Náměstíčko (TV seriál)

Drama / Komedie

Česko, 2004, 8 h 43 min (Minutáž: 10x50 min)

Jaroslav Hanuš

Jan Míka

Petr Polák

Petr Hapka

Luba Skořepová, Josef Vinklář, Jan Šťastný, Václav Vydra nejml., Jiří Lábus, Kateřina Kaira Hrachovcová, Jiří Maria Sieber, Pavlína Mourková, Martin Učík, Jana Hlaváčová, Zdeněk Hess, Klára Apolenářová, Jaroslava Hanušová, Pavel Zedníček, Oldřich Navrátil, Veronika Freimanová, Ljuba Krbová, Jiří Langmajer, Claudia Vašeková, Dana Hlaváčová, Matěj Nechvátal, Jiří Kodeš, Hana Kusnjerová, Libuše Fanturová, Ilona Svobodová, Nela Boudová, Zdeněk Žák, Vladimír Javorský, Martin Stropnický, Gabriela Vránová, Lada Jelínková, Petr Vondráček, Vlasta Žehrová, Hynek Čermák, Sabina Králová, Dana Batulková, Roman Štolpa, Bert Schneider, Rostislav Novák ml., Jana Matějcová, Pavel Nový, Jan Hraběta, Pavel Kikinčuk, Kristýna Jetenská, Otmar Brancuzský, Miroslav Šnajdr, Daniel Dítě, Zdena Keclíková, Hynek Dřízhal, Lubor Šplíchal, Barbora Červenková, Vilma Frantová, Debora Štolbová, Magdaléna Pittnerová, Klára Hanušová, Petr Takáč, Matěj Novák, Jiří Kubovský, Nataša Čermínová, Sabina Kvášová, Petr Ledvina, Jan Gregor, Alena Vrbová, Petr Bambas, Karel Ledvina, Alžběta Šmídová

Žádný zázrak to není. Některý díl horší, některý lepší. Nevýrazná režie to táhne dolů. Plejáda dobrých českých herců to naopak zase vytahuje nahoru. Scénář je největší slabinou. 50%(12.2.2012)

• Terva

Tohle mě neoslovilo. Jedna za Lábuse.(22.10.2012)

V PRŮBĚHU VYSÍLÁNÍ: Původně jsem tu měl porovnání "novácké pojišťovny" s "Náměstíčkem", ale teď už vím, že jsem porovnával nesrovnatelné...... Jaroslav Hanuš se režie zhostil velmi dobře, takže "rozkolísanost" kvality od velmi dobrých až ke špatným dílům je otázka scénáře. Naštěstí je zatím těch lepších víc (některé výborné).... Imho by něškodila větší provázanost postav ve všech dílech, ale možná je to nezvyk. Tenhle způsob psaní scénáře - soustředit se v každém dílu vždy na jeden "osud" - tu ještě nebyl........................ PO SKONČENÍ: Poslední díl převážil definitivně klady nad zápory - poměr dobrých a výborných nad špatnými vidím tak 65%:35%.(14.9.2004)

• MikeCool

TV-seriál. | Průměr všech zhlédnutých epizod: 40% (1*) |(21.7.2013)

Doporučuji v podstatě jen obyvatelům Žatce u Chomutova.(30.3.2009)

• - Natáčelo se 85 dní. (Teres)

• - Všechny hlavní seriálové postavy bydlí na náměstí. (M.B)

• - Mimo jiné probíhalo natáčení seriálu v Žatci. (Terva)