Neuvěřitelná cesta

Homeward Bound: The Incredible Journey

Neuveriteľná cesta

Dobrodružný / Komedie / Drama / Rodinný

USA, 1993, 84 min

Těm třem snad musí fandit úplně každý. Shadow a jeho ochranitelství, Chance a jeho rozpustilost, Sassy a její zhýčkanost. Dokonalá trojice na dokonalé cestě za dobrodružstvím, která je plná zábavy a milých dialogů.(28.4.2011)

Působivý příběh o 3 zvířatech, které podniknou cestu krásnou přírodou...Moudrý pes Shaddow, kočka Sessy a ztřeštěný Chance, dojemný konec...Dobré je i pokračování - Návrat domů, kdy jsou 3 hrdinové ve velkoměstě a seznamují se s místním psím gangem (vůdce Rayle), a půvabnou fenou Derrilou, která zaujme hlavně Chanceho.(15.1.2007)

Za nadšené dětské dojmy, za vzpomínky, které mi při každém sledování tohodle dílka vytanou a za hudbu Bruce Broughtona (přenádherný hlavní motiv).(4.1.2008)

První film, který mě nefalšovaně dojal. Bylo mi pět let a tehdy jsem zažila první slzy v kině.(11.2.2007)

Zvířata nedokážou pochopit, proč je opouštíte. Myslí si, že je to napořád. Proto vás tak radostně vítají, když se vracíte domů z práce. Ráda se nechávám tímto příběhem dojmout. Brečím vždycky jako želva a nedostává se mi papírových kapesníčků. Také jsem chtěla mít moudrého a klidného psa jménem Shadow, doma mám ale pravý opak. Neuvěřitelná cesta je opravdu film pro celou rodinu.(26.6.2009)