poster

Náměstíčko (TV seriál)

Drama / Komedie

Česko, 2004, 8 h 43 min (Minutáž: 10x50 min)

Režie:

Jaroslav Hanuš

Scénář:

Jan Míka

Kamera:

Petr Polák

Hudba:

Petr Hapka

Hrají:

Luba Skořepová, Josef Vinklář, Jan Šťastný, Václav Vydra nejml., Jiří Lábus, Kateřina Kaira Hrachovcová, Jiří Maria Sieber, Pavlína Mourková, Martin Učík, Jana Hlaváčová, Zdeněk Hess, Klára Apolenářová, Jaroslava Hanušová, Pavel Zedníček, Oldřich Navrátil, Veronika Freimanová, Ljuba Krbová, Jiří Langmajer, Claudia Vašeková, Dana Hlaváčová, Matěj Nechvátal, Jiří Kodeš, Hana Kusnjerová, Libuše Fanturová, Ilona Svobodová, Nela Boudová, Zdeněk Žák, Vladimír Javorský, Martin Stropnický, Gabriela Vránová, Lada Jelínková, Petr Vondráček, Vlasta Žehrová, Hynek Čermák, Sabina Králová, Dana Batulková, Roman Štolpa, Bert Schneider, Rostislav Novák ml., Jana Matějcová, Pavel Nový, Jan Hraběta, Pavel Kikinčuk, Kristýna Jetenská, Otmar Brancuzský, Miroslav Šnajdr, Daniel Dítě, Zdena Keclíková, Hynek Dřízhal, Lubor Šplíchal, Barbora Červenková, Vilma Frantová, Debora Štolbová, Magdaléna Pittnerová, Klára Hanušová, Petr Takáč, Matěj Novák, Jiří Kubovský, Nataša Čermínová, Sabina Kvášová, Petr Ledvina, Jan Gregor, Alena Vrbová, Petr Bambas, Karel Ledvina, Alžběta Šmídová
(další profese)
 • mchnk
  ***

  Průměrný (pro někoho i podprůměrný) seriál s klasickými neduhy české kinematografie jednadvacátého století, dal vzniknout něčemu skutečně fantastickému(4.1.2015)

 • Ruut
  odpad!

  Tohle je snad špatný vtip a nebo jsem už definitivně zmlsaný výbornými zahraničními seriály. V krátké době po sobě jsem viděl výborné, dramatické a scénaristicky nadupané místo nahoře a tuhle kravinu. Náměstíčko je uplně statický, nezajímavý seriál o ničem. Zápletky jsou uplně příšerné a opravdu chabé. Herci? O hereckých výkonech nelze mluvit. Mnohdy mi přišlo že komparsisti dostali epizodní role. A taky to podle toho vypadá. Vinklář se Skořepovou v rolých jakýchsi průvodců napříč seriálem jsou neskutečně trapný a ty Vinklářovi keci o komančích! No hrůza. Ne tomuhle doporučuju se vyhnout velkým obloukem!(30.12.2006)

 • Brouk
  **

  První díl mě uvedl dost do rozpaků, ale když to srovnám s Adamcovo "NOVÁCKÝM VELEDÍLEM" mám tendence seknout tam minimálně 4 hvězdičky... V rámci objektivity počkám na 3-4 díly... Zatím dám za dvě...(14.9.2004)

 • NinadeL
  ***

  Doporučuji v podstatě jen obyvatelům Žatce u Chomutova.(30.3.2009)

 • Tosim
  **

  Občas je dobré si zopakovat starší seriál. Jan Míka tentokrát zobrazuje tehdejší společnost velmi konkrétním způsobem, blbé ale je, že hodně zevšeobecňuje a z úst postav se linou takové fráze, které je moc nezlidští. A na konci musí jedna z hlavních figur zemřít, aby to bylo více dojemné. Téměř jediným kladem pak zůstává pár hereckých výkonů a třeba jedna, dvě epizody (Vánoční dárky) s vynikající pointou. A nesmíme zapomínat na Hapkova hudbu, píseň s Horáčkovým textem (která ale nemá se seriálem nic společného) a pokaždé, když si někdo pouští rádio, ať už je to doma nebo v kavárně, vždy tam hraje nějaká píseň tohoto sehraného dua. :o)(18.11.2016)

 • - Natáčelo se 85 dní. (Teres)

 • - Všechny hlavní seriálové postavy bydlí na náměstí. (M.B)

 • - V epizodě "Máti" stojí lampa u Milana Pantoflíčka (Vladimír Javorský) na peřiňáku, v dalších záběrech se ale objevuje na polici na druhé straně. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace