• Oskar

Nestačí snad do filmu tahat zpěvačky, modelky, neherce, Madonnu a jiná monstra? Ještě sportovce!?! A pokud jde o animované postavy, role v tomhle filmu snad přijaly v deliriu. :-)(22.2.2003)

Při sledování Space Jamu člověku (který do té doby snad váhal) dojde, jak velký vizionář a vizuální machr je Robert Zemeckis, jehož o osm let mladší Králík Roger působí dodnes (!) bezchybně. Space Jam sice také pobaví, ovšem zdaleka ne tolik jako v dětských letech, kdy jsem na něj téměř nedal dopustit... Zastaral a nulového příběhu a (ne)herectví Michaela Jordana si už zkrátka nejde nevšimnout. Vlastně když to vezmu kolem a kolem, kresleným hercům se v tomhle praštěném snímku vyrovná jedině Bill Murray. Ale i on má co dělat. Díky alespoň za krátkou stopáž a za to, že to odsýpá.(11.6.2011)

• Zíza

Tak dlouhou reklamu jsem ještě neviděla...(28.6.2008)

Pohodová, nenáročná zábava na nedělní odpoledne pro celou rodinu. Michael Jordan hraje Michaela Jordana obravdu dobře a je vidět, že role je mu napsaná na tělo. :-)(1.7.2006)

• Dudek

Zajímavý námět tu troskotá na nepovedeném scénáři. Celý film je založen primárně na oblíbenosti trhlíků a s ničím jiným si nedělá starosti. Fanoušci Looney Tunes - mezi něž patřím - sice budou potěšeny pár zajímavými odkazy na starší seriálky, ale to je tak všechno co tenhle kupodivu velmi špatní snímek nabízí. Dvojnásobná škoda je to také kvůli hvězdnému obsazení, které krom známých hereckých tváří doplňují ještě slavní hráči, kteří věru nehrají nijak špatné. Jednou za rok se na to ale podívat dá. 40%(3.7.2006)