Neuvěřitelná cesta

Scénografie:

Roger Cain

Kostýmy:

Karen Patch

První film, který mě nefalšovaně dojal. Bylo mi pět let a tehdy jsem zažila první slzy v kině.(11.2.2007)

Jeden z mých nejmilovanějších filmů z dětství. Důkaz, že film, kde jsou hlavními hrdiny mluvící zvířata, nemusí být nutně blbina. Taková pěkná dobrodružná dramatická komedie se jen tak nevidí. Jak rád bych se na to někdy znova podíval. No, snad se vyskytne příležitost. Sympatická rodinná podívaná, která působí vtipně, elegantně a dojemně. Strávil jsem u tohohle snímku pěkných pár chvil.(2.6.2011)

Tenhle film si jako z dětsví dost pomatuju měl jsem to hrozne rád dokonce jsem u toho několikrát brečel..je to hodně smutný a nakonec to nejkrásnější ze života domácích mazlíčků :) :'-((23.8.2010)

Snad jediný film s mluvícími zvířaty, který ve mě nevyvolává dávivý reflex. Solidní dávka nadsázky a vtipného špičkování mezi zvířecími hrdiny spolu s dobře namíchanou kombinací napětí a přijatelného sentimentu dohromady tvoří vcelku bez problémů koukatelný rodinný film i pro ty ve kterých se jinak při sledování filmů pro děti probouzí silná touha zabít všechno co ještě nemělo 15 let. 7/10(24.11.2007)

Povedené, docela vtipné a napínavé dobrodružství, které rozplesá srdce nejednoho malého diváka!(2.2.2011)

• - Širokoúhlá verze tohoto flmu není k dostání na DVD, sehnat se dá jedině na iTunes. (HappySmile)