DocBrown

Perfektní scénář se všemi těmi zajímavými zastávkami po cestě (nejlepší asi město právníků se sexy právničkou). K filmu mám ale tři zásadní výhrady : 1. po skvělém intru s Foxem pokračuje více jak půlhodinová nuda, než se vyjede na silnici. Tenhle úsek by se dal zkrátit tak na polovinu. 2. herec hlavní postavy je tu svojí toporností jak pěst na oko vedle ostatních herců ostatních důležitých postav (Oldman, Lloyd, Cooper ...), jako by tu byl jen kvůli svému vzhledu. 3. nesnesytelně preslazený závěr (na chvíli říznutý Vanishing pointem), který aby nenarušil svojí sladkost, tak raději úplně zapomíná na nijak nesympatickou Sally. 73% ()

kukuuuc10

Nevím, jestli se na to mám podívat ještě jednou nebo to pro mě bylo fakt tak úděsné, ale Kanada mi po tomhle nepřišla jako filmový národ! ()

provitamin

Pokial je vesmir nekonecny a cas bez konca, stane sa uplne vsetko, proste vsetko je nevyhnutne. A toto presne plati o tomto filme. Plno bizarnych situacii, bizarnych postaviciek, udalosti, carovna gula ktora odpoveda na otazky, mysteriozna atmosfera, k tomu trochu romantarny a to vsetko na neexistujucej dialnici Interstate 60. ()

aquiver

Zábavná a docela i příjemná teenagerská komediální road movie, avšak nevyhýbá se klišé a konvencím žánru a cílového diváka... takže takový mírně zapomenutelný mainstream. 65 % ()

Drc

Skvělá mysteriózní komedie, která vás neustále bude přesvědčovat o svých kvalitách. Nic není nemožné a absurdita, v dobrém slova smyslu, přítomná u některých situacích, vás skutečně donutí k smíchu. A přitom je to stále zvláštní, originální a i s vcelku dobrým obsazením, a to i ve vedlejších rolích. Kdo má chuť na inteligentní, zábavný a trochu divný film, zde je kandidát. ()

BuddyO

... kéž by každý z nás měl možnost dostat takovouto šanci, že? Já budu jen doudat, že tam někde na nás všechny čeká "O. W. Grant". ()

Bouřňák

90% Jednoznačně dost crazy záležitost. Věřím, že někomu to nemusí sednout, ale u mě nastal pravý opak. Velmi jsem se bavil a 2 hodiny utekly jako voda. Opravdu velké, vtipné a příjemné překvapení. Vřele doporučuju jako "oddychovku" vhodnou za zamyšlení. ()

Figy

Tak tohle byla opravdu necekane dobra, vtipna a okouzlujici zivotni road movie jednoho typka, co chtel znat odpovedi. Podivana, ktere zkratka a dobre nechybi snad temer nic! ()

asanakis

Humor jež film provází a hlavně neustále očekávaní co Niel na Interstate 60 dále objeví z tohoto filmu tvoří něco, co opravdu stojí za shlédnutí. Originální snímek, obsahující spoustu zajímavých myšlenek jež ve mě zanechal směsici hodně zajímavých dojmů. ()

Wishkah

Absolutně neznámý název na mě koukal z novin, které říkaly, že v televizi nic zajímavějšího nebude a přitom mi prozrazovali, že v tomto filmu hraje Gary Oldman, Christopher Lloyd a James Marsden a režíruje Bob Gale. Říkám si proč ne? Třeba to bude o něčem....A výsledek? Nádherná podívaná, jejíž jediná chyba je v televizním vzezření filmu. Neuvěřitelně krásná, vtipná a poučná cesta po neexistující dálnici 60 s několika zářivým hvězdami filmového nebe, vynikajícím scénářem a výborně hrajícími představiteli všech velkých i malých rolí. Nádhera ()

Ještěřák

Úplně nejlepší na tom je ta unikátní a snová atmosféra mírně alternativní reality. Takhle nějak by mohl točit David Lynch po absolvování čtyřiadvacetihodinového kola těch nejlepších a nejpozitivnějších hollywoodských oplodňováků a slaďáků namísto tradičního vypuštění z cvokárny & vysazení prášků. A Gary Oldman je teď pro mě kultovní postavou minimiálně dvou filmů. ()

Mauric

Miluji filmy, které mají duši! Kreativní, fantaskní, vtipná road movie, která má vždy odpověď v podobě pana O.W.Granta (úžasný Gary Oldman), ačkoliv on sám odpovědi rád nedává. ()

Schuldiner

Opravdu moc dobrej a zajímavej nápad, hezká myšlenka, skrývající v sobě několik zajímavých podmyšlenek.. Bohužel, pro mě to dost sráží jakási naivita a jednoduchost pojetí té myšlenky. A pojetí těch moralizujících klišé... U některejch scén sem musel kroutit očima. Prostě - kdyby toto režíroval třeba Kubrick, byl by to možná jeden z mých nejoblíbenějších filmů.. Škoda. Navíc mě štval ten perfektní a rozkošněj úsměv hlavního hrdiny. Takovej beverlyhillsovskej roztomiloučkej kukuč. Některé slečny a dámy z toho možná lehce navlhly :-) ale já bych tam daleko raději viděl někoho normálně vypadajícího (ať už to zní jakkoliv..) Ale Gary Oldman byl dobrej! (Ale kde on neni?!) Ten mě bavil.. ()

Prochy38

Teda, sice jsem si samože nenechal uniknout % zde, než jsem se do toho pustil, ale i tak šlo u mne o velmi příjemné překvapení. Herecký galakoncert a poutavá myšlenka, která jen tak někoho od obrazovky nepustí. Moc se mi to líbilo. Moc J. Marsdena nemusím, ale tady byl v pohodě. Body u mě získali z pánů hlavně Ch. Cooper a K. Russell a z dam A. Smart i A. Jo Johnson. Moc příjemné a vřele doporučujiu! ()

Landauer

Vážně nechápu ty chvály všude kolem. Příšerně vybranej herec pro hlavní postavu (nejenže neumí ani za mák hrát, ale ještě vypadá jak model z reklamy na pojištění), ženskej protějšek hrdiny totéž, pár trapností, u nichž mi naskakovala husí kůže (např. nehorázně ubohej pokus o "hlášku" "Tuhle dálnici miluju!" ble! nebo trapnej výstup stopařky, na jejíž extrémní a až nechutnou vyzývavost by se chytil málokdo), rádoby filozofování a celá řada dalších fatálních chyb, který se fakt dost tlučou s tím nepochopitelným hodnocením tady! A je to škoda, protože to vypadá, že námět nemusel patřit k nejhorším. Navíc vedlejší postavy měly šmrnc, zejména Gary Oldman nebo Christopher Lloyd či minirolička M. J. Foxe. Jenže co je to platný, když ve finále (který se navíc rozplizne do skutečně odpornejch pokusů o přemoudřelý poslání) celej snímek působí, jako film o rozmazleným smradovi, kterýmu se nelíbila barva darovanýho bouráku. Šmarjáááá! Floutek, co vypadá jak dokonalá figurína z vitríny, nemá nouzi o prachy ani o baby, poskuhrává a kňučí, že je chudinka nepochopenej, tak tomuhle trapákovi mám jako držet palce? Nehledě na to, že O. W. Grant by mu měl spíš nakopat řiť, než z jeho dokonalý karoserie života odstranit tu nepatrnou šmouhu (jako, že se neumí postavit taníknovi, kterej zase ve svý podstatě tak hroznej neni). Ale možná mu to ten parchant s opičí dýmkou udělal naschvál, aby mě - diváka - nasral! A to se mu teda povedlo! ()

peetriss

Interstate 60 je vynikající počin a velice kouzelná pohádka pro dospělé okořeněná perfektním humorem. Mystická atmosféra dálnice 60 a okolních měst, které je každé jinak divné a bláznivé, nabízí divákovi pohled na absurditu našich životů, na zvrácenost pořadí našich hodnot a na to, jak si zcela vědomě šlapeme po svém štěstí a snech. Inteligentní dílko, které má v sobě cenné poselství a ještě dokáže rozesmát. Gary Oldman jako vždy podává brilantní výkon a výborně si role užívá, stejně jako ostatní. ()

Ixbalanke

Celý film mi připadal jak nějaký mravně naučný pořad - neber drogy, nežebrej, nebuď materiální a hledej smysl života, nespi s ženskýma co před tebou měli přes dvatisíce chlapů... Nechápu jak na to natáhli tolik dobrých herců... A ten hezounek v hlavní roli mě teda absolutně nezaujal, jak herecky tak ani jinak. Ostatně, prototypnější blondýnu do vedlejší role už asi vybrat nemohli. Bych se dřív asi zamilovala do stromu vedle billboardu, než do ní:))) Opravdu jsem váhala mezi "odpadem" a 1*. A pokud jde o humor, párkrát se to přiblížilo dobrýmu vtipu, ale většina byla dost laciná... ()

Itar

Jedna jediná výtka jde směrem k hlavnímu hrdinovi, který má místy problém s přehráváním a celkově prostě není až tak sympatický. Všechno ostatní je nicméně bomba, ať už jde o herce (Gary Oldman!, Chris Cooper, Kurt Russel, Christopher Lloyd, Michael J. Fox,...), scénář či atmosféru. A O. W. Grant. Toho prostě musíte mít rádi, už jenom pro ten jeho šibalský úsměv a zálibu v ojebávání lidí... paráda na druhou. ()