Underworld: Evolution

• USA Underworld: Evolution (více)

Markus je probuzen. Víme, že celý spor lykanů proti upírům má kořeny někde ve dvanáctém století, kdy byli potomci vojevůdce Corvina pokousáni upírem a vlkodlakem. Markus se proměnil v upíra a William zase ve vlkodlaka. První lykani ale neuměli krotit svou touhu zabíjet a vraždili a plenili vesnice jednu za druhou. Viktor, tehdy ještě člověk a majitel mnoha panství, si vraždění nenechal líbit a tak se spojil s Markusem, aby krvavou lázeň zastavili. Vitor ale Williama uvěznil, Markusovi se jeho rozhodnutí nelíbilo, ale nebyla jiná možnost. Vitkor se mu totiž na smrtelné posteli odevzdal a proměnil jej i jeho armádu v nesmrtelné. Selene teď prchá před hněvem Markuse, který se snaží zbavit všech kolem a osvobodit svého bratra. Michael se snaží Selene pomoci ale při jednom ze zápasů s Markusem je poražen a zdá se, že také přiraven o život. Selene proto vyhledá Markusova otce, jednoho z nejstarších upírů vůbec, vojevůdce Corvina. Ten ji poradí, jak Markuse polapit, ale až po té, co ho sám Markus smrtelně zraní. Selene se napije Corvinovy krve a stane se z ní super upír. Pak tedy najde místo, kde je vězněn William a tam se střetne s oběma bratry. Michael díky spojení upírské a lykanské krve zranění přežil a může tak pomoci. Společně tak oba bratry zprovodí ze světa. (TV Prima)

anyonecek

Určitě lepší než 1. díl, není to tak moc natahováno, není tu tolik povídání a je tu mnohem více akce a krásné prostředí zimního lesa a hor. Příběh opět jednoduchý bez zbytečných kliček a velice sympatický záporák Marcus, který velice podezřele vypadá jak Drákula z filmu Dracula. Zvažoval sem i těch 5 hvězdiček, ale přeci jen tomu něco málo chybí. No Kate Beckinsale opět luxusní holčena ;), takové světlo filmu. ()

Brano

Sága o nesmrteľných upíroch pokračuje. Film dopadol podľa mojich očakávaní a je to ešte slabšie ako jednotka. Najviac zaujali špeciálne efekty a krásna Kate Backinsale oblečená v latexe. Príbeh o niečo zamotanejší, ale vôbec nie zaujímavý, ako aj všetky akčné scény. A maska Marcusa mi prišla trochu na smiech. Autori sa zjavne nechali inšpirtovať postavou z filmu Jeepers Creepers. /50%/ ()

AgnesDee

Neuvěřitelná nuda! Akce průměr, praktické efekty taky a zápletka se mi zdá celkem slabá a lehce prokouknutelná. ()

johnsnow

Pokračovanie jak hrom. Perfektné pokračovanie a rozvíjanie príbehu, skvelá a krvavá akcia, obzvlásť scéna s nákladiakom, a celý záverečný súboj. Perfektný záporák, ktorý Nighyho prebil naplno. Akurát CGI je dosť okaté ale prekúsiť sa to dá. ()

DeDanu

Evoluce se možná konala mezi upíry a vlkodlaky, ale filmové umění tvůrců jí, oproti dílu prvnímu, nikterak ovlivněno nebylo. I tu pusinku hrdinka pořád zapomínala zavírat. Začala jsem mít podezření, že to vážně mělo být sexy. :-)) ()

helrohir

Underworld: Evolution je typické pokračovanie nejakej akčnej série. S vyšším rozpočtom ponúka viac akcie, kvalitnejšie triky a celkové vizuálne spracovanie. Na úvod diváka "zahreje" efektná stredoveká akčná scéna a následne sa opäť vraciame do víru udalostí nastolených v prvom filme. Okrem tradičných akčných hodov poteší (najmä) mužské oko aj neskutočne sexy Kate Beckinsale. Po hereckej stránke je väčšina osadenstva len v úlohe štatistov bez výraznejšej šance predviesť niečo viac. Chýba tu nejaká herecká osobnosť, akou bol v jednotke Bill Nighty. Opäť je to síce scenáristicky veľmi jednoduché, občas až priblblé, ale bez priveľkých očakávaní sa nudiť nebudete. 60%. ()

Humprt Pum odpad!

Zvažoval jsem jednu hvězdu za zadek Kate Beckinsale obaleny v latexu. Vzhledem k neskonalé nudě a debilitě ale nemohu jinak, než vhodit do drtiče odpadků. Nebýt vytrvalé erekce, odešel bych z kina už po úvodní scéně. ()

lmc

Klasický akční výmel, jednička se mi však líbila více - možná kvůli klidnějšímu tempu, určitě kvůli silnějšímu příběhu. Podle mě se tvůrci zaměřili tolik na akční scény, že se občas stává z příběhu nudný patok. I atmosféra je horší než v prvním dílu, takže tu máme klasické chyby pokračování. Každopádně i tak se jedná o dobrý film, na který se rád znovu podívám. ()

Baudelaire

Kate je opravdu krásná žena a tento styl jí dělá ještě krásnější. K jejím někdy dokonce i obnaženým křivkám se přidaly ještě obstojně vypadající lokace a dekorace. Bylo se na co dívat. Efekty pouze průměrné. Možná trochu podprůměrné. Příběh nic nového nepřinesl, ale to dnes asi u podobné tématiky nelze očekávat. Moje očekávání byla nízká, ale film je 100% splnil. Zábava to byla. Neusnul sem. Celé dohromady to v zdejšim systému hodnocení dá 3*. ()

Efreeti

Ani nevím který Underworld je tragičtější...Evolution je rozhodně jeden z nejslabších akčních snímků poslední doby. ()

Pierret

Hvězdičku za kostým hlavní hrdinky :) Jinak by mě zajímalo, jestli si to brnění v úvodu pujčili nebo okopírovali z Pána prstenů. Nevíte o tom někdo něco? ()

UranMiner

Nemozem si pomoct ale nejaky velky filmovy zazitok to vo mne nenechalo, dalo sa to pozriet ale nechystam sa po tom uz viac krat siahnut a vlozit ten disk do DVD prehravaca...je to v podstate nieco na zabitie casu pri cakani na novy film ktoreho sa nemozete dockat....Mam pocit ze niektore sceny pocobili dojmomi ako keby boli zle zostrihane (seky v scene - DVD bol original!) ()

Plague.

I když byla dvojka trochu horší než jednička a asi by měla dostat 3*, tak na Kate Beckinsale v tomhle outfitu bych se mohl koukat pořád... ()

Puddingg

Asi nejlepší díl z této béčkové trilogie. Chyby tam jsou, ale mytologie a akce je udělaná tak, že se na to dá dobře koukat. Hlavní upír Marcus se docela povedl a budí strach pořádně. Chyběl mi tam Michael Sheen a Bill Nighy, ale ti to divákovi vynahradí ve trojce. ()

sirrgulo

Ani dvojka nezklamala, nabídne hlavně víc akce, krve a hrůzostrašnějšího záporáka než v díle prvním. Zajímavé flashbacky a skvělý začátek. ()

Kšefty s nesmrtelností

Kšefty s nesmrtelností

27.12.2005

Režisér Len Wiseman dokončil druhý díl své upírské ságy Underworld: Evolution (v plánu je celá trilogie) a už rozmýšlí nad dalším projektem, snímkem SHELL GAME. Ten by se měl odehrávat v nedalekém,… (více)