Šedesátník Harry Sanborn je bohatý hudební vydavatel, který si nepřipouští přibývající léta a přes pokročilý věk udržuje milostné vztahy pouze s mladými ženami. Jeho posledním "úlovkem" je energická Marin, se kterou si vyrazí na víkend do luxusního venkovského domu, patřícího její matce Erice Barryové, úspěšné autorce divadelních her. Než se však dvojice stačí zabydlet, objeví se Erica se svou sestrou Zoe a přistihne polonahého Harryho u otevřené lednice. Přestože se trapná situace brzy vysvětlí, Erica se nedokáže smířit s tím, že její dcera má milostné pletky s protivným, sebestředným třiašedesátiletým seladonem. Téhož večera se však situace zvrtne, když Harry během milostných hrátek zkolabuje. Podle lékaře však není schopen dlouhé cesty a musí zůstat v Eričině domě. Naštěstí se v domě častěji, než je nutné, objevuje doktor Julian Mercer, který je obdivovatelem Ericy a její tvorby. Přes vzájemné antipatie a řadu trapasů se Harry s Ericou začnou pomalu sbližovat. (TV Nova)

Brain-D

Naprosto výborná romantická komedie s naprosto hvězdným obsazením. Hrozně moc mě bavil styl jakým to bylo podané. Jack Nicholson jak kdyby byl zrozen pro filmy o bláznech a o stárnutí. ()

JohnSmith

Milá komedie o stárnoucích lidech, kteří si k sobě našli cestu přes mladší partnery. Jack Nicholson je výborný, ten snad dovede zahrát cokoli, i když není z čeho vařit. A před Diane Keaton smekám, svléknout se před kamerou v jejím věku chce kus odvahy. ()

cross

Jestli jste viděli předešlý film Nancy Meyersové (Po čem ženy touží), máte celkem slušný obrázek, jak asi Lepší pozdě, nežli později vypadá. Nenáročně plynoucí, umírněně vtipná i romantická (i když romantiky je tentokrát o trochu víc...), decentně skupinově směřující a především velmi odpočinkově podaná podívaná, která je ideální na poklidné večery po hektickém pracovním dni. Herci jsou více než dobří, scénář však standardní (i když co do žánru je trošičku svěžím závanem mezi všemi těmi teen-rádoby romantickými komediemi) a určitě by neuškodilo dát více kreativního prostoru střihači (120 minut je přeci jen trochu moc...). Až na Nicholsona čistý žánrový průměr. ()

davidek

Tak takovýhle Jack Nicholson je k zežrání a Diane Keatonová je taky super. Scéna kdy začíná psát a brečí a brečí a brečí. . . . . Celou dobu je to romantická komedie, ale se spoustou nových situací, které jsem ještě nikdy neviděl. Opravdu nádherná podívaná pro všechny. Ovšem za ten úplně zbytečný konec dávám hvězdu dolů. ()

Ichabod

Tohle se mi dostalo pod kůži prakticky okamžitě. Jack tak jak ho milujeme. Diane Keaton - ano je ji o asi padesát let víc, ale - je prostě ÚŽASNÁ ve všech směrech. Roštěnkoidní Amanda Peet a přicmrndávající Reeves a McDormandová (né tady ji kupodivu nějak nemusím) tu hrají druhé housle. Tenhle film je roztomilý, vtipný a sledovat ho je prostě absolutní filmový oraz. Nemám moc oblíbených komedií mimo Kevina Smithe, Carreyho a partu kolem Frat packu, ale pár z těch s Diane Keaton si odpustit nedokážu, i kdybych tu měl odevzdat login :-D ()

toyrider

Prostě oddechovka. Film, jaký si dobrovolně nepustím, ale jakmile běží v televizi, rád se podívám. A to hlavně na Jacka Nicholsona. On může hrát cokoliv a ikdyby to byl film o ničem, bude mě s ním bavit. Takových herců je už dnes velmi málo, on hraje celým tělem, nejen pusou. ()

Guzo

Místy úsměvné, ale až moc natažené a poslední čtvrthodina po dějové stránce dost zaostává (ale je to komedie, já vím). Nicméně Nicholsona mám všeobecně rád a je to dobře natočené. ()

Autogram

Nicholson je muž tisícich tvárí a tu už druhýkrát ašpiruje na najromantickejšieho hrdinu amerických filmov. Romantický ale celkom svojským spôsobom a svojská je tu aj posteľová scena, kde najdôležitejším číslom je 120 na 80. Hoci na filme poznať jeho nekonečnú dĺžku, tak okrem plačlivej pasáže je všetko v poriadku, zábava nekončí až do titulkov. Neváham nad silnými štyrmi hviezdami, a váham, či už nestarnem, že sa mi páčia pribehy takejto zrelej lásky. –––– To je váš otec? Ne? Tak dědeček? –––– Proč vy, ženské, chcete mít všechno anebo nic? ()

Kurikmoon

Aj napriek pár momentoch, kedy som sa zamýšľal, či to už nie je moc... lesklé, ma to dostalo. Tie pohľady, tie slová... Nielen Harry a Erica boli úžasní. Rovnako i Marin a Julian mali chvíle, keď na mňa dokázali dokonale preniesť emócie zo svojich pohľadov. A k tomu jemná hudbička... A po druhom vzhliadnutí to oceňujem ešte viac. A dávam i 5tu *. ()

LibertyX

Moc hezky a prijemny film, skvele hlaskujici Jack Nicholson, krasna Diane Keaton a neuveritelne roztomily a sexy ( doplnte si este tak dva radky superlativ ;-) ) Keanu Reeves. Dej je zpocatku dost svizny a hodne vtipny, ke konci sklouzava do typicke lovestory se vsim vsudy. ()

P1tr

Civilní komedie, ve které Keanu Reeves bojuje s Jackem Nicholsonem o přízeň postarší dámy Diany Keatonové. Upřímně jejich snažení nechápu, neboť její postava není příliš sympatická, hlavní ovšem je, že snímek příjemně odsýpá. ()

jefff

Krásný a nakonec i milý příběh o lásce starších lidí, kteří svůj život ještě nezahazují a hodlají si ho ještě užít, což je mi velice sympatické a hlavní představitelé své postavy zahrály výtečně a měl jsem z nich radost. ()

Almásy

velmi prijemny, distinguovany ,,chick-flick,, postaveny na genialnej chemii keaton-nicholson. klišé samozrejmosťou, ale v tomto prípade odpustené. ()

spikey1

Když si hrají Nicholson a Keaton v podstatě pro radost, k tomu jim dopomáhej A. Peet a K. Reeves nemůže z toho vyjít podprůměrná komedie, jistě nedosahuje Lepší už to nebude ale je přesto je skvělá. ()

Norfice

Jak už tady několikrát zaznělo, první polovina filmu velmi dobrá, bohužel druhá polovina už taková nebyla. Zbytečně dlouhá stopáž, v celém filmu se některé scény téměř opakují a na někoho to může zapůsobit nudně. Dvojice Jack Nicholson a Diane Keaton je famózní. Místy to vypadá jako by svoje role ani nehráli, jako by to tak ve skutečnosti mělo být. Role starého mládence, který má jistý charakter se k Jacku Nicholsonovi hodí, je mu šitá na míru. Naopak Keanu Reeves mi ve filmu moc neseděl. Raději bych ho viděl v akčních filmech. Jinak pohodová romantická komedie na večery při svíčkách. ()