• Marigold
  ***

  Tradiční příjemná kulisovka, u které se člověk může zaobírat čímkoli a občas hodit očkem po trablech a malých světech lidiček z jednoho náměstíčka. Jaroslav Hanuš to má "v ruce", některé herecké výkony jsou slušné a pokud si člověk odmyslí hluchá místa a přivře jedno oko nad scénářem, má před sebou současný seriálový nadprůměr, který sice nikterak nestrhne, ale na druhou stranu ani vysloveně nezkazí náladu.(19.10.2004)

 • TheMaker
  odpad!

  :::::::::::::::::::::: Ehm ??? Špatný vtip ? Ano, zase, ale přece nic nezvyklého ....... :::::::::::::::::::::::::::(30.3.2009)

 • honajz
  ***

  Některé výborné díly se střídají s hodně slabými. Někdy z toho kouká vycucanost z prstu na míle daleko, jindy je to docela příjemné. Soupeření mezi Plecitou a Vinklářovou postavou tomu sem tam dodává šťávu. Ale celkově mi přišlo více nevýrazných dílů, než těch dobrých, jako by chyběla ucelená koncepce.(25.3.2012)

 • DaViD´82
  ***

  Některé díly jsou opravdu výborné, jiné nejsou úplně špatné, ale bohatě by jim stačil prostor kolem 20 minut, ne roztáhlé na hodinu. Takže lepší průměr. S tím, že by to šlo rozdělit na třetiny. 1/3 dobrá, další dost špatná a poslední výborná.(18.10.2004)

 • triatlet
  ***

  Uzavřenost jednotlivých dílů vnímám jako klad. Lehká propojenost některými postavami (nejenom Plecitou a Lopušným) není na škodu. Vyváženě působí i dramatičnost s humorem.(29.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace