Uzavřenost jednotlivých dílů vnímám jako klad. Lehká propojenost některými postavami (nejenom Plecitou a Lopušným) není na škodu. Vyváženě působí i dramatičnost s humorem.(29.3.2010)

• Djkoma

Tohle možná přijde velmi vkusné mé babičce nebo rodičům, ale mě podobná dramata z městečka a s důchodci moc nebaví.(28.10.2006)

Průměrný (pro někoho i podprůměrný) seriál s klasickými neduhy české kinematografie jednadvacátého století, dal vzniknout něčemu skutečně fantastickému(4.1.2015)

Za 3* a to hlavně díky kontrastu s těžkým odpadem Rodinná pouta a velmi slabou Pojišťovnou štěstí. Náměstíčko je fajn a dobré..(8.11.2004)

Některé díly jsou opravdu výborné, jiné nejsou úplně špatné, ale bohatě by jim stačil prostor kolem 20 minut, ne roztáhlé na hodinu. Takže lepší průměr. S tím, že by to šlo rozdělit na třetiny. 1/3 dobrá, další dost špatná a poslední výborná.(18.10.2004)