Lewaso

Jako pohádka je to báječný příběh. Nemá cenu se zamýšlet nad fyzikálně-chemicko-geologicko-technickou stránkou - to pak můžu zahodit 90 % sci-fi filmů do koše pro „vědeckou neschopnost“. Kdo se oprostí od vzorečků, má šanci podívat se třeba do obrovské ametystové geody... ()

MiraZ

Vážení tak toto byla naprostá kravina. Nevím kdo mohl vymyslet tak stupidní děj. Zemské jádro se přestane točit a americký národ hrdinů zase zachraňuje svět - jak jinak než atomovkou. No není to k smíchu? Dvě hvězdy kvůli Hillary Swank, jinak bych dal jednu. ()

Plague.

Málem jsem se přiklonil ke třem hvězdám. Proč? Protože tento film si na nic nehraje. Už předem je jasné, že to bude mainstreamový komerční katastrofický film, takže proč se rozčilovat nad vědeckými blbostmi a vnucenou rosovou a genderovou vyvážeností spojenou se silným heroismem? Tenhle film mi dal přesně to co jsem od něj čekal, nic víc, nic míň. ()

klichem

film ktorý sa snaži napodobniť kasovy trhák armagedon a je nim dost značne ovplyvnený, chýba mu však logika a určite aj peniaze (vidno to vo vela scenach , ktore su az trapne studiove) alebo len tvorcom chybala fantazia, ktorou by vytvorili uveritelne prostredie zemskeho jadra. 2 hvizdy davam aspon za obsadenie hercov, ktore bolovelmi dobre, skoda ze v obmedzenom scenari nenasli pre svoje herecke umenie pochopenie. ()

DanielP.

Nápad super, ale sakra tohle je hooodně velký Sci Fíííí :)) Signál s řídícím centrem, když jsou x desítek kilometrů pak i tisíců kilometrů hluboko? :D V reálném světě člověk ztratí signál sotva vleze do metra... Každopádně herecké obsazení i jejich zahrání bylo super! A líbí se mi jak to režisér pojal. Zkrátka, být nad věcí, chladnou hlavu a užívat si to :) ()

FRANTACZ1

Bod za začátek ohledně zhruba toho, co by se v takovém případě (možná) stalo, ostatní je slátanina, která navíc ani nepobaví, ani nenadchne, vlastně neudělá vůbec nic. ()

muti

tolko wtf momentov, wat? dialogov a facepalm monologov som uz dlho nevidel. to si asi cele zasluzi az 3 stars ()

Slam7

Prostě okopčenej Armagedon, akorát místo nahoru se vydali dolu...i to jak tam tahaj kdo vytáhne kratší drátek, tak se obětuje. Jasný béčko, ale na jeho obranu, dobrym obsazením to docela zachránili a nebylo to tak strašný, i když absurdita scénáře je fakt obrovská! ()

vodkasesemte

Mužete mi říct, co se vám na tom zase nelíbilo? Aha, přečtu si to! - Jesus. Jesus. David. - Phone 911. (volej dábla, oni si z nich dělaj prdel, ale ve všem, linkou bezpečí počínaje, Santa Klausem konče) - This hits CNN in one hour. - They all had pacemakers. - Under a minute. Your reputation is well-deserved - How did you guess without any clues from the victims? - Serge and I are the clues. Hes specialist in high energy weapons, I do geomagnetics. So calling us means you suspect an electromagnetic pulse weapon. Electronic interference. QED pacemakers. - You are spoky sometimes. - Weird news. Bizzare animal migrations. Birds, whale and dolphin beachings. Unusual atmospheric phenomenon. Unexplained plane crashes – you know, just use your imagination. - The bigger effects will start up any day now. - We have no sense of humour. And we are armed. - I will put this as simply as I can. Everybody on planet is dead in a year. - EM field is our friend, its protect us from cosmic radiation - Crust 30 miles - Mantle 2000 miles thick - Inner and outer core (spinning metal liguid) - You are not really a leader until you have lost. - We are about to begin our journey into the heart of the cosmos - Into the core of our own planet - Its as if we are diving thru the memories of the planet. - Wise man say „when in doubt, you should go around“ To jsou z nákýho kosmickýho materiálu? Kdyby je to nerozlousklo, tak se s nima utrhaj sedačky! Na todle nemáme technologii. Vypalujete to, nebo jedete skrz? Vážně kody od zbraně věděl jen jeden člověk? Ten hysterickej profesurek mě začíná pěkně srát! Ne, že bych to nečekal! Sentimentální, patetický! Ted bude mít blbeček proslov. Dobře mu to dala! Tvl ne, ještě jí ukáže vobrázek jeho mrtek! Už to mám, měli spolu románek! Stejně chcípnete všichni. No už se směje, květinka. - We have had reason to believe that our enemies were building a weapon that could generate targeted seismic events. They would be able to create massive earthyuakes under our territory. - Mutually Assured Destruction - High power electromagnetic energy waves down deep Earth fault lines. - There is a marginal risk involved but given the sircumstances. - Majority decision. Další hysterik! Uplně ten film - I cant believe Im stuck in this floating septic tank with you lunetics! - Remember those invisible microeaves? They just found a hole. Jeden z nejlepších katastrofických filmu! Jaktože mají spojení? Negr je charakter. - Your kung fu is not strong. - For here in the great infinite unknowable man can come to know the most important thing of all: Himself. - Destiny meet world. World meet destiny. Super konec! (Tam pod vodou byla ideální chvíle na to skočit) ()

harycek

Asi budu dost odlišný v hodnocení , ale mě se ten film líbí a to tak , že si ho pouštím už po několikáté, pamatuji si ale že jako kluk jsem četl nějakou "sovětskou" knížku na podobné téma bohužel si nepamatuji autora!! ()

hrumsrt

K tomuhle filmu mám zase speciální vztah, jelikož to byl takový první vážnější film, na který jsem se díval, nikoli nějaká rodinná komedie, či něco kresleného. Byl jsem fakt ještě hodně malý (cca. 5 let), ale zase do dneška si pamatuji, jak moc mě ten film zaujal! Má to originální děj s fakt výborným obsazením. Navíc i po letech mě se vždy těším na herecký výkon Aarona Eckharta! Jediné kde film selhává, je v digitálních efektech a prakticky celé vizualitě cesty k jádru, což působí poněkud lacině. 70% ()