Space Jam

• USA Space Jam (více)

Jeho Veličenstvo a Jeho Králičenstvo - to je ale tým! Michael Jordan střílí, Bugs Bunny přihrává a celá kavalkáda hvězd z kreslených filmů Looney Tunes zaplavuje Space Jam. Parta Tune Squad vyzve Nerdlucky na basketbalový zápas, ve kterém se má rozhodnout, zda Looney Tunes zůstanou tady... nebo se stanou pouhou atrakcí ve vzdálené galaxii. Nerdluckové jsou ve výhodě, protože mají strašlivou tajnou zbraň - ukradli totiž umění největším hvězdám Národní basketbalové ligy jako Charles Barkley a Patrick Ewing. Ale to ještě není všechno, lidičky. Tune Squad má taky tajnou zbraň. A tou je ten nejlepší hráč na světě a v celém vesmíru! (Warner Home Video CZ)

Kothy

Dobrá ujetárma. Jako malému se mi to hodně líbilo. Michael Jordan pomáhá této známé animované partě vyhrát basketbalový zapas. ()

Zodd

Je to opravdu nějakou dobu, co jsem to viděl, ale dejme tomu. Celovečerní adaptace série TV reklam a popkulturní dobový produkt na desátou, po kterým by neštěkl pes, kdyby nebyl teď v kině nový sequel. Teda kromě Loly Bunny, která si to hned zamířila do komiksů jako pizza-girl pro mýtické bytosti i jako další inkarnace. I na Looney Tunes překvapivě infantilní, ale prakticky tu o ně nejde. Ale když si vezmeme, že pozdější Back In Action mávnul víceméně rukou nad jakoukoli cílovkou... ale ten měl společnou jen tu Looney Tunes havěť, byli tam narozdíl od této šou skuteční herci. Wait a sec... máme tu vlastně vtipné cameo Billa Murrayho, který prý podle zdejších zajímavostí (?) Space Jam označil za svůj nejméně oblíbený film. Než přišli po dekádě hraní Garfieldové. &:-) ()

heyda

Vážně těžké hodnocení. Na jednu stranu jde o totální hňupovinu, ale na druhou stranu já jsem se u ní fakt bavil. Basketbal mám fakt rád. Tak čím se tedy řídit. Srdcem nebo hlavou? Hlava říká objektivně, že je to blbost, ale srdce mi říká: ´´Vždyť ses u toho dobře bavil, tak dej maximum.´´ Já mám rád kompromisy a myslím, že tady bude nejlepší vzít si od každýho něco. Takže 3 hvězdičky. :-) ()

BMW12

Na Looney Tunes jsem občas jako malý koukal a fanouškem Michaela Jordana také jsem, ale jejich spojení mi nepřišlo jako dobrý nápad. Za mě se jedná o průměrný film, ale jakožto fanoušek výše zmíněných mě to celkem i bavilo. Ale pokud to mám hodnotit objektivně, tak nic moc, navíc studio vybralo neznámého režiséra, což je také vidět. Pochválím však hudbu ve filmu. ()

Thomick

Legenda mého mládí, avšak v globálu samozřejmě kravina největšího kalibru. Proto volím průměrné hodnocení. ()

SOLOM.

Do třetice všeho dobrého a zlého. Poprvé jsem tuto hovadinu viděl už hodně dávno coby teenager a v rámci možností se mi to i líbilo. Měl jsem rád Jordana a fandil Chicagu Bulls, no a občas jsem mrkl i na postavičky Looney Tunes. O několik let později jsem si to pustil znovu a zhruba v polovině to vypnul – protože už mi to nepřišlo ani moc záživné ani vtipné. No a včera došla řada na třetí pokus. Vydržel jsem to tentokrát až do konce, ale že bych se nějak královsky bavil – to tedy rozhodně ne. Bohužel tohle už prostě nemá ani na průměrnou komedii… ()

902 10

jednoho krasneho dne meli zrovna warneri poradu, kde vymysleli namet na novy film. mezi navrhy byly takove evergreeny, jako velkofilm o hrani lizaneho mariase s richardem gerem v roli kurtizany, krvava akce z prostredi konfliktu mezi budhisty a eskymaky, ve vedlejsi roli s julii roberts v kostymu ledniho medveda a romanticky film o jiskreni mezi chudou zidovskou divkou a orangutanem. nakonec vsak zvitezil neprilis favorizovany namet o basketove seanci s looney tunes v cele s bugsem proti nerdluckum. sef warneru a velky fanousek chicaga bulls si navic prosadil, aby za looney tunes nastoupil i michael jordan (scottie pipen zrovna nemel cas) a nerdluckum at se daji schopnosti pata ewinga, charlese barkleyho a jejich o neco min znamych kamosu, at ma ten zapas aspon nejakou uroven. a pry kdyz se k tomu pripocte neco steku ruznych celebrit (napr. bill murray, pokud vas to zajima), bude to v klidu. a mel pravdu. ()

SLOTH

Můj nejoblíbenější dětský film! S otevřenou pusou jsem koukal jak je to udělané, jak je to zábavné a hlavně jak je tam Bill Murray! ()

BoPo

Nemal som občanku, nemal som veľké nároky, bol som ešte optimista, no aj tak ma to vtedy nepobavilo. Jordan bol obrovský talent, ale nie herecký. ()

moviesfan

Na film se dá v poklidu podívat. Úsměv zařídí kresené postavičky. Příběh je udělanej aby vyhovoval dětem. Mě vyhovuje i dnes. Co to asi znamená???:D Hodnocení: 50% ()

JohnCZ

Kdysi jsme na to koukali na lyžáku. Já to asi nepochopil. Všichni se smáli a já to ani nedokoukal... Hvězda za Billa Murraye. ()

svik

VOSTRÁ PŘEDSTAVA MĚ BY SE TIO TAKY LÍBILO TAKHLE NĚCO ZAŽÍT . TAKOVÝCH TO PHILMŮ BY MĚLO BÝT ROZHODNĚ VÍC HODNOTÍM VELICE KLADNĚ ()

Marek1991

Space Jam som miloval. Navyše v tom čase som fandil aj Michaelovi Jordanovi, aj keď som ako dieťa jeho zápasy nepozeral. Animácia v tomto filme bola pekná, ale zároveň aj divoká. Postavičky, ktoré v nej hrali som mal veľmi rád a bol som rád aj za dej a scenár tohto filmu. Veľmi sa mi to páčilo, malo to iskru. ()

Ajinka126

Komerční napodobenina, nebo snaha o navázání na úspěšný film "Falešná hra s králíkem Rogerem". Tolik mě za srdce nechytil, ale kdoví, zda bych se dostala k legendárnímu Jordanovi i bez tohoto snímku. ()

O čem bude druhý Space Jam?

O čem bude druhý Space Jam?

22.10.2020

Na Twitter před pár dny unikla synopse pokračování Space Jamu, v němž legendárního Michaela Jordana nahradí basketbalista LeBron James. A zdá se, že filmové pokračování populární hrané i částečně… (více)

Druhý Space Jam má zelenou

Druhý Space Jam má zelenou

20.09.2018

Dvojka basketbalové komedie Space Jam se oficiálně hýbe kupředu. V hlavní roli vystřídá Michaela Jordana basketbalista LeBron James, asi nejzajímavější to ovšem je na producentské židli. Tam totiž… (více)

Space Jam 2 našlo režiséra

Space Jam 2 našlo režiséra

09.08.2018

Pokračování basketbalové komedie Space Jam, ve které se v roce 1996 objevil v hlavní roli legendární Michael Jordan, zdá se našlo režiséra. Studio Warner Bros. momentálně jedná s Terencem Nancem (An… (více)

Justin Lin natočí Space Jam 2?

Justin Lin natočí Space Jam 2?

03.05.2016

Basketbalová komedie, v níž se kreslení hrdinové od Looney Tunes spojili s Michaelem Jordanem, aby napráskali zlým mimozemšťanům, se dočká pokračování. Kdekdo si myslel, že je druhý Space Jam jen… (více)