poster

Hotel Rwanda

 • Velká Británie

  Hotel Rwanda

 • Slovensko

  Hotel Rwanda

Drama / Válečný / Životopisný

Velká Británie / USA / Itálie / Jihoafrická republika, 2004, 121 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • TeeAge
  *****

  Ojedinele sú naše severoatlantické štáty na dobrej úrovni, ale ako tí silnejší, tí supermoderní - spolok zmôžeme pre ostatných veľké hovno. Je dosť smutné, že jediná vec, ktorou môžeme vyjadriť svoj súcit, je plné hodnotenie, ktoré je spôsobené radšej obsahom, než samotným filmom.(18.11.2008)

 • novoten
  *****

  Příběh, který snad nemůže nikoho nechat chladným. Don Cheadle jako muž, který se postavil válce. Manager hotelu, který se postavil strachu. A píseň zpívaná domorodými dětmi, která trhá srdce každým tónem. Psychicky nepříjemná podívaná, kvalitativně ale naprostý vrchol.(4.2.2006)

 • Superpero
  ****

  Paul Rusesabagina, kterého hraje Don Cheadle byl neuvěřitelně schopný muž, fascinovalo mě jak si vždycky dokázal poradit a vykecat se z jakkoli nebezpečných situací. Film je natočen dobře a potěšilo mě velice kvalitní obsazení (Sophie Okonedo rulezz). Z hlediska filmařského to je asi "jen" kvalitní film, ale protože jsem na konci skoro bulel, tak si ho rozhodně zapamatuji.(12.11.2006)

 • Cervenak
  ***

  Škoda, že tvorcovia nemali gule viac tlačiť na pílu. Viem si predstaviť, ako by ten film fungoval a ako by dvíhal z kresla, keby ho natočil napr. Fernando Meirelles. Ten by nás vrhol do skutočného pekla mnohomiliónovej genocídy. V tomto podaní je to len akože angažovaná, ale v podstate pohodová hollywoodska limonáda, vedľa ktorej je aj Krvavý diamant drásavé svedectvo o skutočnej krutosti Afriky. Umiestnenie v prvej stovke najlepších filmov tu na čsfd? C´mon!!!(25.6.2008)

 • Pumiiix
  *****

  Silný emocionální zážitek, navíc s dost ožehavým tématem. Don Cheadle zahrál bezchybně a i Sophie Okonedo, která mi sice nebyla sympatická, ale v její situaci jsem s ní více než sympatizoval. Hutu a Tutsii – jeden velký problém, který odneslo smrtí spoustu nevinných lidí. Taky cením dialogy, které byly občas dost kruté, ale na druhou stranu hlavně pravdivé a bezcitné – tak jako je spousta lidí, kteří zažívají problémy pouze na dálku a ne osobně. 10/10*(27.10.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace