Bláznivý příběh Robina Hooda

Sacré Robin des bois

Bláznivý príbeh Robina Hooda

Komedie / Dobrodružný

USA / Francie, 1993, 104 min

Skvělá parodie. Manitouova bota je však stále nepřekonaná.(7.1.2007)

Tyhle parodie...slzy smíchu se řinou proudem, ačkoliv na Hooda ve Shrekovi to nemá. Ale to nevadí, na toho nebude mít nic:) Role Mela Brookse je fakt neskutečná, ještě lepší než jeho prezident ve Spaceballech. A nechci být za zvrhlíka, ale nejspíš nejkrásnější Lady Marion uvidíte tady...teda pokud minete Bestiánovo cestování časem, kde Marion hraje Kate Mossová;) Hmmm, soutěž v lukostřelbě.......(23.3.2003)

• Bachy

Trapné a velmi. Jeden slušný vtip na půl hodiny je v parodii zatraceně málo. Jen tak tak jsem to vydržel až do konce. Jako malému se mi to líbilo, ale to asi jenom kvůli postavě slepce. Teď už mi nebral ani on.(20.1.2008)

Bohužel jenom průměrná parodie na Robina Hooda, za celou dobu jsem nezaznamenal ani jeden opravdu vydařený vtip, všechny ostaní u mě vyloudily jen takový malý úsměv, nic víc a někdy ani to ne a docela často se mi stávalo, že se mi vtípky zdály až skoro trapný. Ale zase na druhou stranu úplná nuda to neni a občas to pobaví a Roger Rees jako šerif je fakt skvělej(11.6.2006)

S Melem Brooksem člověk pochopí pojem "kulometný humor". Kadence je několik pokusů o vtip za minutu, cíl strefí malé procento, většinou se spíš cítíte trapně, ale když už se trefí, zanechá škodu. Málokdy to je skvělé, ale člověk se na to nedokáže zlobit a z každého filmu si dva/tři gagy vždy natrvalo zapamatuje.(17.10.2013)