Neuvěřitelná cesta

Scénografie:

Roger Cain

Kostýmy:

Karen Patch

Za nadšené dětské dojmy, za vzpomínky, které mi při každém sledování tohodle dílka vytanou a za hudbu Bruce Broughtona (přenádherný hlavní motiv).(4.1.2008)

Dobrodružný film mého dětství! Příběh veselý i smutný, strastiplý a napínavý, příběh důstojné moudrosti v kontrastu s mladickou jankovitostí. Příběh o tom, že ne všechno, co je malé, je neškodné a o tom, že praví přátelé se v nouzi neopouští. Finále je pro mě jednou z nejdojemnějších scén vůbec. Mluví ze mě nostalgie, ale 90%.(14.9.2013)

Docela pěkný film o partě zvířat, které putují po Americe aby našly svou rodinu. :)(14.9.2015)

Já vím, já vím. Filmy se zvířátky jen manipulují s city, ale když ono se mi to velké dobrodružství tak líbilo.(1.7.2009)

teď už bych u toho nadšením asi zrovna nevýskal, ale jako dítě mě to opravdu dojalo...(9.7.2008)

• - Širokoúhlá verze tohoto flmu není k dostání na DVD, sehnat se dá jedině na iTunes. (HappySmile)