• mchnk
  ***

  Průměrný (pro někoho i podprůměrný) seriál s klasickými neduhy české kinematografie jednadvacátého století, dal vzniknout něčemu skutečně fantastickému(4.1.2015)

 • Terva
  *

  Tohle mě neoslovilo. Jedna za Lábuse.(22.10.2012)

 • mzss1
  **

  Tak některé příběhy, tak 3 celkem zaujaly. Ostatní o ničem a celkově mohlo být vše podané o dost lépe, tím myslím lépe herecky zahrané. Nejlepší je příběh o tom, kdy manželka chce splatit dluhy tím, že začne špapat. Jak tam hraje její filmový manžel Václav Vydra - toho mám rád. Takže celkově nic moc, ale dá se to přežít, když nic jiného není v tv. 33% = **(21.6.2013)

 • Tosim
  ***

  Janu Míkovy šly dobře seriály "jen" o lidech, ne o politice, cizincích, co si kupují náves a důchodích-stěžovatelích, kouřících elemka. Naprosto ničím to nezaujme. Možná jen ústřední písní, která je nejlepší ze všech nových českých seriálů. A Hapkovou instrumentální hudbou. I když poslední epizoda mě dostala, to musím uznat...(4.11.2004)

 • golfista
  ***

  V PRŮBĚHU VYSÍLÁNÍ: Původně jsem tu měl porovnání "novácké pojišťovny" s "Náměstíčkem", ale teď už vím, že jsem porovnával nesrovnatelné...... Jaroslav Hanuš se režie zhostil velmi dobře, takže "rozkolísanost" kvality od velmi dobrých až ke špatným dílům je otázka scénáře. Naštěstí je zatím těch lepších víc (některé výborné).... Imho by něškodila větší provázanost postav ve všech dílech, ale možná je to nezvyk. Tenhle způsob psaní scénáře - soustředit se v každém dílu vždy na jeden "osud" - tu ještě nebyl........................ PO SKONČENÍ: Poslední díl převážil definitivně klady nad zápory - poměr dobrých a výborných nad špatnými vidím tak 65%:35%.(14.9.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace