Neuvěřitelná cesta

Sheila Burnford (kniha)

Reed Smoot

Kostýmy:

Karen Patch

Vzpomínám si jen, že jsme měli film na videokazetě a jako malá jsem ho sjela dostikrát :)) Pamatuju si jak pes Chance vždycky házel nějaké hlášky a na konci velký doják, když na dvorek vyklopýtal i Shadow. Pro děti moc fajn rodinný film.(30.7.2014)

Jeden z top 5 filmů mého dětství. Dneska už by mě tolik nedojal, ale nemůžu jinak.(29.3.2009)

Tenhle film si jako z dětsví dost pomatuju měl jsem to hrozne rád dokonce jsem u toho několikrát brečel..je to hodně smutný a nakonec to nejkrásnější ze života domácích mazlíčků :) :'-((23.8.2010)

Jednoznačně nejkrásnější zvířecí příběh co znám. Líbilo se mi to jako malému, líbí se mi to i teď a bude se mi to líbit i příště, a pak taky, pak taky a ještě potom. Prostě tato cesta dvou psů a jedné kočky mě naprosto ohromila a pokaždé na konci uroním nějakou tu slzu. Pro mě nestárnoucí příběh pro celou rodinu, ke kterému není co dodat.(5.6.2011)

Roztomilý rodinný filmeček u kterého bezvadně strávíte volný čas.Rodinám s malými dětmi doporučuju(16.3.2004)