Tradiční příjemná kulisovka, u které se člověk může zaobírat čímkoli a občas hodit očkem po trablech a malých světech lidiček z jednoho náměstíčka. Jaroslav Hanuš to má "v ruce", některé herecké výkony jsou slušné a pokud si člověk odmyslí hluchá místa a přivře jedno oko nad scénářem, má před sebou současný seriálový nadprůměr, který sice nikterak nestrhne, ale na druhou stranu ani vysloveně nezkazí náladu.(19.10.2004)

• TheMaker

:::::::::::::::::::::: Ehm ??? Špatný vtip ? Ano, zase, ale přece nic nezvyklého ....... :::::::::::::::::::::::::::(30.3.2009)

Některé výborné díly se střídají s hodně slabými. Někdy z toho kouká vycucanost z prstu na míle daleko, jindy je to docela příjemné. Soupeření mezi Plecitou a Vinklářovou postavou tomu sem tam dodává šťávu. Ale celkově mi přišlo více nevýrazných dílů, než těch dobrých, jako by chyběla ucelená koncepce.(25.3.2012)

Některé díly jsou opravdu výborné, jiné nejsou úplně špatné, ale bohatě by jim stačil prostor kolem 20 minut, ne roztáhlé na hodinu. Takže lepší průměr. S tím, že by to šlo rozdělit na třetiny. 1/3 dobrá, další dost špatná a poslední výborná.(18.10.2004)

Uzavřenost jednotlivých dílů vnímám jako klad. Lehká propojenost některými postavami (nejenom Plecitou a Lopušným) není na škodu. Vyváženě působí i dramatičnost s humorem.(29.3.2010)