Odvážná posádka lodi NSEA ochránce - velitel Peter Quincy Taggart (Tim Allen), poručík Tawny Madison (Sigourney Weaver) a Dr. Lazarus (Alan Rickman) - vyráží na čtyřletou napínavou a často nebezpečnou misi do vesmíru... a pak je natáčení jejich seriálu zrušeno! Nyní, o dvacet let později mimozemšťani bránící se útoku omylem považují vysílání Galaxy Questu za "historické dokumenty" a teleportují posádku bývalých herců, aby zachránili vesmír. Ti, aniž by měli scénář, režiséra a nebo ponětí, co si počít, musí podat výkony svých životů. (Paramount Network)

2scha

Po třetí jsem se bavil snad ještě víc než poprvé,opravdu doporučuji. Tim Allen a Alan Rickman a Sam Rockwell báječná kombinace, myslím, že se při natáčení tůze bavili. No a Sigourney-třešnička na dortu. ()

Prankster

Super začátek. Dabing oněch bílých mimzáků byl srovnatelný s dabingem Kevina a Perryho z "klubu sráčů" - takže naprostá paráda. Přibližně první hodinu jsem se fakt nasmál docela dost, ale ten romantický zdlouhavý konec filmu ubral právě tu jednu *. Ale překvapilo jak si poradili s tou beryliovou koulí která by podle rozměrů měla minimálně 1,5tuny a navíc by jim se vzduchem zreagovala :-D. To už je ale fakt jenom detail tomuhle filmu lehce odpustitelný. ()

imarvin

Mám rád STAR TREK. Tenhle film si (mimo jiné), dělá srandu i z něj, takže bych měl být silně uražen. Ale nejsem. Protože „co se škádlívá, to se rádo mívá“. Od začátku dokonce skvěle vystavěná parodie na nejrůznější sci-fi seriály, ve kterých najdete spoustu hloupostí a nesrovnalostí – ale hlavně, že se diváci baví. První role Tima Allena (seriálového Kutila Tima), ve které mi nepřipadal trapný; Sigourney Weaver s, pro mě zatím neobjeveným, komickým talentem; charismatický Alan Rickman, který snad v ničem nemůže být špatný. Dobrá zábava! ()

pekas

Už jedenáct let se znova a znova přesvědčuju, že tohle se OPRAVDU povedlo. Plné hodnocení se vší parádou a asi nejlepší "parodie" na vědeckofantastické seriály a znuděné herce. Ovšem vydavatelství Eusebius to a absencí českých titulků na DVD doslova posralo. ()

curfew77

Komedii, která si velmi zábavně a především s láskou utahuje z kultu jménem Star Trek, nechybějí skvělí herci, vtipný scénář ani relativně slušné triky. Spolu s takovými MEN IN BLACK nebo BACK TO THE FUTURE naprostá špička v rámci daného žánru - a pozor, pobaví spolehlivě i opakovaně, po letech. Snad jen v závěru si mohli tvůrci troufnout všechno ještě jednou POŘÁDNĚ shodit... Nicméně jistojistých 80 %. ()

Pai-Mei

Výborná sci-fi paródia s parádnym obsadením. Alan Rickman nemá chybu. A úloha Sigourney Weaver, "tá čo komunikuje s počítačom". :-D ()

amyth

Když né vůbec nejlepší, tak rozhodně jedna z nejlepších parodií. Alan Rickman špatné role nemá, jen ty vynikající a ani Tim Allen a Sigourney Weaver nezůstávají pozadu. Fanoušci sci-fi tohle musí vidět povinně ()

RobbieM@N

Tim Allen byl celkem zábavný, jako herec dobrý a Sigourney Weaver to hodně slušelo, ale to je tak všechno, nudné, těch pár vtipů co bylo na začátku to rozhodně nezachránilo a byla to naprostá hovadina. ()

Korbelka

Jeden z nejpothlejších filmů filmů, kreté jsem viděla, to ale nezábránilo tomu, že jsem se výborně bavila celý film :) K 4 hvězdám určitě přispělo i skvělé herecké obsazení, které si natáčení očividně užívalo. ()

kubas369

Komedie, která si dělá srandu z sci-fi fandu ( hlavně tedy s trekkies) tak nehorázným ale sakra příjemným způsobem, že srdce plesá radostí. Je jedno jestli se řadíte mezi fandy nebo ne, tuhle jízdu si užijete. Alan Rickman je naprosto neodolatelný. ()

Brka

Napriek tomu, že ma Star Trek úplne minul som sa bavila kráľovsky. Pri niektorých scénach som plakala od smiechu a to sa mi často nestáva. ()

Katka232

Jedna z nejlépe natočených parodií na Star trek v čele s kapitánem Jamesem T. Kirkem. Tuhle parodii mám ráda. Dobře se na ni dívá a člověk zapomene aspoň trochu na vše kolem. Výborní jsou zde především herci. Alan Rickman zde exceluje díky tomu, že neustále předvádí, jak je z toho či onoho otrávený. Ten nejde přehlédnout:) ()

Prcos

Možná před lety to bylo vtipné v době star treku ale v dněšní době (plné upírů a jinych nadprirozených bytostí) už to zas tak dobrý není.Slabých dvě.(35%) ()

Mykhaluu

Tak teda nepamatuji, kdy jsem viděl naposledy parodii, která by fungovala po celou dobu, v detailech i v celku! Mazec!!! Dobře zahrané, dobře naročené a skvěle napsané!!!! Super pozitivní překvapení!!! :) ()

MeGab

Jedna z nejlepších parodií, jakou jsem kdy viděl. Stačilo jen, aby herci hráli „sami sebe“ a ne cvoky patřící na uzavřená oddělení psychiatrických léčeben, jak tomu v parodiích bohužel často bývá. ()

Třetí cesta Billa a Teda? Keanu je pro.

Třetí cesta Billa a Teda? Keanu je pro.

15.08.2012

Red 2 a Las Vegas: Palba a kalba s důchodci