Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Neumím sice jako Michael jumpnout z půlky hřiště do koše (http://www.youtube.com/watch?v=rKwEte7fFbc&feature=related), ale přesto jsem v roce 1996 vydělal nekřesťanské jmění sázkou na vítězství Jordan LT při basketu s mimozemskými chmatáky. A kdybych tušil, že na soupisku bude na poslední chvíli dopsán Bill Murray, tak bych si na sázku ještě půjčil od lichvářů z Providentu a Fortuna by byla moje. A při tomto seriozním dokumentu o tom, co Michael Jordan dělal při své basketbalové přestávce, jsem se pobavil o dost víc, než je většina zdejších diváků ochotna přiznat.(25.6.2012)

 • Oskar
  **

  Nestačí snad do filmu tahat zpěvačky, modelky, neherce, Madonnu a jiná monstra? Ještě sportovce!?! A pokud jde o animované postavy, role v tomhle filmu snad přijaly v deliriu. :-)(22.2.2003)

 • DaliX
  *****

  Megasilná nostalgia z detstva:) V kine keď som mal osem to bol fakt zážitok:)(3.6.2010)

 • Radek99
  **

  Tak tuhle slátaninu nezachrání ani Michael Jordan ... Anebo možná naopak - ono se to celé natočilo a naanimovalo právě jen kvůli němu... Je to klasický produkt americké entertainmentové éry - basketbalová hvězda musí být marketingově zhodnocena, tak se nejprve objeví repliky jejích dresů, pak se její tvář a jméno ocitne na čemkoliv byť jen trochu představitelném a zobchodovatelném, až nakonec někoho napadne velkou mediální celebritu obsadit do filmu... Neumí hrát? Žádný problém, ušijeme mu scénář na míru - bude hrát basketbal... a to ne ledajaký (na to bychom se ostatně nemuseli chodit dívat do kina, že?), ale rovnou o galaktický osud postaviček z Looney Tunes... Řeknu vám tedy, to je mi ale zápletka...(13.10.2007)

 • Superpero
  **

  Ehm, co můžete čekat, že natočí chlápek se jménem Joe Pytka.(21.9.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace