• TeeAge

Vôbec som nečakal, že o tomto animáku budem písať toto: Priemer. Okrem vydarenej scény umierania žaby sa nič výnimočné nestalo počas celého filmu. Vedel som, že s dvojkou bude ťažké držať úroveň, ale tu sa o žiadnom držení nerozpráva. Bol to pokles ako hrom. Shrek skončil.(27.12.2007)

• KevSpa

Co se to letos s těmi "trilogiemi" děje? Zasmála jsem se asi dvakrát a většinu času jen nevěřícně kroutila hlavou nad mizerným scénářem a trapnými vtípky.(31.5.2007)

Shrek třetí mě tak trošku zklamal, byli tam sice občas dobré vtipy, ale moc jich zas tak nebylo...ale kocour převtělený do těla oslíka, jak dělá smutný pohled mě dostal :)) bohužel víc podobných vtipů tam bylo málo, a nezachránil to dětinský Arthur ani pošahaný Merlin.(28.10.2007)

• Dragoni

Shrek byl vždycky hrozná držka, ale dokázal jsem ho v prvním a druhém díle akceptovat, jelikož tam byly opravdu dobré fórky, ale tento díl je pouhou kopií se snahou vydělat chechtáky. 40%(23.4.2013)

• xxmartinxx

Ať trvalo vyrobit scénu kolik týdnů chtělo, ať je každá obličej dokonale odlišný, ale mě to nestačí! Já chci kvalitní a vtipný příběh, jako tomu bylo v jedničce. Potom se tvůrci zaměřili na mladší publikum, chytré vtipy zaměnili za humor desetiletých dětí, a vytvořili průměrnou, ale ještě docela stravitelnou dvojku. A pak se asi zbláznili a vytvořili tenhle nesmysl, který mě bude strašit ještě dlouho. Nevtipné a trapné divadlo, které není důvod vidět. 40%(11.12.2009)