wowylgu313

Co to ku*** bylo ? ... Takhle ... Ježíši Kriste.... Znova, takhle ... Pokud zapnete v mozku veškerý pocit fantazie a přidáte k tomu extrémní kupu fantazie a zalijete to porcí fantazie a k tomu si dáte minimálně pět jointů... Tak na konci filmu budete spokojený a dáte tomu pěti hvězdu. :D ... I na ten rok je to hrozně vtipná záležitost plná opravdu ale opravdu zajímavých "efektů" ... Scénář musel psát regulérní "feťák" ... :D ... Některé záběry vypadají jako spořič obrazovky Windows 98 možná XP ... Přesto všechno ... Záhadným způsobem dávám 30-35% totiž za ten nápad, který byl bohužel až moc přefantazírováný... ;-D ... a nadále... ? Bez komentáře. ()

Spazz

Armageddon 2. Je to prakticky stejné a vše se odehrává podle naprosto stejného schématu. Jelikož se mi Armageddon moc líbil, na Jádro jsem se trošku těšil. Bohužel se svému vzoru nevyrovná v ničem. Armageddon nabídl sympatičtější hlavní hrdiny a lepší atmosféru i se vším co jí vytváří (počínaje hudbou, konče dokonalým patosem). Abych nezapoměl, Armageddon měl taky mnohem lepší závěr. Nicméně Jádro stále zůstává poměrně spolehlivou sázkou na zábavu. ()

beowulf

Čekal jsem solidní popcornovou řachandu a dostal nemastnou, nezábavnou a rozvleklou blbinu béčkového typu, jejíž jedinou polehčující okolností je Hilary Swank a dezorientovaný londýnský holub. To nestačí ani na průměr. ()

Šak

Po slušně rozjetém začátku (přistání raketoplánu nebo skvělá scéna, v které si zavzpomínáte na Hitchcockovy Ptáky) je následná cesta hlavních hrdinů k jádru poněkud zdlouhavá a místy trošku nudná, ale pokud se chcete trochu pobavit, mrknout na pár více či méně povedených efektů, a máte rádi Armagedon tak tohle je (pokud od něho nebudete čekat příliš) zaručeně film pro vás. ()

TesterX

Jakási obdoba Armageddonu, jen se neletí do Vesmíru, ale cestuje rovnou do zemského jádra. Chybí tu Willisovy hlášky, lepší akce a triky, nicméně na jedno pobavení to postačuje. ps: Kdo najde letícího pstruha ;)? ()

Dr.Lazarus

Je tu všetko čo taký klasický blockbuster má mať. Je tu inteligentný hlavný hrdina, je tu aj neohrozená žena, je tu černoch abych ich nemohli zažalovať kvôli diskriminácii a aj malá štavnáta rolička pre Tucciho ktorý tu hraje asi najlepsie ale aj tak to s nim skončí ako asi už na začiatku tušíte. A nakoniec to aj tak skrachuje na deravom scerári. V podstate je to taký odvar od Armagedonu ale tu sa ide dole a nie hore. A prečo odvar? Len kvôli tomu že Armagedon bol skôr. Nič proti Armgagedonu.:) ()

Hird odpad!

Nechápu jak někdo téhle naprosto stupidní, nelogické a účelové kravině, naprosto ignorující jakékoli fyzikální zákony a snažící se tvářit se cool , může dát nějakou hvězdičku... ()

miza

No tak jsme se podívali i do jádra naší planety.A jsme zachráněni.Zajímavý krtek který to dokázal.Ale lepší jsou filmová díla o vesmíru.Opravdu. ()

pursuer

Do konce jsem to dokoukal pouze jednou a víckrát už to opravdu nesvedu. Navíc v ničí společnosti, protože už bratr byl otrávený z mých neustálých kritických připomínek. Tento film si hraje na špičku vědecké společnosti, vše je podřízeno vědě. Ale že už samotná kostra námětu je holá hovadina, to nikoho nezajímá. Herci neuvěřitelně přehrávají, hlášky jsou nudné a spíše konsternující, trochu tuctové a pak je tu Hillary Swank. Nashledanou. ()

tamadas

I když je to blbost provrtat se až do jadra nebyl ten film zas tak uplně špatny. I když mi to připadalo jako takova kopie armageddonu. Já myslím že si ho klidně můžete nechat ujít ()

Dexter666

Prostoduchý, ale napriek tomu veľmi zábavný apokalyptický počin. Celé to stojí na výbornom obsadení samých sympaťákov od Swank cez Linda až po Tucciho. Vedeckejšie založení diváci a ostatní, ktorí majú v názve svojho odboru predponu "geo" si odčítajú 1 až 3 hviezdičky ;-) ()

halberdier

Už jsem se tak dlouho u filmu nepobavil, ale v jiném smyslu než asi tvůrci zamýšleli. Tolik fyzikálních nesmyslů jsem ve filmu snad ještě nikdy neviděl. Dívat se na tento film nějaký vědec, tak musel po skončení (teda pokud se na film vůbec dodíval) spáchat sebevraždu. I přes nesmysly, stupiditu děje a kliše na každém kroku se však na film dalo dívat. Par zajímavých scén desktrukcí, pěkných bouřek a jiných efektů matky přírody. Taky občas vtipné hlášky u kterých ovšem nevím zda byly tak původně zamýšleny (např. když hlavní hrdina oznámil komisi, že zachvíli bude konec světa a dodá: "běžte se klidně vyzvracet-já jsem to už udělal" (byl předtím totiž v baru)) ()

Pjotrik

Je to roztomilá "volovina" a já mám pro ni slabost. Těžko říct, jestli režisér zamýšlel udělat některé scény tak okatě stupidní, ale na mě to tak působí, a proto se u filmu vždycky královsky pobavím. Vždycky napjatě čekám jak při vyvrcholení nějakého silného okamžiku zazní ta příšerná hudba jako vystřižená z prvních ozvučených hororů - to je k popukání. Ale např. moment. kdy zásahové komando vpadne do bytu hackera, je jedna z nejvtipnějších scén jakou jsme kdy viděl- "Vypadá to jako počítače...ALE NEJSOUUUU!!!!!" ()

veverysiak

Mám rád katastrofické filmy, aj keď sú to bez výnimky spletence technických a osobnostných nelogizmov, lenže to býva viacmenej nepodstatná záležitosť podriaďujúca sa efektnému spracovaniu, v tomto prípade je miera znesiteľnosti nevyhnutných blbiniek značne zvýšená slušnými efektami a veľmi príjemnými hercami a keďže akčné tempo je v týchto žánroch povinnosťou, výsledkom je celkom slušný kúsok, takže 65%. ()

The_God

V tomhle filmu se mi líbilo "Kolik by stálo dokončení lodi během tří měsíců?" "Asi padesát miliard dolarů" (smích) "Můžu vypsat šek?" (údiv) "Vemte kreditku - bude bonus." a pak taky...jo! Ty obří diamanty. A...a...a...a to je asi všechno. ()