Bez ohledu na příšerné výkony živoucích herců jsem se bavil dobře, pak tu byla ta nádherná písnička od R. Kellyho, no a gagy s postavičkami Looney Tunes byly boží. Aaach, moje ubohá lebka!(23.9.2007)

• Dudek

Zajímavý námět tu troskotá na nepovedeném scénáři. Celý film je založen primárně na oblíbenosti trhlíků a s ničím jiným si nedělá starosti. Fanoušci Looney Tunes - mezi něž patřím - sice budou potěšeny pár zajímavými odkazy na starší seriálky, ale to je tak všechno co tenhle kupodivu velmi špatní snímek nabízí. Dvojnásobná škoda je to také kvůli hvězdnému obsazení, které krom známých hereckých tváří doplňují ještě slavní hráči, kteří věru nehrají nijak špatné. Jednou za rok se na to ale podívat dá. 40%(3.7.2006)

• Le_Chuck

Aj keď basketbal vážne nemusím, je toto jeden tých filmov keď sa na to dokážem pozeať. Ale to hlavne kôli tým skvelým animákom. Jednoduchá nenáročná zábava (určená tým mladšímim), pri ktorej sa ani ostatní (my starší) veľmi nenudíme. Človek pri tom stihne veľa vecí keď to beží ako backgroud.(10.7.2005)

• Terva

Takovej králičí myšmaš. CITÁT - Jistě a já jsem Shakespearovský herec..........(1.4.2013)

Jedná se o takřka dokumentární film z doby, kdy se Michael Jordan vrátil do NBA po neúspěšném pokusu prorazit jako baseballista. Ve zprávách mi tak nějak uteklo, jak se do toho zapletli ty nakreslené postavy, ale podíl Billa Murraye je neoddiskutovatelný. Jsem rád, že jsem mohl vidět vyhecovaný zápas, kterým se Jordan na návrat připravil.(20.12.2008)