedie / Romantický

USA, 1991, 99 min

3 P ---příjemná, pohodová, poklidná.(27.5.2005)

Lehká, oddechová i romantická komedie, která funguje velmi dobře. Snímek je hodně předvídatelný s jasně čitelnými charaktery postav, ale to vůbec nevadí, protože jde o příjemnou zábavu. Benjamin Stone byl trošku nafoukaný frajírek. Pak se ale změnil a byl postaven před nelehké rozhodnutí.(11.10.2008)

Romantická klišárna s úžasným M.J. Foxem, kterou šíleně sráží český dabing Julie Warner.(21.8.2010)

Opravdu milá komedie o tom jak doktůrek štěstí v Zapadákově našel.Příjemné herecké výkony a spousta humoru.(12.9.2003)

Krávy na silnici připraví doktoru Hollywoodovi jisté farmářské dilema. Kozy nebo prase..? Chill mood komedie, která všechny přesvědčí, že když ambice zvítězí nad láskou, nebyla to láska. Být ještě více idylická, musel by Marty McFly předělat své Porsche na dýně sklízející traktor.. Woody Harrelson má snad patent na role sebevědomých balíků, co jsou tak sebevědomí, že ani netuší, jací jsou balíci. „Is that a star?“ - „No, that´s Ted Danson...“(29.3.2016)