poster

Neuvěřitelná cesta

 • USA

  Homeward Bound: The Incredible Journey

 • Slovensko

  Neuveriteľná cesta

Dobrodružný / Komedie / Drama / Rodinný

USA, 1993, 84 min

 • Tommassi3
  ***

  "Ah, Jamie, voníš jako milion kostí !! Jsi ten nejmilejší kluk na světě.." Ačkoliv podobným zvířecím bijákům pro děti zrovna dvakrát neholduju, na Neuvěřitelnou cestu nedám dopustit.. To silné finále, navíc nesmírně podepřené výbornou hudbou Bruce Broughtona, snad nedojme jen toho největšího cynika.. Zručně natočenému snímku Duwaynea Dunhama přes jeho nevděčnost vůči náročnému divákovi prostě to jakési vnitřní kouzlo nemůžete upřít.. Jen si tak při sledování podobných záležitostí říkám, zda to vynaložené úsilí spojené s tím přetěžkým natáčením se zvířecími herci, vůbec stojí za to..(13.9.2015)

 • Lavran
  ****

  Za nadšené dětské dojmy, za vzpomínky, které mi při každém sledování tohodle dílka vytanou a za hudbu Bruce Broughtona (přenádherný hlavní motiv).(4.1.2008)

 • BitlDjus
  ****

  Tak tenhle film jsem jako malý smrkáč měl pekelně rád, a, že je to opravdu pěkně natočené, pamatuji si, že u tohohle filmu nechyběli jak slzy tak smích...(17.8.2010)

 • akisha
  ****

  Jako mála jsem strašně těžce nesla, když kočku unesla voda. Bylo to moje druhý nejhorší trauma po Vinnettouově smrti. Pak jsem to po pár letech viděla znovu a zážitek byl mnohem příjemnější. Je to takový milý dobrodružství pro celou rodinu o třech zvířatech do překonávaj překážky aby se dostali ke svojí rodině. Vysoký nadprůměr srovná-li se s jakýmkoliv rodinným filmem, kde v hlavní roli vystupuje pes, co za a) hraje basket/volejbal/piškvorky, b) je inteligentnější než člověk, c) je tajnej agent. Dokonce i dabing (Langmajer, Vladimír Fišer) se celkem povedl.(8.4.2011)

 • HellFire
  *****

  Já vím, já vím. Filmy se zvířátky jen manipulují s city, ale když ono se mi to velké dobrodružství tak líbilo.(1.7.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace