Série(3) / Epizody(14)

Specs

Hlášky: David: - "Ojeď si klíďo celej kancl. Mohlas jít radši s Garethem." Donna: - "Na to zapomeň." David: - "Proč? Že nemá vejšku?" Donna: - "Ne, protože je to kokot s tchořim ksichtem." David: - "Gareth není tak hroznej. V práci nemá jedinou absenci. A neříkej o mojí pravý ruce, že je tchoř s kokotím ksichtem. " Donna: - "Kokot s tchořím ksichtem." David: - "To je to samý." Donna: - "Chtěl bys mít ksicht jako tchoř nebo jako kokot?" Gareth: - "Spíš jako tchoř." & Chris Finch: - "Kdo chce lynč od Finče?" Gareth: - "Dají se sehnat různý příchutě kondomů, žo jo? Jako jahodový a kari a tak. Chutná ti kari?" ()

blixadovan

Pro mě je tento vynikající britský seriál zjevením. Originální, ruční kamerou snímaný, dokumentaristickou formou natočený. Jakoby opisovali britští tvůrci od dánského (skandinávského ?) manifestu Dogma. Postava Davida Brenta je neskutečně skutečná, plastická a uvěřitelná. Takovej sviňák, ale přitom sympatická figurka, místy mu divák fandí a někdy ho i opravdu lituje. Momenty, kdy se snaží být vtipný (což je vlastně pořád) a jaksi není jsou parádní. Tato komika je mi mnohem bližší než pitvoření pana Fazoleho (ačkoliv se to nedá srovnávat, jde o něco jiného, chápu). Doufám, že nebude následovat nějakej Kancl II, takhle je to krásně uzavřená série a člověk ¨si může být jistý, že nastavování dojem nezkazí. Lepší to být stejně nemůže. ()

BuryGol

Ne, ne, ne, ne, ne a ještě jednou ne!! Já, jakožto milovník britcomů á la IT Crowd, Black Books, Mr. Bean či Haló, Haló tohle prostě nesnesu. Co je proboha tak vtipnýho na jednom už od pohledu trapnym chlápkovi co se chová jako idiot a jediný čeho je schopen je culit se do kamery? Banda lidí co sedí v kanceláři a baví se o blbostech? 30ti letý pako co bydlí s matkou (a v Ali G hrál tak dobře), bejvalej voják co je pro změnu totální blbec, a zbytek ani nemluvim. Kamenujte mě, mučte mě, nenáviďte mě a choďte kolem mě obloukem z úst vypouštějící uštěpačný poznámky, ale tohle je pro mě hnus. Zasmál jsem se tak 1x za díl, což je zoufale málo, má-li to bejt komediální seriál. Po první sérce dávám jednu ušmudlanou hvězdu a upřímně řečeno, do druhý série se mi ani trochu nechce. Ale třeba bude lepší...třeba...no a nebo taky ne. ()

giovanni3

Pohodový seriál co je občas úplně o ničem a občas se člověk baví od začátku do konce.. Ale jak si člověk zvykne na hlavní postavy tak se to dá sledovat často. I tak průměrné 3z5 ()

zuza99

Bohužel mě kult Kanclu nezasáhl. Když si vzpomenu jak jsem se nahlas smála u Life's Too Short, tak přemýšlím, kde se stala chyba. Strašně mě nebavily scény s Davidem (Gervais). Nebýt Donny, Tima a Garetha tak si nejsem jistá jestli bych to dokoukala. Každopádně tleskám za nápad a ojedinělost ve své době. ()

Krasus

Přesně vyvážené směs trapnosti a gagu tak, jak to mám rád. To vše v neuvěřitelně realistickém podání moderní upocenosti. Gervais exceluje v postavě malého a smutného člověka s velkými prázdnými gesty. Málokterá televizní práce má v sobě takovou míru nadsázky a přitom svým bezchybným zpracováním stojí pevně na zemi. Božsky napsané, ďábelsky zahrané. Absolutní výhra na všech frontách. ()

vincent

Prazvlášrny humor, ktorý na prvé pozretie skôr nenávidíte. Počase však prídete na to, že je to dokonale originálne a vidíte niečo podobné prvýkrát v živote. Humor postavený na tom, že to čo tam Ricky Gervais (ako šéf úradu) hovorí, vlastne nie je vtipné, ale trápne a to má za následok, že je to vlastne vtipné. Ťažko vysvetliť, najlepšie je to vidieť a skúsiť. Len dúfam, že sa tento anglický seriál (alebo ďalšie ako Green Wing, Sugar rush či The IT Crowd) dostane aj na naše TV obrazovky. Dobrého anglického humoru je predsa len u nás málo. ()

Arius

Myslim že pre obycajneho divaka nebude mat tento serial ziadnu hlbsiu hodnotu, dokonca ho ani nepobavi. No Kancl je serial ktorym nikdy nepohrdnem. ()

Marty89 odpad!

