Neuvěřitelná cesta

Scénografie:

Roger Cain

Kostýmy:

Karen Patch

Působivý příběh o 3 zvířatech, které podniknou cestu krásnou přírodou...Moudrý pes Shaddow, kočka Sessy a ztřeštěný Chance, dojemný konec...Dobré je i pokračování - Návrat domů, kdy jsou 3 hrdinové ve velkoměstě a seznamují se s místním psím gangem (vůdce Rayle), a půvabnou fenou Derrilou, která zaujme hlavně Chanceho.(15.1.2007)

Jako malej jsem to opravdu hodně žral ale teď mě mrzí že jsem to viděl s dabingem a nemohl si vychutnat Michael J. Foxe. Holt člověk nemůže mít všechno. :-)(3.3.2005)

Docela pěkný film o partě zvířat, které putují po Americe aby našly svou rodinu. :)(14.9.2015)

Jednoznačně nejkrásnější zvířecí příběh co znám. Líbilo se mi to jako malému, líbí se mi to i teď a bude se mi to líbit i příště, a pak taky, pak taky a ještě potom. Prostě tato cesta dvou psů a jedné kočky mě naprosto ohromila a pokaždé na konci uroním nějakou tu slzu. Pro mě nestárnoucí příběh pro celou rodinu, ke kterému není co dodat.(5.6.2011)

Krásný příběh o dvou psech a kočce kteří musjí projít nebezpečnou a zrádnou divočinou aby se dostali domů.(4.3.2006)

• - Širokoúhlá verze tohoto flmu není k dostání na DVD, sehnat se dá jedině na iTunes. (HappySmile)