Tercikkk odpad!

Byla jsem nucena se na tento film dívat dokonce 2 (!!) a dodnes nechápu, proč bylo něco tak úděsného natočeno a proč v něm hrají tak dobrý herci Aaron Eckhart a Hilary Swank ?! ()

DansteR

"Neučil jsem počítač ukázat prázdná místa....Já neučil Vergilia lítat!" ...Ptákovina na "entou". Viděl jsem dost katastrofických filmů, ale nevím jestli někdy něco až tak moc nemožného. Až na tuto negativní skutečnost film jen tak pro zábavu docela ušel. Pořád se tam něco děje, žádné zbytečné flákání a když už to k němu směřuje tak to "zabije" někdo pěknou perličkou. Dostalo mě i jméno lodi Vergilius, takže za to další plusové body. A Aaron a Hilary předvádí dostatečně dobrý výkon na to jaká je ten film ptákovina. Takže ve výsledku 50% ()

Pawouk123

Chtěl jsem vědět, z čeho že to čerpali tvůrci South Parku v episodě "Die Hippie, Die". A ani jsem u toho neusnul. Možná proto, že katastrofický film jsem neviděl již pěknou řádku let, takže to bylo příjemné a zábavné zpestření. Naše planeta měla vskutku štěstí, i zde se našel "black man to sacrifice himself in case anything goes wrong". ()

Cazzysvjet

Velicé tupé sci-fi se špetkou nápadu a zábavnosti vhodná pokud zrovna kroutíte bůra na Panakráci za loupežné přepadení. Určitě ne ale tohohle filmu. 60% ()

Eeve

Nemôžem si pomôcť, mňa to proste bavilo. Keď pominiem všetky tie nelogičnosti, fyzikálne a iné vedátorské hlúposti (keď chcem presné a správne vedomosti, nepozerám film ale si radšej prečítam učebnice, že), je to svieži film, kde sa takmer neustále niečo deje, miestami aj zábavný scenár, herecké obsadenie viac než príjemné. Glenn Morshower bude už na veky vekov niečim agentom :) A príjemnou bodkou je Echelon - 30 seconds to Mars - pre titulky s matičkou Zemou viac než príhodné :) popcornový pleasure.... ()

RomaS

"Takže, teď propojíme nukleární bomby jako by byla jedna. Rozesejeme je v zemském jádru na přesně určené místa a pak je odpálíme ve sledu na jednu milisekundu přesně a utečeme před největší nukleární šokovou vlnou ... ... to by mělo být úplně snadné!" ()

Heywood

Tak trochu přestřelené, uděláno pro diváka do 10-ti let, který o Zemi toho mnoho neví. Ale technicky slušné, herci milí, zápletka má slušnou gradaci a hrdiny kladné i záporné (to kouření!) a divák si může užívat. 60% protože je mnoho horších sci-fi na podobné téma ()

Emperor1

Nepříliš zábavná cesta do středu země. U katastrofického filmu bych raději sledoval následky zastavení jádra a postupnou zkázu planety než záchranu lidstva v podobě infantilního nápadu provrtat se do nitra Země v kapsli ze zázračného materiálu. Zábavné bylo to málo, co se dělo na povrchu Země, ne v jejích útrobách. Katastrofa pro mě není katastrofou, když se ji podaří zabránit a ještě k tomu tak naivním způsobem. ()

F2003F

Zo všetkých filmov typu záchrana ľudstva misiou mi (okrem Emmericha) tento zostal jediný v hlave a celkovo zriedkavá filmová idea vyraziť do neprebádaných hlbín zeme než do Vesmíru mi je okrem neohranosti oveľa zaujímavejšia takže Armageddonu jednu znižujem a tu jednu pridávam. Po rokoch ()

Talita1

Námet o zlyhávaní magnetického poľa Zeme je zaujímavý. Hneď v úvode kamera sníma splašené kŕdle vtákov i zmätok v Londýne. Neskôr zase silné blesky ničia Rím. Vedecké nepresnosti som neriešila, zvlášť, keď sa na scéne objavil modrooký Aaron Eckhart ako geofyzik. Na pomoc prichádza aj astronautka Hilary Swank so svojím tímom. Mimochodom ten účes jej veľmi pristal. Na záver ešte highlight, keď Hilary dá v eufórii pusu Aaronovi. No škoda, že tej romantiky tam nebolo viac. Výborné. ()

Treble odpad!

Odpad každým coulem. Fyzika je poražena a s ní i divák. Vážně koukejte na to, jen v případě, že vám fyzika opravdu nic neříká, máte rádi ukřičené stupidní dialogy, podpůměrné herce, odfláknuté efekty, atd. ()

DaveManiak

Fyzika neni zrovna můj obor, ale tohle teda néé. Podprůmněrné sci-fi bez efektů, které nudí a jen kopíruje předešlý katastrofický filmy. Některé scény (jak vystřižené z 80. let) pak vyvolají spíše úsměv a divák se za, celou dobu přehrávající herce, až stydí. ()

Wroclav odpad!

No doufám, že zas nikoho dlouho nenapadne taková pitomost, jako točit geologický thriller. Sodoma Gomora... ()