Nastala chyba při přehrávání videa.
 • TeeAge
  **

  Vôbec som nečakal, že o tomto animáku budem písať toto: Priemer. Okrem vydarenej scény umierania žaby sa nič výnimočné nestalo počas celého filmu. Vedel som, že s dvojkou bude ťažké držať úroveň, ale tu sa o žiadnom držení nerozpráva. Bol to pokles ako hrom. Shrek skončil.(27.12.2007)

 • KevSpa
  **

  Co se to letos s těmi "trilogiemi" děje? Zasmála jsem se asi dvakrát a většinu času jen nevěřícně kroutila hlavou nad mizerným scénářem a trapnými vtípky.(31.5.2007)

 • Jamal
  ***

  Shrek třetí mě tak trošku zklamal, byli tam sice občas dobré vtipy, ale moc jich zas tak nebylo...ale kocour převtělený do těla oslíka, jak dělá smutný pohled mě dostal :)) bohužel víc podobných vtipů tam bylo málo, a nezachránil to dětinský Arthur ani pošahaný Merlin.(28.10.2007)

 • Dragoni
  **

  Shrek byl vždycky hrozná držka, ale dokázal jsem ho v prvním a druhém díle akceptovat, jelikož tam byly opravdu dobré fórky, ale tento díl je pouhou kopií se snahou vydělat chechtáky. 40%(23.4.2013)

 • xxmartinxx
  **

  Ať trvalo vyrobit scénu kolik týdnů chtělo, ať je každá obličej dokonale odlišný, ale mě to nestačí! Já chci kvalitní a vtipný příběh, jako tomu bylo v jedničce. Potom se tvůrci zaměřili na mladší publikum, chytré vtipy zaměnili za humor desetiletých dětí, a vytvořili průměrnou, ale ještě docela stravitelnou dvojku. A pak se asi zbláznili a vytvořili tenhle nesmysl, který mě bude strašit ještě dlouho. Nevtipné a trapné divadlo, které není důvod vidět. 40%(11.12.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace