Mr. Bean: Největší filmová katastrofa

Bean: The Movie

Bean: Najväčšia filmová katastrofa

Komedie / Rodinný

Velká Británie / USA, 1997, 85 min

Filmová katastrofa to určite nebola ! Naštastie sa film snaží nadviazať na Rowanov nemý groteskný humor, ktorý mu tak ide a zbytočne ho nenúti rozprávať. Je tu pár naozaj výborných scén, ale hlavne Bean na akého sme zvyknutí. Moula a packal. Ja som sa výborne bavil, aj keď kvality seriálu to zďaleka nedosahuje. Slabšie 4*.(25.6.2005)

Mně to přišlo jako důstojné zfilmování vynikajícího seriálu...rozhodně lepší než Prázdniny pana Beana(30.7.2007)

Při sledování jsem měl na mysli jediné a to, že Mr. Bean patří na televizní obrazovku, ne na filmové plátno. Přesto stále nadprůměrná podívaná.(3.7.2007)

Jistě,skoro všechny gagy jsme už viděli v seriálové podobě.Jistě,takovéhle hovádko není stříbrného plátna hodno.Ale když on ten film je přes to všechno pořád vtipný.(27.1.2003)

Jedna ze 140 nejlepších komedií - 140 Greatest Comedy Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/.(31.7.2010)