• Brouk

První díl mě uvedl dost do rozpaků, ale když to srovnám s Adamcovo "NOVÁCKÝM VELEDÍLEM" mám tendence seknout tam minimálně 4 hvězdičky... V rámci objektivity počkám na 3-4 díly... Zatím dám za dvě...(14.9.2004)

• mzss1

Tak některé příběhy, tak 3 celkem zaujaly. Ostatní o ničem a celkově mohlo být vše podané o dost lépe, tím myslím lépe herecky zahrané. Nejlepší je příběh o tom, kdy manželka chce splatit dluhy tím, že začne špapat. Jak tam hraje její filmový manžel Václav Vydra - toho mám rád. Takže celkově nic moc, ale dá se to přežít, když nic jiného není v tv. 33% = **(21.6.2013)

Viděl jsem jeden díl - ten se Stropnickým v hlavní roli. O tom jak nechce jít k doktorce... scénář byl poměrně slaboduchý a často navozoval opavdu vtipné, hádám že nechtěně, situce. Hlavně polarita vztahu doktorky s knězem, kteří se snaží Stropnického hrdinovi nějak pomoci vyznívá často úsměvně. Rozhodně se ale jedná o MNOHEM kvalitnější dílko než všechny Rodinné pojišťovny (či jak že to bylo)... Tento díl mě donutil přemýšlet nad tím, jestli se doktorka zachovala správně, když tesařovi neřekla, že umře - on pak udělal své nejlepší dílo, protože měl radost ze života (a během ní se svíji ve smrtelných křečích!). Ne sice dosažené, ale ambice to má a poskytuje to i prostor k přemýšlení, což se o většině našich seriálů říci nedá.Nehodnotím tedy seriál, ale díl. Dílo to sice není, ale špatné taky ne.(22.9.2004)

Průměrný (pro někoho i podprůměrný) seriál s klasickými neduhy české kinematografie jednadvacátého století, dal vzniknout něčemu skutečně fantastickému(4.1.2015)

• TheMaker

:::::::::::::::::::::: Ehm ??? Špatný vtip ? Ano, zase, ale přece nic nezvyklého ....... :::::::::::::::::::::::::::(30.3.2009)