Série(3) / Epizody(14)

watchtower

Zpočátku jsem byl zpracováním trochu zmaten a jaksi jsem nevěděl na co to vlastně koukám, jestli sitcom nebo reality show, ale zakrátko jsem se správně naladil a užíval si toho trapného slizouna, ještětřicátníka a jak má celý tento projekt do detailu promakaný. Líbí se a napodruhé ještě více. Bravo Británie O americkém remaku se radši zmiňovat nebudu. ()

acervena

nejtrapnější seriál na světě, to je bomba, Ricky Gervaise to snad ani nemůže hrát, doporučuji Cemetery Junction ()

e-pilot

Vtipy vycházející z trapnosti moc neberu. Ty s občasnou sebeironií a zejména zlomyslností sice byly lepší, ale souhrnně mohu napsat jediné - tento seriál mě příliš nenadchnul. ()

Alvin

Na Kancl jsem narazil náhodou, když ho dávali na ČT2 a první dojem byl "už zase nějaká nová reality show", pak se ovšem na scéně objevil Ricky Gervais a stačilo pár minut, abych dostal chuť tomu asociálnímu, sebestřednému, pokryteckému zmetkovi rozkopat ten jeho falešný úsměv. Tenhle seriál si mě získal mírou autenticity a zároveň trapnosti situací, do kterých se hlavní aktéři dostávají. A když už hrozí, že by se scénář začal opakovat, tak ho autoři nemilosrdně utnou přesně v pravý okamžik. ()

BaseDallas

Keď som prvý krát videl náhodne jednu epizódu, chvíľu som na to iba blbo čumel a nechápal o čo vlastne ide. Zohnal som si teda celý seriál a začal pekne od začiatku. Nutnosť, lebo nemáte šancu vedieť, prečo sa vedúci správa ako idiot, prečo sú niektoré situácie vtipné, ba dokonca sa vám zdá, že je to častokrát neprimerane trápne. Lenže presne také to má byť! Gervais sa v trápnosti vyžíva, niekedy sa až sami hanbíte za jeho správanie a krčí vás do kresla pri sledovaní jeho excesov. Seriál má peknú kontinuitu, vzťahy sa rozvíjajú a postava Davida Brenta sa mení od neškodného blbca, až k totálnemu šialencovi. Office rozhodne nie je humor pre každého a obrovskou nevýhodou môže byť neznalosť britskej mentality. Tu nedostanete žiadne vodítko, musíte rozmýšľať, toto nie je žiadna oddychovka s lacným, alebo infantilným humorom, tu je potrebné sa naplno sústrediť. Aj preto tento skvost málokto strávi. Okrem typicky anglického humoru, musíte mať radi aj cynického Rickyho Gervaisa a jeho bláznivé úlety. Odporúčam si mrknúť hocijakú stand up comedy show, kde účinkuje a pochopíte, čo je to za týpka. V mojich očiach je to najlepší komik na svete. Robí si drsnú srandu zo všetkého a všetkých, vrátane seba a poukazuje tým na všadeprítomnú ľudskú hlúposť. 6 hviezd, nie len za originalitu, ale za jednu z naj čiernych komédií, aká sa kedy urobila. Lebo BBC. ()

fabienne223

Skvely britsky serial (americkou verzi neznam), ve kterem je trapnost povysena na umeleckou metaforu. Kdyz uz se chcete zasmat, vetsinou usmev ponekud zmrzne na rtech. Jasne ze to neni zabava pro vsechny, ale my, co mame radi britsky smysl pro humor jsme si to uzili. A milacek Martin Freeman navrch. ()

