Zprávy TV Onion

• USA The Onion Movie (více)

Série scének, které jsou ostré, necenzurované a někdy i komické, stejně jako Onion, bývalé undergroundové univerzitní noviny, které se postupem času staly zdrojem amerických vybraných zpráv, se zaměřuje na pokrytectví dnešního světa.  Nejpopulárnéjší americké satirické noviny se v tomto filmu stávají televizním programem. Moderátor TV Onion Norm Archer (Len Cariou) je požádán, aby se podřídil novému konceptu majitelů stanice. A protože je to člověk zásadový a navíc profesionální novinář, rozhodne se nepodřídit, naopak! Zuří tak, že to v televizním světě, snad ještě nezažili. TV Onion není nic svaté a tak rozpoutá satirickou bouři a vezme si na paškál popové hvězdy, vězně i mírové rozhovory. [Zdroj: HBO] (oficiální text distributora)

Frajer42

Místy je film vtipný a místy vtipný není. Tak už to bývá. Ze soudku toho, co bych si dovolil zkritizovat výrazně, bych vytáhl pouze naprosto překombinovaný závěr, který byl bída a utrpení. Jinak jednotlivé skeče jsou fajn. Mají hlavu i patu a bavit se u nich rozhodně dá. Za sebe dávám zasloužené 3*. ()

Kothy

Nehorázný trolling. Občas je to opravdu uvěřitelné. Dostal mě například díl se špatně poslanými pěnězmi. "Andora není v Africe?" :D ()

teutates

Satirické / parodické prevedenie "najlepšej" spravodajskej TV Onion... Výsmech spoločnosti, médii, politiky a v poslednom rade asi najlepší snímok Seagala za posledné roky... "Cock Puncher" ako návrat strateného hrdinu 6/10 ()

SeBig

Parkrát jsem se zasmál jako například reportáži o ztracených ponožkách..později ale už mě to tolik nebavilo a konec byl totální bullshit. ()

korbitch22

dost ujetá šílenost ve které se střídají scény které sou tak vtipné až vám to rve koule,pak zas přijdou scény ve kterých jen nepochopitelně kroutíte hlavou.nestandartně pojatý filmek který je nám naservírován v podání večerních zpráv,což je opravdu rarita.chtěl sem dát tři ale nakonec dám o jednu víc,páč se film dotýká dost žhavých témat a nebere si žádne servítky. ()

Chrustyn

Série scén, které jakžtakž dávají dohromady nějaký děj, ale hlavně v mnoha ohledech překvapivě slušně baví. Ne, úplně vyvážená, ale občas nesmírně vtipná satira na vše americké (a v mnoha směrech i evropské). ()

jojinecko

Maximálne, ale fakt maximálne ujeté! Skôr ako o film sa jedná o zmesku skečov, pričom niektoré sú nehorázne geniálne, niektoré povedzme že sa dajú a ten zvyšok je sračka. Nad všetkým samozrejme tróni sám veľký (doslova!!!) Steven Seagal, ktorému je jedno či hrá v komédii, akčnom filme alebo nebodaj Hamletovi- ten istý výraz...skrátka Cockpuncher!!! :) Vadí mi len jedna vec...Autori si snáď mysleli, že tvoria nejakú inteligentnú satiru a inotaj, snažili sa akože sebaparodovať..pôsobilo to dosť kontraproduktívne a kŕčovito. Inak je to úlet vhodný na žúrky, úúúchylárna... ()

TheEvilTwin

Tady úplně doslovně souhlasím s uživatelem Malarkey. Skvělá a zábavná věc ve formě televizních zpráv. Zpočátku skvělé, postupně ale ztrácejí dech a trochu nudí v důsledku opakování se určitých kategorií vtípků. Některé hlášky jsou fajn, jiné slabší, jiné neutrální a jako celek je to takový rozpačitý výsledek, kdy vlastně nevím, na jakou stranu se přiklonit, takže zůstanu u obstojného průměru. Některé hlody byly ale vážně klenoty humoru a sedly mi neskutečně, každopádně 90minutový formát je zkrátka trochu moc a věřím, že seriálová verze z roku 2011 bude daleko údernější. ()

Dharter odpad!

Tak tohle je přesně takový ten pod-primitivní materiál, který mnoha Američanům plně stačí. Srovnám to sem k nám do ČR: Za všechny americké celostátní televizní sítě (NBC, ABC, CBS, FOX) dosaďme Novu, Primu, Barrandov, a ČT. Pokrok je nyní přítomen, a tak už máme set-top-boxy, schopné na televizor zobrazit zdarma 12 televizních stanic, které šíří svůj nízko-energetický téměř pro-biblický (viz Biblický pás zformovaný v USA) materiál, obsahující odpad o Romech/fejk uprchlících, dopravních nehodách, Počasí, recyklovaných únosech, slaš recyklovaných vraždách, slaš recyklovaných loupežích, slaš recyklovaných (fejk) teroristických útocích nejen kdesi daleko v poušti, slaš další recyklovaný příběh o dvou-létem dítěti, které omylem spolklo kostičku Lega. Dále do takového materiálu spadají jakoby-zprávy o kryptosocialistech z ČSSD/TOP09/ANO/KDU-ČSL. A samozřejmě i o environmentalistech ze Strany Zelených. To vše je psané na objednávku. _ _ _ A nemyslete si, že nic z toho, co jsem vypsal, by sionáckové neprocpali do české verze Onionu. ❌ ()

Necrotongue

Znovu jsem dnes mrkl na TV Onion a musel jsem ke svému dřívějšímu hodnocení hvězdičku přidat. Asi jsem si předtím hrál na děsného intelektuála, ale faktem je, že jsem se dnes výborně bavil, i když se podle mého názoru vlastně ani nejedná o film, spíš jde o sérii skečů, které se v naprosté většině povedly, mě osobně dostal Gill Bates a jeho počítače Bates 4000-9000. Velice mě potěšila chybějící politická korektnost, takže mohlo dojít i na masový protest černochů před soudní budovou nebo na mladého muže trpícího od dětství judaismem. ()

bouncer

Parodie, která mi tu dlouho chyběla... Po další vlně špatných Scary Movie a ještě horších počinů přišel film, který si dělá srandu z témat, která si to opravdu zaslouží a ač je někdy hodně drsný, tak musím říct, že mé pobavení většinou zvítězilo nad znechuceností a to musím uznat. Velmi slušné 3*. ()

MikaelSVK

Možno som to s tými 4**** trocha prestrelil, ale scéna s Brendanom Larouxom a handicapovanými športovcami vo mne zanechala naozaj veľmi silný dojem vo všetkých smeroch. Z niečoho takého si urobiť srandu a ešte v tak vážnom poňatí... sila no! Zvyšok filmu by som ohodnotil taktiež pozitívne. Scény ako "zákaz fajčenia", "odborníci na penisy" a ďalšie boli naozaj vydarené, originálne a vtipné. Určite by som privítal aj pokračovanie ;-o ()

F.man

Tak tenhle film je fak úlet. Nékteré scény jsou sice docela trapné, ovšem najdou se takové které člověka pošlou do kolen. Tři hvězdičky znamená v tomto případě skvělý úspěch - na to že to nemá ani špetku děje... For The Onion News... this is Norm Archer. Fuck you, and goodnight. ()

FFilipCZ

Nehorázná bizarní sprška absurdity. Skeče jsou perfektní, není to jen nějaký tupý humor, ale nutí vás to se nad daným tématem zamyslet. Celkově jako film to na mě působí nevyrovnaně, ale díky jednotlivým scénkám (reportážím) mne snímek celkem zaujal. Tak si nějak sám pro sebe říkám ...ony ty Televizní Noviny na NOVĚ k tomuhle nemají moc daleko ... ()

hous.enka

Jedna hvězda navíc pro Stevena a jeho Cockpunchera. Jinak mi TV Onion přijde jako taková motanice nesmyslů, u kterých se můžete smát. Nebo taky nemusíte... Trochu mi to připomíná zlaté časy TELE TELE. Tehdy dobré, po letech už to nemá ten šmrnc. ()

zdepapepa

Nečekal bych, že jde americkou kulturu parodovat tak snadno. Některé vtípky jsou fakt přesné, některé očividně křečovité snahou pobavit za každou cenu aspoň někoho, ale naštěstí těch prvních převažuje víc. Zvlášť Steven Seagal se sebeparoduje naprosto dokonale. Musím taky pochválit parodii D&D (tady teda W&W, jo a r.i.p. Gary...). Ovšem co mě dostalo byl Pedobear v bleděmodrém. A kočičí řízky. A wiggeři. A negro community. On vlastně ten film nebyl zas tak špatný, ale myslím, že by mu líp slušelo nějaký rozkouskování (přeci jen jednotlivé scény jsou "skeče" a jediné co je spojuje je moderátor a když jsou občas prostřihy na ně v jiné situaci. Pochopitelně nemůžu zapomenout na nábor do protichůdných armád. Tak jiné a tak stejné. Závěrečný povinný proslov jsem přetrpěl a ten prapodivnej teleshopping taky. I když stálo by za to to udělat "počesku". Eva a Vašek na stříbrném plátně - no nezní to jako pohádka? Ne, máte pravdu, nezní. ()

ladko

Aj keby sa celý film skladal z absolútnych trápností, tak už len za časť s rozhovorom s Mellisou Cherry prekladaným ukážkami jej videoklipov by som dal Onion movie 5 hviezd. Som si želal, aby sa tá časť nikdy neskončila a aby sa moderátor pýtal "And what about the song...." donekonečna - geniálne a prekliato vtipné. Ale Onion movie našťastie obsahuje aj kopu ďalších skvelých scén, ktoré zaručia výbornú zábavu. Slabšie scény zaniknú v svetle tých geniálnych. Humor je absurdný, politicky absolútne nekorektný, drsný, ale hlavne fungujúci. Prečo to nešlo do kín namiesto ostatných trápnych paródií s Movie v názve, je mi záhadou... ()