Doktor Hollywood

• slovenský

Doktor Hollywood

Komedie / Romantický

USA, 1991, 99 min

Mam rád Michaele J. Foxe už od jeho Návratů do budoucnosti a to byl jediný důvod pro sledování tohoto průměrného filmu.(29.6.2005)

M. J. Fox patří k mým oblíbeným hercům a v tomhle filmu je skvělý, takže bez něj ***, ale pokud máte toho prcka taky tak rádi jako já, tu hvězdičku si přidejte.(20.2.2003)

Jednoduchá, ale príjemná zábava, ktorá tak trochu skultovela...(18.1.2008)

Romantická klišárna s úžasným M.J. Foxem, kterou šíleně sráží český dabing Julie Warner.(21.8.2010)

Film, kterému náleží stejný přívlastek jako představiteli hlavní role - sympaťák. Není hluboký, nejspíš vám neutkví v paměti ani vám v jakémkoli ohledu nerozšíří obzory, ale zanechá ve vás příjemný pocit pohody. Snímek o hledání správného přístupu k životu, zkrátka těch pravých životních hodnot. Romantický kousek, který stojí na představiteli hlavní role Michaelu J. Foxovi. A nesmím opomenout ani ústřední filmovou melodii I am the one and only, kterou jsem si s tímto snímkem spojil a která hodně dotváří její romantický náboj. Celkový dojem: 65 %.(11.10.2013)