dosig

Viděno tolikrát až to není hezké. A TV Nova tento film určitě ještě stokrát odvysílá. Klasika...nastává konec světa, vybereme pár lidí, pošleme do Vesmíru, vrátí se chlap a ženská, končí to polibkem a závěrečné titulky. Kolik takových filmů, kde se vše točí kolem USA, ještě bude? ()

Gagner

Film jsem viděl již dávno, a co si pamatuji, tak se mi líbil. Nikdy nezapomenu na smích Stanley Tucciho po zanechání svého poslední vzkazu :) ()

RomeroIsGod

To je tak strašná kokotina, že to musíte dokoukat. Příběh je stokrát omletej, přitaženej za vlasy a každou minutou víc odhadnutelnej. Ale taky je tam výborná sestava herců v čele s mým oblíbencem Tuccim, má to spád, nenudí a jsou v tom vidět nějaký ty love. Takže přes všechny nedostatky 70% ()

Tunri

No, původně jsem dala dvě hvězdičky, nyní upravuju na tři (váhala jsem i nad 4). Děj,... co bychom chtěli od katastrofického filmu. Je ale úžasné, jak tvůrci zpracovali představu vnitřku Země. Také dobře hodnotím skvělé obsazení, Quallse teď zbožnuji ještě víc! Pokud nejste nároční diváci, jistě pocítíte napětí. Pro ty náročné je to spíš odpočinkový film, u kterého se nemusí přemýšlet. ()

mateas.matt

Tenhle film sme si zamilovali diky pocitacovemu silencoj "Kryse" a jeho hlaskam. Kdybych ho videl jen jednou, asi by bylo me hodnoceni o dost horsi, ale ted si vylozene uzivame vtipne sceny a v pojeti stejne zmagrenych lidi okolo nabyva film uplne jinych rozmeru. ()

Šmoula

Samotný nápad, že se Země přestane točit, byl velmi povedený, bohužel jen ten nápad se asi povedl. Děj se velmi podobá Drtivému dopadu. Je velice zdlouhavý a místy hodně nesmyslný. Efekty jsou velice slušné. Bohužel i konec byl velmi předvídatelný, což velmi zkazilo dojem z celého filmu. ()

mirliflore

Průměrný film, nic převratného, ale aspoň vám z toho nebude špatně. Děj se dá v zásadě docela dobře odhadnout. Žánrově to je sice i sci-fi, ale opravdu nečekejte film využívající nejnovější poznatky vědy a techniky. Celkově to není zas tak špatné, čekal jsem mnohem horší zážitek. Pokud od něj nechcete příliš mnoho, můžete se i docela pobavit. ()

Wawer

Strašná hovadina, přeplněná totálními nesmysly, které i z Armagedoonu dělají chudého příbuzného. Ale byla to místama sranda sledovat. ()

Brusíček

Spousta lidí tenhle film kritizuje že je to kravina, ale mě se docela líbí, jednak filmy tohoto tipu mám rád, a ve filmu je takové zvláštní "tajemno" co tam dole bude... ,děj má spád a co na tom že hodně věcí nebylo úplně logických, já se skvěle bavil, 80%. ()

Adm.Nelson odpad!

Neskutočná blbosť, už samotná zápletka je nehorázne pritiahnutá za vlasy, naši gerojovia by sa ani dlho nenacestovali, kým by sa do jedného vyparili. Eckhart si u mňa týmto pokazil reputáciu, našťastie si ju neskôr veľmi dobre napravil (Thank you for it, Aarnie). Odpad nedám preto, lebo ten patrí filmom, pri ktorých sa skutočne naštvem, že som niečo také vôbec dopozeral, i keď tu k tomu veľa nechýbalo. //////////// Tak po celkovom prehodnotení a prečítaní si tohto článku som dospel k záveru, že toto si odpad predsa len zaslúži. Zaujímalo by ma, či sa na tomto filme podieľal svojimi radami aspoň jeden odborník na fyziku alebo geológiu, pretože tých hlúpostí je tam naozaj požehnane. ()

Mike.mk1

Tenhle film má hodně podobnou kostru příběhu jako Armageddon, jenomže je to trošku víc sci-fi a je tady míň srandy, což je škoda. Tváří se místy moc vážně, ale nelze ho tak bohužel brát. ()

Axident

Absolutní rutina, působící jako béčko žánru, když se na konci začali technici u monitorů objímat s "a přeci se točí", nevěděl jsem, jestli se mám smát nebo to hned vypnout, celkem děs! ()

Akana

Ve snaze natočit další katastrofický trhák typu Armageddonu se tentokrát zašlo příliš daleko. Parta neohrožených hrdinů (přežijí samozřejmě jen dva hlavní - on a ona) si to ve velkém vrtáku šine skrz zeměkouli roztočit jako káču zemské jádro. Jejich obětavý plán kromě extrémních podmínek ohrožuje pochopitelně i zabedněnost šéfů na povrchu, ale i tam mají svého člověka, který v poslední chvíli situaci zachrání (velmi povědomé). Následuje úspěšné splnění mise, beznadějná situace zbytku posádky, rozsvícená žárovka nad hlavou hlavního hrdiny a happyend. Krátce: úhledně vyplněná šablona okořeněná spoustou logických úletů. Nebo taky fyzikova noční můra. Ale abych taky něco pochválil: katastrofické scény z povrchu jsou natočené velmi efektně a ústřední dvojice obsazena kvalitně i když bych hlavně Hilary Swank radši viděl předvádět své kvality v úplně jiném typu filmu. 50% ()

Vakomlok

Příjemné béčko na oddechové odpoledne, ale v rámci žánru nic objevného nebo průlomového. Plusem je docela solidní atmosféra katastrofických filmů z 80. let. ()

DHDV

Pokud nebudete číst komentáře a nebude si dělat o filmu úsudek před zhlédnutím, tak Vás to na poprvé nezabije (ale ani nepřekvapí). Anebo si přečtěte komentáře (hlavně komentáře „odpad!“) a udělejte si obrázek o některých místních uživatelích… ()