Keenen Ivory Wayans, režisér filmu Scary Movie, představuje bláznivou komedii Někdo to rád blond s komiky Shawnem Wayansem a Marlonem Wayansem. Co se stane, když se dva nešikovní agenti FBI musí převléct za blonďaté dívky a pokusí se proniknout do vyšší společnosti? Skandál! Šílené situace a nonstop zábava provází bratry, kteří se ze smolařů mění v mladé ženy s postavením! S filmem Někdo to rád blond plným dobré muziky se budete od začátku do konce skutečně bavit! (oficiální text distributora)

herr_carter odpad!

Film hnusný a odporný, určený snad jen pro vyznavače úchyláren a travesti stylu, hnusnější blonďaté převleky jsem v životě neviděl.................moje hodnocení = 0 z 10. ()

jondoe

Som prekvapeny z tak nizkeho hodnotenia. Mne sa tento film pacil. Smial som sa cely film. Trosku odflaknuty zaver ma zarmutil a preto to neni za 5 hviezdiciek. 80% ()

NICOX

Já vim, že je to blbost. Ale když vezmu v úvahu všechny podobný komedie, který sem v poslední době viděla, u týhle sem se bavila nejvíc. A mám prostě slabost pro bratry Wayansovi. 55 % ()

Sajuska1991

Lidi, to že to nelze srovnávat s Někdo to rád horké je všem jasné, nikdo to snad ani po filmu v hlavní roli se dvěma černochama v roli blondýnek nemůže chtít ! Když dáme stranou "tuhle" návaznost na "tamten" kultovní snímek, tak je to pěkná oddychovka ne ? Vtipná je, naivní je... Nelze jí brát vážně, ale to po vás ani nikdo nikdy nechtěl :-) Já jí mám ráda, to jako fakt ! :-) ()

cab

Chvilemi debilni a nemene casto blaznive trampoty dvou cernosskych policajtu, kteri jsou donuceni se prestrojit za blondate krasavice. Do kina nikdy, na pohovce u DVD s nekolika promilemi alkohou v krvi. Vse se musi brat s rezervou a velkym nadhledem. Podminena znalost americkeho showbusinessu. Musim podotknout, ze vtip o africkych detech byl jeden z nejubozejsich a autori by se meli stydet!!! 25% ()

dopita

Dva chlapi se převlíknou za dvě šeredný ženský a všichni jim to žerou. Když to pominu, zůstává průměrná komedie. ()

Reckon odpad!

Tohle jsem byl donucen sledovat v autobuse, když jsme jeli se školou z Londýna. Naštěstí mě před tou komediální smrští zachránila knížka a mp4. Viděl jsem pouze už asi "legendární" scénu tzv. toaletovou (nechcu být sprostej). Je mi skoro líto kamaráda, který seděl vedle mě a měl pouze hudbu na pomoc, takže to v něm zanechalo hluboký zážitek. (1/10) Ta jedna je za odvahu tohle natočit. ()

Paity odpad!

Dva černoši co se převléknou za bílé blondýnky? Cože, to je vtip? Ne to je zase jen US nesmysl, na který se vsadím za mořem zase čekali fronty před kiny. ()

Radim odpad!

Pane Bože, v životě nepochopím, proč si někdo myslí, že nikdo nepozná dva černochy převlečené za mladé, štíhlé blondýnky. Nebetyčná blbost se špatnými herci, špatnými vtipy, špatným scénářem. ()

Haymar

Celkem prdel - ačkoli sem k tomu původně přistupoval dosti skepticky (vzhledem k tomu, že všichni zůčastnění byli podepsání také pod Scary Movie 1-2), o to víc jsem byl nakonec překvapen. Film se sice stále pohybuje na samé hraně gagů a "trapného fekálního humoru", ale většinou se to všem třem Wayansům ještě jakžtakž podařilo ukočírovat. Už samotný nápad - převlečení dvou "niggah" za prominentní blondýnky, je úžasnej. Z daného tématu se sice dalo vymačkat mnohem víc šťávy ale v rámci žánru to je určitě dobrý standard. Z herců stál za pozorost hlavně Terry "Latrell" Crews v roli excentrického fotbalisty ()

Prochy38

Trošku modernější pojetí Někdo to rád horké. Bratři Wayansové jsou sice fakt dobří, ale tohle mně zrovna extra nesedlo. Nereálné, na komedii málo vtipné a "převleky" opravdu nechutné. ()