Neuvěřitelná cesta

Scénografie:

Roger Cain

Kostýmy:

Karen Patch

Vzpomínám si jen, že jsme měli film na videokazetě a jako malá jsem ho sjela dostikrát :)) Pamatuju si jak pes Chance vždycky házel nějaké hlášky a na konci velký doják, když na dvorek vyklopýtal i Shadow. Pro děti moc fajn rodinný film.(30.7.2014)

Začínám na sobě pociťovat degeneraci mých (zbylých) mozkových buněk, protože čím jsem starší, tím se mi podobné filmy líbí víc a brečím už jen při pohledu na obrázek. Ale kdo mě zná, ví, že pro psy mám ohromnou(mírně řečeno) slabost, takže film o věrnosti psích miláčků a kočky (která je na tom téměř stejně) mě dostane na kolena. A co se stalo? Ano, jejich velké dobrodružství mě dostalo tam, kam chtělo, tj. co nejrychleji k mé fenečce a pořádnému mazlení :o) A já za to co? Haf-děkuji :o)(22.6.2010)

Působivý příběh o 3 zvířatech, které podniknou cestu krásnou přírodou...Moudrý pes Shaddow, kočka Sessy a ztřeštěný Chance, dojemný konec...Dobré je i pokračování - Návrat domů, kdy jsou 3 hrdinové ve velkoměstě a seznamují se s místním psím gangem (vůdce Rayle), a půvabnou fenou Derrilou, která zaujme hlavně Chanceho.(15.1.2007)

Milý rodinný film o třech zvířatech. Vždycky mě dostávají hlášky mezi Chanceyem a Sassy:-)(3.12.2007)

Jeden z top 5 filmů mého dětství. Dneska už by mě tolik nedojal, ale nemůžu jinak.(29.3.2009)

• - Širokoúhlá verze tohoto flmu není k dostání na DVD, sehnat se dá jedině na iTunes. (HappySmile)