domceek

David Brent vo svojej kancelárií: Nedívam sa na toto ako na konečnú. Dívam sa na to, akože sa to posúva...viete. Je to akoby moja práca tu bola takmer dokončená. Neviem si predstaviť Ježiša akože „Och, povedal som pár ľuďom v Betleheme, že som Boží syn, môžem tu teraz ostať s mamou a otcom?“ Nie. Musíš sa posúvať. Musíš šíriť slovo. Musíš ísť do Nazaretu, prosím. A to je presne ako.... Ja. Môj svet nekončí medzi štyrmi stenami, Slough je veľké mesto. A keď skončím v Slough, je tu Reading, Aldersot, Bracknell, viete, máme tu...Didcott, Yately. Viete. Moje...Winersh, Taplow. Pretože ja som svoj vlastný šéf, môžem...Burfield. Môžem sa v jedno ráno zobudiť akože „Ooh necítim sa dnes na pracovanie, môžem zostať v posteli?“ „Ohh, neviem, radšej sa spýtaj šéfa“ „David, môžem zostať v posteli?“ „Áno môžeš, David“. (pauza). Oboje som ja, nie ja s ďalším chlapom s menom David. ()

Neonek

Nevím, jestli žiju v jiném světě než ostatní hodnotitelé tady, ale v tom mém se lidé v trapných situacích chovají stejně jako v The Office. Geniální seriál, výborné obsazení (jakýsi startup Martina Freemana a Ricky Gervaise) a neskutečná studnice humoru. A také jeden z mála seriálů, který je vtipný i v americkém ztvárnění (to české mě trochu mrzí). ()

Zizou_

Po čase musím uznat, že britská verze The Office asi o chlup vede nad tou americkou — ať už originalitou, odkazem, nebo i hlavním představitelem. Je fakt, že tanec Davida Brenta je nezapomenutelný. Tahle show po čase zraje jako víno, což se asi o americké verzi říct nedá (čímž ji nechci ani trochu hanit). 95 %. ()

Seniad

Džervajzova životní role ve které uplatnil všechno co se po celou svou komediální kariéru naučil, seKundují mu v tom kostra s blonďatou čubřinou, Hobit Freeman, polotučná recepční a jakýs takýs styl humoru, který opravdu není pro všechny, oproti mnohem zábavnější a stokrát lépe obsazené US verzi ale aspoň věděli kdy je téma vyčerpané a nenastavovali to kýčovitou telenovelou, čili solidní trojec. ()

de-souza

Pro mě super, bože jak já se styděl za Davida při jeho vystoupeních nebo seznamování :) znáte ten pocit kdy si říkáte Bože to už je moc, ten je trapnej, on to nevidí?? :) ()

hdriver

Pro mě osobně totální nářez, naprosto geniální skloubení ''dokumentu'' se ''seriálem''.V tomhle kanclu bych chtěl určitě makat... ()

BOIKOT

Nejlepší seriál všech dob David Brent 4ever . Jsem asi divnej ale jednu chvíli jsem ho měl jako vzor a když se mě lidi ptali kdo je asi mou nejoblíbenější TV postavou říkal jsem DAVID BRENT. Podle mě je to nejvtipnější šéf ve vesmíru ale buhužel ne že by ty jeho vtipy byly vtipný ale byly tak trapný až byly vtipný . A ty jeho keci na různejch zasedání fakt bomba .Nesmím zapomenout na tzv. krysí prdel alias Gareth Keenan , krásnou a milou tvářičkou Dawn Tinsley nebo tlustého Keitha který se zasek ve vývoji . Asi nejúžasnější byly ty dva poslední díly skončilo to opravdu pohádkově : Gareth se stal šéfem David si sehnal ženskou který se líbil on a ona jemu a Dawn se rozhodla pro Tima. No prostě skvělý 8 palců na horu. !!!!!!!! ()

Fraktální

Skvělý šéf, skvělý anglický humor a seriál.skoro by se tomu dalo věřit, že to natáčí skrytá kamera... moje oblíbená postava byl "světlovlasí hubenoučký DRSNý voják":-D( Mackenzie Crook) ()

bernau84

jo tak tohleto můžu Ricky Gervais hraje absolutně dokonale ukázkový případ dementního šéfa - kolikrát jsem se až divil jak mohl vystihnout tolik lidí co znám... všechny vtipy jsou už teď klasika - vyzdvihnul bych i finshíka který musí bejt naprosto geniální debil! směju se od začátku do konce jen škoda hluchých míst kdy se nic neděje jinak by to bylo pět a ne čtyry hvězdy ()

Americký Kancl dostane reboot s novým obsazením

Americký Kancl dostane reboot s novým obsazením