Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 3DD!3
  ***

  Pohodová, nenáročná zábava na nedělní odpoledne pro celou rodinu. Michael Jordan hraje Michaela Jordana obravdu dobře a je vidět, že role je mu napsaná na tělo. :-)(1.7.2006)

 • Zíza
  **

  Tak dlouhou reklamu jsem ještě neviděla...(28.6.2008)

 • Spiker01
  *****

  Naprosto skvělá Looney tunovská komedie s Michaelem Jrodanem. Díky němu jsem tehdy žral basket. Pro mě je to jeden z kultovních filmů, na kterých jsem vyrostl a jasně patří do mé top 10. Nedávno jsem se na něj po mnoha letech díval znova a furt to má své kouzlo. Ačkoli jsem postavičky ze seriálu neměl příležitost častěji sledovat, díky tomuhle filmu jsem si je zamiloval...100%(25.6.2013)

 • Dudek
  odpad!

  Zajímavý námět tu troskotá na nepovedeném scénáři. Celý film je založen primárně na oblíbenosti trhlíků a s ničím jiným si nedělá starosti. Fanoušci Looney Tunes - mezi něž patřím - sice budou potěšeny pár zajímavými odkazy na starší seriálky, ale to je tak všechno co tenhle kupodivu velmi špatní snímek nabízí. Dvojnásobná škoda je to také kvůli hvězdnému obsazení, které krom známých hereckých tváří doplňují ještě slavní hráči, kteří věru nehrají nijak špatné. Jednou za rok se na to ale podívat dá. 40%(3.7.2006)

 • CheGuevara
  **

  Kreslouni jsou sice sem tam vtipní, ale celý film zachránit nedokáží, to by totiž chtělo promyšlenější nápad než jednu neskutečně natáhnutou epizodu ze seriálu Looney Tunes. Tenhle krok do reality filmového plátna nebyl z těch nejlepších, to už raději hraného Asterixe.(8.8.2007)

 • - Tělocvična, kde animáci cvičí, se jmenuje Leon Schlesinger Gym. Leon Schlesinger produkoval první díly Looney Tunes a Merrie Melodies. (PußyMagnet)

 • - Jedná se o filmový debut Loly Bunny, Bugsovy lásky. (PußyMagnet)

 • - Diváci při utkání jsou udělaní tak, že je zde naanimovaných několik desítek postaviček z Looney Tunes, které se poté zkopírovaly a zaplnily se jimi všechny sedačky. (PußyMagnet)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace