Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djkoma
  *

  Tento komentář jsem chtěl naplnit stejným obdivem k Shrekovi jako moje dva minulé komentáře k jeho předchozím dílům. Trojku jsem shlédl bez očekávání. Říkal jsem si ještě na začátku, že mě tam musí přeci hodně scén rozesmát, vždyť jednička s dvojkou byly tak vtipné, takže bych mohl komentář věnovat všemu co mě naopak nerozesmálo. Po shlédnutí jsem však ihned začal uvažovat jinak a chci se zde rozepsat o tom kratším a to o scénách, které mě rozesmáli. Měl bych být přesnější ....o scéně. Jediná scéna v celém filmu, při které jsem smál a to velký výslech Perníčká a Pinochia. Ta se odehraje někde uprostřed filmu, kdy je vyslýchán perníček a je mu vyhrožováno smrtí. Promítnutí jeho dosavadního života přímo před našima očima je velmi vtipnou ukázkou, že tvůrci nezapomněli vše. Následný výslech Pinochia mě též rozesmál, protože jeho ne/odpovědi jsou skvělé. Takže tu máme vtipný výslech versus zbytek filmu, který postrádá lehkost i zajímavost. Možná tento komentář zní příliš smutné a deprimovaně, ale je to skutečnost i já tomu nevěřil dokud jsem to neviděl, Shrek přestal být vtipný. Tento fakt umocňuje neexistence pořádného scénáře, který je spíše rychlo slepencem několika nápadů. Tvůrci by měli začít sázet na kvalitu a ne na kvantitu...(22.11.2007)

 • flanker.27
  *

  Do třetice všeho zlého, chtělo by se říct. Třikrát jsem se zasmál, třikrát znechuceně přimhouřil oči. Zbytek je vata, omílání již vyzkoušeného, jen provedeného neskonale hůř. Kde je ta svěžest prvního a trefnost druhého dílu. Spousta tlachání jak v Troškárnách, ubohé pokusy o humor spočívající především v prdění, zvracení , padání a vlně opravdu ne příliš roztomilých Shrekátek. Odhodlával jsem se tři týdny se podívat, tak dlouho trvala předoperační příprava, díky tomu pacient zákrok přežil, ale znova se pod kudlu nevydá.(23.2.2008)

 • Lavran
  **

  Ze třetího Shrekova zjevení na stříbrném plátně si od kinoprojekce pamatuji jen to, že si jej vůbec nepamatuji.(6.3.2008)

 • Jamal
  ***

  Shrek třetí mě tak trošku zklamal, byli tam sice občas dobré vtipy, ale moc jich zas tak nebylo...ale kocour převtělený do těla oslíka, jak dělá smutný pohled mě dostal :)) bohužel víc podobných vtipů tam bylo málo, a nezachránil to dětinský Arthur ani pošahaný Merlin.(28.10.2007)

 • 3DD!3
  **

  Není to zábavné. A když rodinná komedie není zábavná, k čemu tedy je? Vtípky jsou buď trapné anebo převzaté z minulých dílů (kočičí očíčka). A kam zmizel opravdový Shrek? Zbyla jen napravená karikatura minulých dílů. Jsem pro vývoj postav ale ne tím špatným směrem. Opravdu radost jsem měl snad jen z Draslíků. Říkám na rovinu že 4tý díl nechci.(14.10.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace