Rozpočet $80miliónovTržby USA $90,418,342Tržby Celosvetovo $230,418,342║ Taký neškodný priemer z niekoľkými zábavnými momentkami. /60%/(9.7.2005)

Blbost, blbost a ještě jednou blbost. Proč tedy za tři? Protože SEM SI SQJELE ZAVSPOMÍNAL NA ENBÍEJ Z DEVADESÁTEJCH ROKŮ! Bylo milé s takovým časovým odstupem vidět Jordana, Ewinga, Barkleyho, Boguese, Bradleyho, Johnsona, ale i (v krátkých záběrech) jiné tváře tehdejších borců... A dost možná se tam někde krátce mihl i Anthony Mason, který (jak jsem dnes zjistil) ve 48 letech odešel smečovat někam mezi nebeské hvězdy...(2.3.2015)

Parádní filmek, který pro mě ani po tolika letech nepřišel o svoje kouzlo. Je to nenásilný místy vtipný filmek pro celou rodinu. Za mě 80% :)(8.12.2013)

Legenda mého mládí, avšak v globálu samozřejmě kravina největšího kalibru. Proto volím průměrné hodnocení.(3.4.2009)

• Dever

Soundtrack James Newton Howard: 1. Fly Like an Eagle ,2. The Winner ,3. Space Jam ,4. I Believe I Can Fly ,5. Hit 'Em High (The Monstars' Anthem) ,6. I Found My Smile Again ,7. For You I Will ,8. Upside Down ('Round-n-'Round) ,9. Givin U All That I ve Got ,10. Basketball Jones ,11. I Turn to You ,12. All of My Days ,13. That s the Way (I Like It) ,14. Buggin ,(14.5.2011)