Nocturno culto

Předem bych chtěl pochválit povedená camea skvělých herců ..Již úvodní scénou jsem byl navnaděn na to co se bude dít dál ..Může se to zdát být trošku popletené, přeplácané ale nakonec to do sebe krásně zapadne a film si můžete užít ..Místy je to až absurdní - město feťáků, právníků, bojovník proti lži..Když se nad tím jeden zamyslí, tak to na tom světě takhle opravdu je .. Amy Smart je vážně okouzlující .. ()

mira.l odpad!

Mám rád road movie, ale doprdele,tohle mělo být co?? A tady 84%?? Dal jsem prvních asi 25 minut, pak jsem si řek, že tomuhle teda skoro dvě hodiny neobětuju, tak jsem zuřivě přetáčel a i tak mi to stačilo. Fantasmagorická pitomost... ()

markotter

Nesympatický hezounek na road tripu po neexistující dálnici. Na ní potkává bizarní postavy a zažívá bizarní situace, ale jen málo z toho je zábavné. Ani pro děti to není, protože těm by zase uteklo, co tím chtěl autor říci a asi by se jim líbila Oldmanova zeleně kouřící fajfka, ale to je tak všechno. ()

danny_21

Nesedlo mi to a to hrubě, nepobavilo, nenadchlo a jen proto, že bylo přemluveno pár bývalých, dnes většinou už jen doutnajících hvězd mě nemůže dohnat k tomu, abych házel hvězdama. Nesympatický hlavní hrdina, poselství, která mi bylo omíláno už od prvních scén, trapná města a jejich hloupá pravidla ... u mě viděno jako nepovedený pokus přibližít se Velké rybě, ale možná jsem jen neměl den :-) - 30 % ()

PedroPo

O čem ten film vlastně byl? Obžaloba současné společnosti? Jdi si za svým? Stačí věřit? Nebo, co se má stát, se stane? Beru to poslední a s plnou váhou pěti hvězd jsem rád, že jsem si tento dlouho odkládaný kousek konečně pustil. ()

lakart

Neskutečně originální a zábavný film, který pobaví, poučí, donutí k zamyšlení se nad mentalitou lidí. Jako neotřelá road movie to funguje skvělé a mohu všem doporučit jako zábavnou komedii s psychologickými přesahy v jednotlivých minipříbězích. 90% ()

gemi

Film pro teenagery, kteří stojí na životní křižovatce (kterou školu zvolit) a přemýšlejí, jak by vlastně chtěli naložit se životem. Těm se to bude moc líbit. Dospělého člověka středního věku to ale moc neosloví. Poselství filmu je jednoduché: "Dávej pozor, co si přeješ. Mohlo by se ti to splnit." Je to sice wanna-be roadtrip, ale má to laciný look. Poprvé zhlédnuto 22. 8. 2008 a už jsem si to vůbec nepamatoval. Je to taková zapomenutelná jednohubka. Snižuji za čtyř na tři, film je drsně nadhodnocený. Patří do stejného pytle jako třeba Řidičák. ()

junxi91

Jo, to kdybych já v 19ti dostal podobnou lekci, tak bych se snad v životě rozhodnul pro lepší obor, než pro profesionální idiocii. Já neměl to štěstí dostat se na Dálnici 60 a zažít tam tolik dobrodružství. A to vše jen kvůli nějaké bloncce, nespokojeností s červeným BMW kabrioletem a také neochotě studovat práva. "S tím můžeš jít do banky". Město, kde je legalizována droga Euforie. Další město, kde všichni žalují všechny jako taková parodie na přebujelý právní systém. Kouli, která odpoví na skoro všechny otázky. Týpek, který chodí opásaný dynamitem a nesnáší lži. "Říkej, co chceš a mysli to vážně" nebo tak nějak - to by ušetřilo spoustu problémů. Týpek, který musí jíst porce za deset lidí a místo žaludku má černou díru. A ta scéna se stopařkou, která hledala dokonalou šukačku je nesplnitelný sen, ale být 2461. by mě asi moc nepotěšilo. Ale jak to bývá, vše dobře dopadne. Každý by si měl žít podle sebe a nenechat si okolím diktovat to, co je pro něj dobré. A hlavně pozor na zabijáky na cestě! ()

Railman

Zábavná, nápaditá a chytrá komedie. Dal bych za 5, nebýt mně velmi nesympatické postavy hlavního hrdiny. Herec mi byl docela odporný. Konec (resp. finální seznámení) mě trošku zklamal, protože jsem čekal nějakou pointu a ne jen hloupé "žili spolu šťastně až do smrti". No, kromě několika much je tento film velmi dobrý. ()

fojtas

horozne moc prijemny fil.marsden mi sice moc nesedel, ale vse ostatni bylo tam kde melo byt.drsnost - matka + drogy, prekvapko - mluva amy smart po vychodu z vezeni...vazne povedeny film!a tak hodnotim, ikdyz jsem student prav, co si hodla koupit sve bmw! ()

Ashnobe

Tento film jsem shlédl poměrně náhodou jednou v noci na ČT2 a musím řici, že jsem byl velmi mile překvapen. Velmi zajímavý příběh a výborné herecké výkony. Nejsem žádný fanoušek Jamese Marsdena, ale v tomto filmu je výborný, i když ho dle mého Gary Oldman jednoznačně převyšuje. Film si udržuje po celou dobu nápaditost a nenudí - navíc je zde i mnoho momentů k hlubšímu zamyšlení. ()

dino.h

Dlouho jsem neviděl film, který měl opravdu zvláštní myšlenku, excelentní scénář, výborné herce atd... Prostě a jednoduše 5 * ()

TornadoETA

Dlouho jsem tento snímek přehlížel a podceňoval, ale to byla sakra chyba - velmi obyčejný a přesto nádherně šílený film, který mě svou originalitou dovedl a stále dohání k několikanásobnému shlédnutí. Bezchybné herecké výkony pánů (Gary Oldman a James Marsden) + grandiózní Chris Cooper! ()

Sainchl

Mohl bych hýřit superlativy, protože z tohoto snímku, by se měli poučit všichni filmoví tvůrci. Možná, že tenhle film je tak skvělý díky své nenápadnosti. Možná to je tím, že charaktery byly zahrány s naprostou bravůrností. Možná je to dialogy dohnané k takové vytříbenosti, že mě film upoutal a do závěrečných titulků už nepustil. Tento film je jednoduše genialní bez jediného kazu........... " Vy teď někdy budete mít narozeniny? Nezapomeňte si něco přát!" ()