• Dever

Soundtrack James Newton Howard: 1. Fly Like an Eagle ,2. The Winner ,3. Space Jam ,4. I Believe I Can Fly ,5. Hit 'Em High (The Monstars' Anthem) ,6. I Found My Smile Again ,7. For You I Will ,8. Upside Down ('Round-n-'Round) ,9. Givin U All That I ve Got ,10. Basketball Jones ,11. I Turn to You ,12. All of My Days ,13. That s the Way (I Like It) ,14. Buggin ,(14.5.2011)

• Oskar

Nestačí snad do filmu tahat zpěvačky, modelky, neherce, Madonnu a jiná monstra? Ještě sportovce!?! A pokud jde o animované postavy, role v tomhle filmu snad přijaly v deliriu. :-)(22.2.2003)

70%(21.8.2007)

• Matty

Neuvěřitelně otravná exhibice Michaela Jordana, kterou nezachraňuje ani animovaná zvěř.(11.9.2006)

Blbost, blbost a ještě jednou blbost. Proč tedy za tři? Protože SEM SI SQJELE ZAVSPOMÍNAL NA ENBÍEJ Z DEVADESÁTEJCH ROKŮ! Bylo milé s takovým časovým odstupem vidět Jordana, Ewinga, Barkleyho, Boguese, Bradleyho, Johnsona, ale i (v krátkých záběrech) jiné tváře tehdejších borců... A dost možná se tam někde krátce mihl i Anthony Mason, který (jak jsem dnes zjistil) ve 48 letech odešel smečovat někam mezi nebeské hvězdy...(2.3.2015)

• - Klobouk, který má na hlavě Bill Murray, nese znak Saint Paul Saints, malého baseballového týmu, jehož část Murray v té době vlastnil. (PußyMagnet)

• - Koncept filmu vznikl z oblíbené reklamy Nike, kde Bugs Bunny a Michael Jordan hráli basketbal proti Marinovi Marťanovi a jeho nohsledům. (PußyMagnet)

• - Diváci při utkání jsou udělaní tak, že je zde naanimovaných několik desítek postaviček z Looney Tunes, které se poté zkopírovaly a zaplnily se jimi všechny sedačky. (PußyMagnet)