Při sledování Space Jamu člověku (který do té doby snad váhal) dojde, jak velký vizionář a vizuální machr je Robert Zemeckis, jehož o osm let mladší Králík Roger působí dodnes (!) bezchybně. Space Jam sice také pobaví, ovšem zdaleka ne tolik jako v dětských letech, kdy jsem na něj téměř nedal dopustit... Zastaral a nulového příběhu a (ne)herectví Michaela Jordana si už zkrátka nejde nevšimnout. Vlastně když to vezmu kolem a kolem, kresleným hercům se v tomhle praštěném snímku vyrovná jedině Bill Murray. Ale i on má co dělat. Díky alespoň za krátkou stopáž a za to, že to odsýpá.(11.6.2011)

• Dudek

Zajímavý námět tu troskotá na nepovedeném scénáři. Celý film je založen primárně na oblíbenosti trhlíků a s ničím jiným si nedělá starosti. Fanoušci Looney Tunes - mezi něž patřím - sice budou potěšeny pár zajímavými odkazy na starší seriálky, ale to je tak všechno co tenhle kupodivu velmi špatní snímek nabízí. Dvojnásobná škoda je to také kvůli hvězdnému obsazení, které krom známých hereckých tváří doplňují ještě slavní hráči, kteří věru nehrají nijak špatné. Jednou za rok se na to ale podívat dá. 40%(3.7.2006)

• kingik

Slátanina s nijak dobře hrajícím Michaelem Jordanem a ani triky příliš nenadchnou.(26.2.2009)

• sud

V době natočení filmu mi bylo osm let. V té době jsem ujíždel na Bugsu Bunnym a jeho přátelích a líbí se mi dodnes. Ale už tenkrát se mi nelíbil "Space Jam". A nelíbí se mi do dnes. Děj se mi zdá strašně hloupý a kromě naprosto prkenného Jordana a animáků se nechá snadno zapomenout. Tu jednu hvězdičku dávám pouze za Bugse Bunnyho, i když se divím, že roli v tomto paskvilu přijal :-).(13.10.2007)

Ty čtyři hvězdičky berte s nadhledem, z velká části jsou nostalgické, protože na Space Jamu jsem ujížděl jako malý a i dnes se na to rád podívám. Bill Murray nemá chybu, na druhou stranu kdy on zahrál špatně? Každopádně Michael Jordan by jako herec neuspěl :).......(6.7.2007)