Někdy opravdu žasnu nad tím, čemu jsou lidi schopní dát 5 hvězdiček. Všehovšudy jsem tohoto seriálu viděl jeden díl a bohatě mi to stačilo. Komediální seriál, u kterého jsem se ani jednou nezasmál, ode mě nemůže čekat nic lepšího než odpad. ()

herr_carter

Můj jednoznačný a navěky umístěný TOP 10 seriál, mám ale bohužel pocit, že se tímto počinem Ricky Gervais navždy zaškatulkoval jako naprostý blbec bez špetky autority - on zde nemusí ani nic říkat a člověk musí jít prostě smíchy do kolen, přelomový seriál................moje hodnocení = 9 z 10. ()

BluT

Po prvních dílech jsem moc nechápal, co je na tom vtipného, ale časem jsem zjistil, jak dokonalý seriál je. Těšil jsem se na každý nový díl a Ricky Gervais se dostal do mé osobní top 20 herců. Naprostej souhlas s Don Corleone. ()

velkyvezir

Neuvěřitelně vtipný a směšný zároveň seriál z anglické kanceláře. Neuvěřitelně trapný šéf, který se snaží být vtipný za každou cenu a který je tak splachovací, že mu to člověk musí někdy i závidět. První řada byla neustále vtipná, druhá byla trošku slabší, myslím, že chudák Dave byl až příliš ztrapňovan, to vše ale vyvážil závěrečný díl, ve kterém nejenže se Dave nejenže dočkal zadostiučinění, ale který byl zároveň tím nejromantičtějším vyvrcholením vztahu mezi Timem a Dawn. ()

Matts

K posrání vtipný, o tom žádná. Ale mnohem víc mně sejmula ta romantická linie. Tim a Dawn. Dva lidi v kanclu si prostě sedli a jdou na to hodně od lesa. Asi nejrealističtější romance. ()

Spike23

V životě jsem neviděl nic, co by bylo naschvál až takhle moc trapné, a už jenom za to si Office zaslouží maximální hodnocení. Tenhle seriál dostává pojem "trapná chvíle ticha" do úplně jiné dimenze, už jsem se za pár lidí cítil neskutečně trapně, ale snad nikdy tolik, že by to vystupňovalo až v záchvat smíchu, jako v případě Davida Brenta. Všech 12 dílů jsem se skvěle bavil, ale co tomu přináší tu dokonalost, je vánoční speciál a vztah Tima s Dawn, to je tak dokonale a realisticky zpracované, že jsem tomu ani pomalu nemohl uvěřit, přesně takhle se chová 99% holek, a dost pochybuji, že když se na to těch 99% podívá, tak jim něco z toho dojde (psal jsem před vánočním speciálem :D). Každopádně Rickymu Gervaisovi patří můj respekt a veškerá jeho tvorba se Stephenem Merchantem (a především mockumentary) je něco, na co budu kdykoliv ochotný se znovu podívat. ()

matolas

Gervaisa je veľmi nemusím, ale toto sa mu podarilo. Plné gagov, správne trápnych postáv a hlavne nesmierne originálne. ()

Sygi

Původní The Office jsem zhlédl až po americké verzi. Je to úplně jiný svět. Některé věci dělá nesrovnatelně lépe, v některých zase pokulhává. Asi to bude dáno nějakým regionálním smyslem pro humor, ale britská verze je daleko více přirozenější a stojí nohama na zemi v tom, kde se ta americká prezentuje groteskně a na základě gagů. U Rickyho díla jsem neměl problém uvěřit tomu, že je to opravdová kancelář s řadovými zaměstnanci, kteří své dny tráví převážně nudou, lelkováním a racionalizací důvodů toho, proč nejdou za svými sny. Samotný David Brent je už kapitola sama pro sebe - snad nikdy jsem ještě neviděl tak dokonale ubohou, prolhanou a falešnou postavu, jakou byl on. ()

Tery16

Dojem po prvním dílu: Kromě sešívačky v želé nic moc. Po druhém dílu: Pár dobrých nápadů by tu bylo, ale asi mi tenhle humor nesedí. Po dalších třech dílech: Některé vtipy mi sice připadají stále trochu divné, ale nějak mě to začalo bavit, tedy především Gareth mě vždycky rozesměje. ()

Americký Kancl dostane reboot s novým obsazením

Americký Kancl dostane reboot s novým obsazením