Doktor Hollywood

• slovenský

Doktor Hollywood

Komedie / Romantický

USA, 1991, 99 min

Krásně pohodová komedie. Konfrontace poklidného venkova a samolibého doktůrka je super. Hezká romantika, příjemný vtip.(27.6.2012)

Jó, slepák není slepejš, Poršák ist kapůt a perspektivní ambiciózní doktor Benjamin nakonec pochopí, že >pozice< není všechno pro život a není všechen Hollywood co se třpytí... :-) Milý film s vlídným humorem a emerickým poselstvím o smyslu života - leč ke škodě věci s poněkud nad(z)bytečně přehrávajícími hvězdami s M.J.Foxem na čele...(1.7.2006)

Jeden z mála filmů, kde mi M.J. Fox nevadí. Film je dobře uhozenej, takže jsem se pobavil, i když jsem měl jisté obavy, že se účinek téhle komedie nedostaví. Hodnocení: 70%(20.8.2008)

Pěkná romantická komedie, která dokáže pobavit, ale nic jinýho se z ní už nevyrazí. Je tam pár slušnejch vtipů, teda spíš vtipných scén, ale jsou podány dost slbě a nevýrazně, takže se moc do paměti nevryjou, snad jen začátek by se dal označit za dobrrej a vtipnej, pak už je to jen průměrná zábava s drsným Woody Harrelsonem, kterj dostal jen minimu prostoru a to je jedna velká škoda, protože tam byl asi nejlepší. Michael J. Fox tam neni špatnej, ale spíš takovej nevýraznej a nic zvláštního tam nepředvádí a co se týče herečky Bridget fonda, tak tý jsem si skoro nevšim, ta tam moc velkou roli neměla, ale to mi ani nevadilo. Na druhou stranu to neni braný nějak vážně a svuj účel pobait to celkem spní, takže lepší 3* tomu přece jenom dám(29.6.2005)

Opravdu milá komedie o tom jak doktůrek štěstí v Zapadákově našel.Příjemné herecké výkony a spousta humoru.(12.9.2003)

• - Michael J. Fox (dr. Benjamin Stone) byl diagnostikován s Parkinsonovou nemocí nedlouho před natáčením tohoto filmu, když si všiml třesu malíčku u své ruky. (Elwanelyn)

• - Scenárista Neil B. Shulman pracoval u Grady nemocnici Memorial v Atlantě (Georgia), odtud název města - Grady. (Elwanelyn)

• - Tento film byl točen ve městě Micanopy, stát Florida. Městečko s 650 obyvateli jižně od Gainesville. (Elwanelyn)