Mr. Bean: Největší filmová katastrofa

• Česko Bean (více)

Správní rada Královské národní galerie by se ráda zbavila neschopného kustoda Beana. Rozhodnou se ho vyslat do Spojených států jako experta, který má vypomáhat kolegům z Griersonovy galerie s přípravou velkolepé vernisáže. Svérázný chlapík způsobí pozdvižení v letadle, po přistání je zadržen jako terorista. Bean se tak poprvé setkává nejen s poručíkem Brutem, ale také kurátorem Griersonovy galerie Davidem Langleym, který jeho potrhlé chování přičítá genialitě. Langley Beana odveze k sobě domů a představí ho své rodině. Manželka nemá pro Beanovy kousky pochopení a dává Davidovi ultimátum. Buď dostane Beana z domu, nebo se ona po dobu jeho pobytu v Los Angeles odstěhuje. Ještě horší je to v galerii, kde Bean zůstane jen chvíli před slavným obrazem sám. Stačí jediné kýchnutí a obraz, jehož cena se pohybuje v desítkách milionů, je navždy zničen. Bean se přizná Langleymu, že není žádný doktor a obrazům vůbec nerozumí. Zoufalý kurátor se opije a Bean pochopí, co všechno způsobil. Rozhodne se vše napravit... (TV Nova)

kenkaku

Ano okopíroval několik vtipů z krátkých epizod a ano je to místy infantilní... přesto je to jedna z nejlepších komedií (tedy komedií kdy jsem se opravdu nasmál) co jsem viděl a nestydím se dát plný počet. ()

Kejdlo

Mr.Bean v americkém zpracování se mi už od dětství líbil. Rowan je prostě komediální herec jak se sluší a patří. Je to jednoduché. Kde je Bean, tam je i velká legrace. U tohohle filmu (narozdíl od toho druhého) to zaručeně platí. 8/10 ()

herr_carter

3-4 *.....smál jsem se ale hlavně MacNicolovi, který svůj komediální potenciál potvrdil už v Ally McBealové....................moje hodnocení = 6,5 z 10. ()

Koda

Jo jo u tohohle filmu mě jako dítě strašně děsil ten ksicht přemalovaného obrazu. Fakáče na lidi byl taky ultimátum včetně ''pochcaných'' kalhot a snažit se je vysát... teda pardon vyfoukat u nich každou kapku u větráku + vyblít lidem nějaký random sh*t u slavného obrazu a přitom trefit význam Whistlerovy matky se nepovede každému. Soundtrack je nezapomenutelný, tak co víc si přát od téhle šílené grotesky pana Atkinsona :D ()

klúčik

Každý čakal to čo videl v seriály. No jem moc ťažké nadviazať na niečo tak dobré. Ale tento film je celkom dobrý - dá sa zasmiať. Ten jeho obraz je fantastický......65%. ()

KoRner

Pre mňa silne podcenený film. Neviem, či všetci užívatelia chcejú len ultra-mega-super inteligentný humor kde sa ani nedá smiať, ale tento film bol vážne super narozdiel od jeho pokračovania. Rowan Atkinson je tu v plnej forme a jeden skvelý vtip strieda druhý. Páčilo sa mi aj uvedenie "neuveriteľnej" postavy Beana do "uveriteľného" sveta. Nemám výhrady keďže smial som sa od začiatku až do konca. ()

rozbris

Proč tam musel jít zrovna hlídač muzea Mr.Bean mi vrtá hlavou ještě pořád, ale je dobře, že tam jel, takovou srandu by neudělal nikdo jiný:-) ()

Kuny27

Stačí se podívat na obličej pana Rowana a musíte se smát, tomu se říká umění, protože tento člověk bavil 4 generace lidí, a každý se tomu směje. Poněkud neobvyklé, že jsme se dostali k filmu, ale vůbec to nezklamalo, možná naopak jsem byl mile překvapen. ()

iXtr3m3

Veľmi slušný ba až dobrý vstup na Hollywoodske plátna legendárnej postavy, ktorá sa stala takým vzdialenejším duchovným nástupcom Benna Hilla a poznajú ju celé generácie a rozosmieva ich rovnako. ()

Zagros

Beana mám v jeho seriálu velmi rád a mnohokrát jsem se u něj pobavil. Nicméně dát jej do celovečerního filmu mě nikdy nenapadlo a docela jsem se dopředu hrozil, jak to celé dopadne. Naštěstí to nebyla zase taková hrůza. Jednodušší příběh se čekal a vedlejší postavy, které jsou spíše jen jako komparz se daly přežít. Horší už je to se změnou samotného Beana k potřebě filmu. Občas mluví a občas je dokonce hodný a snaží se pomáhat, což je v rozporu s jeho povahou. Nakonec ale nechám tři hvězdy, některé scénky totiž dokázaly opravdu pobavit, i když jsou slepeny jen do průměrného filmu. ()

Scytale

Tento film neměl vzniknout. Nejde jen tak vsadit skečovou postavu, která se vyjadřuje normálně převážně formou citoslovců údivu nebo nechuti, do reálného příběhu. ()

POciSEM

Tak tohle se moc nepovedlo. Upovidanej Bean? Snad ne. Jeho vtipky jsou nejlepsi na celym filmu ale kdyz se snazi Beanovi sekundovat emericky kolegove tak kvalita tezce klesa na dno ()